Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 84 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3474828384858694134184 ... SonuncuSonuncu
831 den 840´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

düşünüyorumda bu gün üzerinde druduğumuz meselede karşı görüş olanlar veya olmayanlar bir düşünelim lütfen bediuzzaman said nursi hz bir kürt zamanımızın büyük alimlerinden seyyid abdulbaki hz seyyid olmakla birlikte arap kürttür mahmut efendi ofludur yani lazdır çoğu alimler allah dostları farklı farklı yörlerden bölgelerden çıkmıştır bunları seven binlerce müslüman bile bu ayrımcılığı ortadan kaldırmaya gücü yeter tv ve radyolarda dinlenen yüzlerce sanatçı çoğ doğuludur öyle insanlar varki canlarını ortaya koyuyor onları görme için ya dizilerde oynayan sanatçılar çoğu doğuludur ve millet ölüme gidiyor hayran olduğu sanatçıyı görmek için hayranı olduğumuz ve sevdiğimiz insan doğulu veya laz veya çerkez oldumu birşey demiyoruzda sesimizi çıkarmıyoruzda güncel hayatımızda komşuluk yaptığımız beraber yaşadığımız arkadaşımız komşularımız oluncamı zor geliyor kabullenmek hayranı olunan sanatçı için ezilmeyi göze alanlar eğer bir komşunu ve eşini dostunu sırf bu nedenle dışlarsak bunun hesabı verilmez

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ÜMİTSİZ GİBİ GÖRÜNEN DURUMLARA BENCE ÜMİT ETMEK,ÜMİTİN EN GÜZELİDİR VE GERÇEKLEŞECEK BİR ÜMİTTİR,ÇÜNKÜ YÜREKTEN İSTENEN BİR ÜMİTTİR..,
    ELİNDE YADA SONUNDA BU AYRIMCILIK ORTADAN KALKACAK BU ÜMİTLERLE İNŞALLAH..BU DEVRAN BÖYLE DEVAM EDİYOR DİYE SONUNA KADAR EDECEK DEĞİL HERALDE.
    "DUALAR DİLDE,
    ÜMİTLER GÖNÜLDE,
    ELLER SEMADA OLDUKTAN SONRA ALLAHIN (CC) İZNİYLE HER ŞEY YOLUNA GİRER..BEN BUNA İNANIYORUM VE SONUNA KADAR..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

muhakkak ümitli ve azimimli neticeden emin olmalıyız kardeşim

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

S A $IMDI ÖMERI OKULDAN ALDIM.VE BIRSEY DUYDUM TAMDA KONUNUN ÜSTÜNE DENK GELDI.DÜN CARSAFLI BIR BAYANI OKULDA GÖRDÜM COK TATLI BIR BAYANDI SELAMLA$TIK YEGENI OKULA YENI BA$LAMI$ ONU ALMAYA GELMI$.BIR TÜRK BAYAN BAGIRMI$ BU KADAR OLMAZ BU NE INSAN KORKCAK GÖRÜNCE DIYE ALMANCA BAGIRMI$.OGLUMUN OKULUNA DAZLAK TIPLI BIR ERKEK GELDI ÖGRETMENMI$ BIRAZ KORKTUM SACLARI KAZINIK YAZIN SICAGINDA DERI PANTALON GIYIYORDU HEP SIYAH GIYIYOR VE METAL TAKIYOR BUNU NIYE ANLATIYORSUN DIYECEKSINIZ.CARSAFLI BAYANA LAF ATAN TÜRK KADINA BIR BAGIRMI$ YARIN AYNISINDAN BENDE GIYIP OKULA GELCEM BAKALIMNE DIYECEKSIN DEMI$ GÖRÜYORMUSUNUZ AYNI ÖN YARGIYA BENDE DÜ$TÜM AMA BEN BIR ANLIK DÜ$ÜNMÜ$TÜM KIMSEYE BISEY SÖYLEMEDIM.OGLUMUN ÖGRETMENINE FORUMU ANLATTIM SEVINDI ÖNYARGILARDAN ARINMI$ INSAN TOPLULUGUNU DUYUNCA.FAKAT KENDISININ ZERDU$ OLDUGUNU ÖGRENDIM.FAKAT ALLAH´A INANIYORUM DUA EDIYORUM OKULDA ÖGRENDIKLERIMI OKUYORUM DEDI IBADET DEDIM
    BEN BIR $EYE BAGLI DEGILIM OLMAKTA ISTEMIYORUM DEDI.AMA YARADAN OLDUGUNU BILIYORSUN DEGIL MI DEDIM INANCSIZ DEILSIN DEGIL MI DEDIM ALLAH Á INANIYORUM DEDI.E$IM BANA BUNU 1 YIL ÖNCE SÖYLEMI$TI HEMEN ANLADI ISMI BILE ELE VERIYOR EYLEM DEDI COK SASIRMISTIM.NASIL ANLADI ONUN ZERDU$ OLDUGUNU.ONUN ICIN DUA EDELIM AKLI BA$INA GELSIN INANCINDAN DOLAYI UMUT VAR

