Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 93 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 43839192939495103143193 ... SonuncuSonuncu
921 den 930´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

sengul yazdı:
    yorumlarınız okurken çok duygulandım.keşke bunları doğudaki insanlarında duyma şansı olsaydı.ama siz yinede yüreğinizdeki güzellikleri kaybetmeyin.elbette günün birinde mutlaka yankı bulacaktır.aslında ben ayırımcılık yapan insanları eksik kişilik olarak görüyorum.onlar eksikliklerini başka insanların hakkına tecavüz ederek kapatmaya çalışıyorlar.
    kARDEşimi alkışlıyorum çok güzel ifade etmişssin helal kardeşime.

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

sengul yazdı:
    yorumlarınız okurken çok duygulandım.keşke bunları doğudaki insanlarında duyma şansı olsaydı.ama siz yinede yüreğinizdeki güzellikleri kaybetmeyin.elbette günün birinde mutlaka yankı bulacaktır.aslında ben ayırımcılık yapan insanları eksik kişilik olarak görüyorum.onlar eksikliklerini başka insanların hakkına tecavüz ederek kapatmaya çalışıyorlar.

DEGILMI YA

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH RAZI OLSUN BÖYLE DÜSÜNENLERDEN

Yasaklı Kullanıcı
    Yer: İSTANBUL
    Teşekkür ve Beğeni

VEYS yazdı:
    sengul yazdı:
    kARDEşimi alkışlıyorum çok güzel ifade etmişssin helal kardeşime.
    ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.

Yasaklı Kullanıcı
    Yer: İSTANBUL
    Teşekkür ve Beğeni

AMİN.CÜMLEMİZDEN İNŞ. GURBETTEN KARDEŞİM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

rabbim razı olsun sizin gibi düşünen kardeşlerimin var olduğunu bilmek beni umutlandırdı bana görede karakterleri zayıftır şu bu diye ayıran insanların dediğim gibi sevdiği bir sanatçıtı veya oyuncuyu veya yazarı hocayı türk kürt laz vs diye ayırmazken iç içie yaşadığımız insanımızla gereksiz yere dinimize uymayan haller yaşıyoruuzzz ama inş bir gün son bulacaktır ben ümit varım dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

değerli kardeşim amerika olsun,batı ülkeleri olsun hiçbir zaman biz Türkleri istememiştir.bu bir gerçektir ama şuan bakıyoruz ki bir AB avrupa birliğine millet olarak çoğunluk girmek istemesede zorla hükümet olarak AB ye girmek zorunda bırakılıyoruz.onlarında Ttürkiye yi yok etmek avuçları içine almak için yeni bir oyunudur bu.onlar bizi hiç istemedi ama nedense bizim toplumumuzda bir avrupa hayranlığı ,özentisidir gidiyor.daha ne diye bilirim ki gençleri görmüyormuyuz en azından.ALLAH herkesin yardımcısı olsun,ALLAH herkese akıl fikir verir inşallah.selam ve saygılarımla kardeşim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ülkemizde ve dünyada yapılan bu ayrıcılık insanlık gereği bitmelidir eğer bizler gerçek manada inanıyorsak müslümanım diyorsak kimsenin kimseye üstün olmadığınıda bilmemiz gerekir ütünlük ancak takva iledir yarın huzuri mahşer allah ve rasulunun önünde bizde ayrılanlardan olmak istemiyorsak bu davranışa br son vermeliyiz

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

OKU yazdı:
    TABİKİ AYRIM VARDIR...
    ÖRNEK...BEN ŞU AN İZMİT DERİNCEDEYİM VE GEZERKEN MASON İSMİ İLE OKULUN ÖNÜNDE KOCAMAN BU OKUL BİR MASON OKULUDUR YAZIYORDU..OKULUN İSMİ ..İZMİT DERİNCE CUMHURİYET OKULU..
    ŞİMDİ BU OKULU BURADA DUYANLAR İSTER İSTEMEZ BİLİNÇ ALTI İLE O ÇOCUKLARIN EĞİTİM SİSTEMİNİ DÜŞÜNECEK..BENİMDE DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ..
    FARKLI BİR ÖRNEK...
    MESELA..ÇİNGENELERE ROMANLARA KIZ VERMEME FİİLİ VEYA HALK DİLİNDE ÇİNGENEYLE CİNSEL İLİŞKİYE GİRİLDİĞİNDE RUH HALİNİN İBADETE HAZIR OLMADIĞI..TABİKİ DAHA BİNLERCE ÖRNEK VEREBİLİRİM AMA BİZİMDE ÇOK DİKKAT ETTİĞİMİZ BİR KONU BURADA EFENDİMİZ SASI VE SAHABELERİ VE ALİMLERİ ÖRNEK ALMALIYIZ...AYRIM VARMIDIR KONUSUNDADA AYRILIĞA DÜŞERSEK VAY HALİMİZE..
    A.E.O..SELAMETLE..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tşk ederim kardeşim katkınız için ama bir mason okulunu görmek kimi olsa rahatsız eder bundan rahatsızlık duymak ayrımcılık değildir masonlar bizim en büyük düşmanımızdırlar biz müslümanlar arasındak,i ayrımcılık türklük kürtlük lazlık çerkezlik gibi bunu sonuca bağlamak istedim şuda varki bizim inancımıza göre her dinin mensubu ibadetlerini rahatça yapabilir ama müslümanlar aleyhine neler yapabilir una hoşgörülü davranmam aslada kabullenilmez ben sadece ibadet konusunda hoşgörü eğer mensublarıda varsa okullarıda olabilir ama fikirlerini anlatmak için uygun mekan ararlarsa asla bu benim yada herhangi bir müslüman ülke olmamalıdır

Sayfa 93 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 43839192939495103143193 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)