Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 88 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3878868788899098138188 ... SonuncuSonuncu
871 den 880´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

sengul yazdı:
    sa değerli kardeşim paylaşımın güzel ALLAH razı olsun.hiç elazığ'dan sonra doğuya doğru yolculuk yaptınız mı?yaptıysanız fazla söze gerek yok.ülkemizde her yerde ayırımcılığın örneklerini görmek mümkün.biz bile bazen farkında olmadan ayırım yapmıyor muyuz?

bEN pek ANLAyamadım biraz açarmıssın konuyu kardeşim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ben hep düşünmüşümdür doğu bölgemiz gelişim açısından geri kalmıştır eğitim açısından geri kalmıştır bua acaba ordaki sorunlardan dolayımı yoksa bir ayrımcılık söz konusu olabilirmi diye

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gurbetten yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    fidan yazdı:
    EVET FATMACIM VAR MALESEF BENDE KARSLI OLDUĞUM İÇİN İNSANLARDA ÖN YARGI OLUŞUYOR HATTA Bİ ARA ÇOK MEŞURDU İŞ YERLERİNİN ÖNÜNE "KARSLILAR GİREMEZ" FALAN YAZILMASI AMA BENİ TANIYANLAR SEN KARSLI DEĞİLSİN ONLAR ÖYLE OLMAZ DİYORLAR İNSANLARDA Bİ ÖN YARGI OLUŞMUŞ AMA BEN GİTTİĞİM YERLERDE KARSLILAR İÇİN OLUŞAN O ÖN YARGIYI DELİYORUM VA BANA SEN KARSLI OLAMAZSIN DİYENLERE İNADINA BEN KARSLIYIM DİYORUM AMA HİÇ KİMSEYİ MEMLEKETİNE GÖRE DEĞERLENDİRMİYORUM BAZI KÜRT ARKADAŞLARIM VAR TÜRLERDEN DAHA ÇOK SAHİPLENMİŞLER VATANI VE BU UĞURDA CAN VERMEYE HAZIRLAR BİZ ÖNCE OLUŞAN ÖN YARGILARI DEVİRMELİYİZ KENDİ İÇİMİZDE SONRA CEVREMİZE BAKMALIYIZ

BEN ONLARA DOGULULARI Bİ GÖSTERECEM ŞİMDİ :@

S A FATMA SENIN $U TATLI SERT HALINE BAYILIYORUM KARDE$IM
    NE YAPACAKSIN???

ABLA BİLMEM BEN KORKARIM YA ONLAR BENİ DÖVERLER.ONLARA ADIYAMANLI FATOŞU GÖSTERECEM.BAK ABLA ADI ÜZERİNDE ADI(YAMAN).DOGULULARI ÇOK HOR GÖRÜYORLAR BEN SİNİR OLUYORUM.ÖN YARGILI DAVRANIYORLAR OYSA TANIDIKTAN SONRA FİKİRLERİ DEGİŞİYOR.ÇOK İYİLER ÇOK MİSAFİR PERVERLER DİNİNE ÇOK DÜŞKÜNLER DİYORLAR BEN ŞAHİT OLDUM.ABLAM BENİM ÖMERE SELAM

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

merak etme sana kimse birşey yapamaz biz varız allahın izni ile

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

BEN ORDAKI ÖLDÜRÜLEN ÖGRETMEN OLAYLARINI HATIRLIYORUM
    AMCAMIN KIZI ÖGRETMENLIK YAPTI.HICBIR KORUMA YOKTU FAKAT HALK TA OKULLARA KAR$IYDI VE BIRAKIN ÖGRETMENE SAHIP CIKMAYI COCUK BILE GÖNDERMIYORMU$ BABALARI AMA MADDI AMA MANEVI BILEMIYORUM. KE$KE DAHA SAGLIKLI DÜ$ÜNSE ANNE BABALAR KE$KE EGITIMIN FARKINDA OLSALAR(GENEL OLARAK).AMA IYIÖRNEKTE COK CANINI DI$INE TAKIP EVLADINI SONUNA KADAR OKUTAN VAR HELAL OLSUN DIYORUM.
    BIRDE TRT1 DE CO$KUN ARAL IN PROGRAMINI IZLEDIM.ISTANBUL DAN PARK
    MALZEMELERI ALIP BOYAYIP URFA YA GÖTÜRDÜLER MONTE ETTILER COCUKLAR COK SEVINDI KAYDILAR SALLANDILAR GÖZLERIM DOLDU.PROGRAM BITMEK ÜZEREYKEN ALT YAZI GECTI AZ SONRA DIYE
    PARK ALANINA GITTILER ERTESI GÜN SABAH PARKIN YERINDE YELLER ESIYO
    DEMIRLERI YERDEN KESIP HURDALIGA SATMI$LAR.CO$KUN ARAL COK KIZDI
    BUNU CALANLARA YAZIKLAR OLSUN DEDI FAKAT ELLE TUTULUP GÖTÜRÜLECEK SEYLER DEGIL ORTALIK AYAGA KALKMI$TIR SESTEN BUNA DUYARSIZ KALANLARA DAHADA YAZIKLAR OLSUN DEDI PRAGRAMI BITIRDI

