Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 87 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3777858687888997137187 ... SonuncuSonuncu
861 den 870´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

kardeşim zaten temel hedef budur insanca yaşamak dışlamadan yaşamak yaratılanı sevmek yaratandan ötürü bizim dinimizin o kadar güzel örneği var anlatmakla bitmez ben umutluyum gelecekten inş herşey yoluna girer

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

fidan yazdı:
    EVET FATMACIM VAR MALESEF BENDE KARSLI OLDUĞUM İÇİN İNSANLARDA ÖN YARGI OLUŞUYOR HATTA Bİ ARA ÇOK MEŞURDU İŞ YERLERİNİN ÖNÜNE "KARSLILAR GİREMEZ" FALAN YAZILMASI AMA BENİ TANIYANLAR SEN KARSLI DEĞİLSİN ONLAR ÖYLE OLMAZ DİYORLAR İNSANLARDA Bİ ÖN YARGI OLUŞMUŞ AMA BEN GİTTİĞİM YERLERDE KARSLILAR İÇİN OLUŞAN O ÖN YARGIYI DELİYORUM VA BANA SEN KARSLI OLAMAZSIN DİYENLERE İNADINA BEN KARSLIYIM DİYORUM AMA HİÇ KİMSEYİ MEMLEKETİNE GÖRE DEĞERLENDİRMİYORUM BAZI KÜRT ARKADAŞLARIM VAR TÜRLERDEN DAHA ÇOK SAHİPLENMİŞLER VATANI VE BU UĞURDA CAN VERMEYE HAZIRLAR BİZ ÖNCE OLUŞAN ÖN YARGILARI DEVİRMELİYİZ KENDİ İÇİMİZDE SONRA CEVREMİZE BAKMALIYIZ

BEN ONLARA DOGULULARI Bİ GÖSTERECEM ŞİMDİ :@

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

'BİZ ÖNCE OLUŞAN ÖN YARGILARI DEVİRMELİYİZ'
    ZERDA HANIM YAZDI.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşler bizim ayrımcılığın yapılmamasını istediğmiz alan kendi içimizdedir yani müslümanlar olarak bizler brbirimizi şu bu şekilde dışlamamlıyız yok dili yok rengi bu önemli olmamalı bizler için insan değerlendirmede ölçü din olmalıdır ama bir haklılık haksızlık durumunda tabiki haklı olan tarar önemlidir beni en çok üzen yukarıdayazmış olduğum gibimüslümanlarında içlerinde bölünmüş olmaları görüş ayrılığı olamsı bir ayrıcalıktır ama birbirimizi kabullenderek saygı duyarak hatalarımızı kusurlarımızı araştırp hangimiz daha çok taraftar elde ederiz düşüncesiyle değil değerli kardeşler bir kişi allah derse mutlu olmalıyız bir kişi kuarn öğrense mutlu olmalıyız bir kişi doğru olarak namaz kılsa sevinmeliyiz

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

KARDEŞLERİM HAYILI AKŞAMLAR YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE ALLAHA EMANET OLUN.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

SİZEDE ERDAL BEY

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

EVET BENCE VAR ŞÖYLE DÜŞÜNELİM MESELA BEN BAŞÖRTÜLÜ BİR İNSANIM VE İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİSİYİM AMA NEDNSE BU ÜLKEDE BAŞÖRTÜLÜ İNSANLARA VE İMAM HATİPLİ KİŞİLERE HEP AYRIMCILIK YAPILIYOR VE İKİNCİ SINIF İNSAN YERİNE KONULUYOR. BU KİŞİLER İSTERSE OKUL BİRİNCİSİ OLSUNLAR .AMA İNŞALLAH YAPILAN BU AYRIMCILIK NEKADAR YAPILIRSA YAPILSIN BİZ BUNU AŞICAZ VE HERZAMAN EN YÜKSEKTE OLUCAZ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

haklısın bugün ülkemizde başörtüsü sorunu ve yapılan ayrımıcılık çok üzen bir meseledir inş en kısa zamanda düzelir dua ile

Yasaklı Kullanıcı
    Yer: İSTANBUL
    Teşekkür ve Beğeni

sa değerli kardeşim paylaşımın güzel ALLAH razı olsun.hiç elazığ'dan sonra doğuya doğru yolculuk yaptınız mı?yaptıysanız fazla söze gerek yok.ülkemizde her yerde ayırımcılığın örneklerini görmek mümkün.biz bile bazen farkında olmadan ayırım yapmıyor muyuz?

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    fidan yazdı:
    EVET FATMACIM VAR MALESEF BENDE KARSLI OLDUĞUM İÇİN İNSANLARDA ÖN YARGI OLUŞUYOR HATTA Bİ ARA ÇOK MEŞURDU İŞ YERLERİNİN ÖNÜNE "KARSLILAR GİREMEZ" FALAN YAZILMASI AMA BENİ TANIYANLAR SEN KARSLI DEĞİLSİN ONLAR ÖYLE OLMAZ DİYORLAR İNSANLARDA Bİ ÖN YARGI OLUŞMUŞ AMA BEN GİTTİĞİM YERLERDE KARSLILAR İÇİN OLUŞAN O ÖN YARGIYI DELİYORUM VA BANA SEN KARSLI OLAMAZSIN DİYENLERE İNADINA BEN KARSLIYIM DİYORUM AMA HİÇ KİMSEYİ MEMLEKETİNE GÖRE DEĞERLENDİRMİYORUM BAZI KÜRT ARKADAŞLARIM VAR TÜRLERDEN DAHA ÇOK SAHİPLENMİŞLER VATANI VE BU UĞURDA CAN VERMEYE HAZIRLAR BİZ ÖNCE OLUŞAN ÖN YARGILARI DEVİRMELİYİZ KENDİ İÇİMİZDE SONRA CEVREMİZE BAKMALIYIZ

BEN ONLARA DOGULULARI Bİ GÖSTERECEM ŞİMDİ :@

S A FATMA SENIN $U TATLI SERT HALINE BAYILIYORUM KARDE$IM
    NE YAPACAKSIN???

Sayfa 87 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3777858687888997137187 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 47 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 47 misafir)