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

BU ARADA ÖMER SAMI YUSUF U SON SES ACMIS ONUNLA BIRLIKTE ILAHI SÖYLÜYOR.SOKAK INLIYOR SAMI YUSUF LA POLONYALI IN$AAT I$CILERI VAR SOKAKTA ÖMERIN SAYESINDE SAMI YUSUF HAYRANI OLDULAR
    BIR BAKIYORMU$UZ YARIN MÜSLÜMAN OLUYORLARMI$ NE KADAR SEVINIRIM BÖYLE BIR$EYE.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

emperyalist düşünceler o kadar başarılı oldullar ki ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızı dil,din ve ırk ayrımını çok güzel bir şekilde yaptılar. artık hiç kimse bu ayrımcılığın önüne gecemez. yeni yetişen nesil ayrımcılıkla yetişiyor. Sen kürtsün, sen laz v.s Topraklarımız üzerine dikilmiş o gözler canavar gözler bizi her yönden bölmeye parçalamaya ve yutmaya çalışıyorlar. yediden yetmişe ayrım yapıyoruz. Bu vatan toprakları üzerinde yaşayan Havasını içine çeken suyunu içen kardeştir, Havasını çeken suyunu içen arkanı döndüğünde sırtından vuran kalleştir."TÜRK'üm DEMENİN SUÇ, MÜSLÜMANLIĞIN NOSTALJİ SAYILMAYA BAŞLADIĞI BU DÜNYADA İNADINA TÜRK İNADINA MÜSLÜMAN OLANLARA SELAM OLSUN"

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ErdalOZSARAC yazdı:
    emperyalist düşünceler o kadar başarılı oldullar ki ülkemizde yaşayan vatandaşlarımızı dil,din ve ırk ayrımını çok güzel bir şekilde yaptılar. artık hiç kimse bu ayrımcılığın önüne gecemez. yeni yetişen nesil ayrımcılıkla yetişiyor. Sen kürtsün, sen laz v.s Topraklarımız üzerine dikilmiş o gözler canavar gözler bizi her yönden bölmeye parçalamaya ve yutmaya çalışıyorlar. yediden yetmişe ayrım yapıyoruz. Bu vatan toprakları üzerinde yaşayan Havasını içine çeken suyunu içen kardeştir, Havasını çeken suyunu içen arkanı döndüğünde sırtından vuran kalleştir."TÜRK'üm DEMENİN SUÇ, MÜSLÜMANLIĞIN NOSTALJİ SAYILMAYA BAŞLADIĞI BU DÜNYADA İNADINA TÜRK İNADINA MÜSLÜMAN OLANLARA SELAM OLSUN"
    VEALEYKÜMSELAM KARDE$IM HEM TÜRKÜM HEM MÜSLÜMANIM BURDA HEM A$UREMI YAPIP DAGITIYORUM HEM CAMIME GIDIYORUM.KANDIL GÜNLERIMUTLAKA BISEY YAPIP DAGITIYORUM.SON KANDILDE YAPAMADIM KEK ALIP COCUKLARA DAGITTIM OKULDA ÖGRETMENLEREDE SORDULAR ANLATTIM.BUNDAN ZEVK ALIYORUM YAPARKEN KENDIMI MÜCAHIDE GIBI HISSEDIYORUM.SÜKÜRLER OLSUN MÜSLÜMANIZ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

OOOO ERDAL BEY GELMİŞLER.HOŞ GELDİNZİ

YORUMUNUZA AYNEN KATILIYORUM

."TÜRK'üm DEMENİN SUÇ, MÜSLÜMANLIĞIN NOSTALJİ SAYILMAYA BAŞLADIĞI BU DÜNYADA İNADINA TÜRK İNADINA MÜSLÜMAN OLANLARA SELAM OLSUN"

YÜREGİNİZE SAGLIK

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

hş bulduk fatma hanım. fatoş_telsim demi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

EVET FATOŞ TESİM.

TÜRK'üm DEMENİN SUÇ, MÜSLÜMANLIĞIN NOSTALJİ SAYILMAYA BAŞLADIĞI BU DÜNYADA İNADINA TÜRK İNADINA MÜSLÜMAN OLANLARA SELAM OLSUN"

YANİ SÖYLENECEK SÖZ BULAMIYORUM SÜPPER OLMUŞ

Sayfa 84 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3474828384858694134184 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)