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    gurbetten yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    fidan yazdı:
    EVET FATMACIM VAR MALESEF BENDE KARSLI OLDUĞUM İÇİN İNSANLARDA ÖN YARGI OLUŞUYOR HATTA Bİ ARA ÇOK MEŞURDU İŞ YERLERİNİN ÖNÜNE "KARSLILAR GİREMEZ" FALAN YAZILMASI AMA BENİ TANIYANLAR SEN KARSLI DEĞİLSİN ONLAR ÖYLE OLMAZ DİYORLAR İNSANLARDA Bİ ÖN YARGI OLUŞMUŞ AMA BEN GİTTİĞİM YERLERDE KARSLILAR İÇİN OLUŞAN O ÖN YARGIYI DELİYORUM VA BANA SEN KARSLI OLAMAZSIN DİYENLERE İNADINA BEN KARSLIYIM DİYORUM AMA HİÇ KİMSEYİ MEMLEKETİNE GÖRE DEĞERLENDİRMİYORUM BAZI KÜRT ARKADAŞLARIM VAR TÜRLERDEN DAHA ÇOK SAHİPLENMİŞLER VATANI VE BU UĞURDA CAN VERMEYE HAZIRLAR BİZ ÖNCE OLUŞAN ÖN YARGILARI DEVİRMELİYİZ KENDİ İÇİMİZDE SONRA CEVREMİZE BAKMALIYIZ

BEN ONLARA DOGULULARI Bİ GÖSTERECEM ŞİMDİ :@

S A FATMA SENIN $U TATLI SERT HALINE BAYILIYORUM KARDE$IM
    NE YAPACAKSIN???

ABLA BİLMEM BEN KORKARIM YA ONLAR BENİ DÖVERLER.ONLARA ADIYAMANLI FATOŞU GÖSTERECEM.BAK ABLA ADI ÜZERİNDE ADI(YAMAN).DOGULULARI ÇOK HOR GÖRÜYORLAR BEN SİNİR OLUYORUM.ÖN YARGILI DAVRANIYORLAR OYSA TANIDIKTAN SONRA FİKİRLERİ DEGİŞİYOR.ÇOK İYİLER ÇOK MİSAFİR PERVERLER DİNİNE ÇOK DÜŞKÜNLER DİYORLAR BEN ŞAHİT OLDUM.ABLAM BENİM ÖMERE SELAM
    hangi aklını kaybetmıs ınsan sana karısabılır fatoş değil mi?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

cehalet. en büyük düşman. Alllah yardımcımız olsun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

aaa rahat bırakın benim kardeşimii oda muzdarip zaten bu konudan şivesinden dolayı üzüyorlar kardeşimi zaten

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA YAZDI
    ABLA BİLMEM BEN KORKARIM YA ONLAR BENİ DÖVERLER.ONLARA ADIYAMANLI FATOŞU GÖSTERECEM.BAK ABLA ADI ÜZERİNDE ADI(YAMAN)smiley.DOGULULARI ÇOK HOR GÖRÜYORLAR BEN SİNİR OLUYORUM.ÖN YARGILI DAVRANIYORLAR OYSA TANIDIKTAN SONRA FİKİRLERİ DEGİŞİYOR.ÇOK İYİLER ÇOK MİSAFİR PERVERLER DİNİNE ÇOK DÜŞKÜNLER DİYORLAR BEN ŞAHİT OLDUM.ABLAM BENİM ÖMERE SELAM

BO$VER ABLASI BENIM E$IM ALMANYA DA DOGMU$ IZMIRDE 6 YA$INA KADAR BÜYÜMÜ$ SONRA ALMANYA YA GELMI$.BÜYÜK DEDELERI ERZURUMLU SORULDUGU ZAMAN ERZURUM LUYUM DIYOR.HIC GÖRMEMI$ ORAYI AMA COK SAHIPLENIYOR.BENIM COK HO$UMA GIDIYOR.BENCE HERKES GÖGSÜNÜ GERE GERE SAHIPLENMELI.
    ÖMER IN BA$I DERTTE 2 KIZ ARKADA$I ONU PAYLA$AMIYOR KAVGA EDIYORLARMI$ OF ANNE NE OLUR 3 ÜMÜZ OYNASAK BEN 2 SINIDE SEVIYORUM DIYOR.EVVELSI GÜN KIZ PASTA GETIRMI$ SADECE ÖMERE
    ODA DÜN CUKULATA GÖTÜRDÜ DIGER KIZ BIR AGLAMAYA BA$LADI TAMAM TAMAM YARIN SANADA GETIRCEM DEDI IKNA ETTI

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ARKAMDA ZERDALAR VEYSELLER OLDUKÇAALLAH RAZI OLSUN

Sayfa 88 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3878868788899098138188 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)