Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 82 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3272808182838492132182 ... SonuncuSonuncu
811 den 820´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

evet kardeşim sen oğlundan ben oğlumdan diğeri kardeşinden herkes biryerlerden başlamalı aynı olayı bende yaşadım oğlum komşularımızdan bahs ederken devamlı kürtler diye bahs ediyordu oğlum kürt nedemek dedim bilmiyorum anne dedi bilmediğin bir cümleyi neden kullanıyorsun dedim anne herkes öyle diyor dedi ve bende uygun bir lisanla onun anlayacağı dilden anlattım anladı ve birdaha asla kullanmadı herkes birşeyler yapabilir bir kişiden ne olur dememeli

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

OZAMAN MEYDAN OLURMABEDİN MASONLARA
    GÖMERLER AKİDENİ EN DERİN MEZARLARA
    SONRA FİKRİ HASTALIK TEKBİRİ UNUTURSUN
    ALLAHI BIRAKIRDA PUTLARA KUL OLURSUN

ALMANYA DA HER$EYE RAGMEN MÜSLÜMANLAR DINLERINI SONUNA KADAR SAVUNUR.DÜN BAKKALA GITIM IMSAKIYE SATMAYA MÜ$TERI(ERKEK) GIRDI SACLAR BELINDE BEN $ÖYLE BIR IRKILDIM BELLI KI DISKO TIPI VAR GIRER GIRMEZ SELAMUNALEYKÜM DEDI ICIM NASIL KIPIR KIPIR OLDU ALLAH´IM HER$EYE RAGMEN SENI BILIYOR TANIYOR RABBIM IMAN KURAN NASIP EYLE DIYE DUADA BULUNDUM.O BELLI KI BIR GECI$ DÖNEMINDE
    IN$ALLAH ATLATIR DIYE DUA ETTIM.BU ÖRNEKLER COK VAR BURDA AMA ÖZÜ BELLI.CAMI IN$AATLARINDA COK MAHKEMELER OLUYOR MA$ALLAH HEP KAZANIYORUZ.ALLAH MUAFFAK ETSIN DAVAMIZDA HEPIMIZI

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gurbetten yazdı:
    VEYS yazdı:
    gurbetten yazdı:
    SAGOL VEYS KARDE$ BAK BIRSEY DAHA ÖGRENDIM SAYENDE
    ALLAH RAZI OLSUN
    sizden de efendim...ayrımcılık konusu gercekten tarışması bile zor olan bi konu
    ALLAH RAZI OLSUN

DOGRU BEN VE BENIM GIBI DÜ$ÜNENLER ICIN COK ZOR AMA ÖN YARGILI OLANLARBIR LAFTA BITIRIYOR HER$EYI BEN UMUTLUYUM EN AZINDAN BENIM BIR OGLUM VAR SIZLERIN COCUKLARI VAR YADA OLACAK BIREY OLARAK OLAYA BA$LAYIP TOPLUMA A$ILARIZ IN$ALLAH.BENIM OGLUM TÜRKIYE DE ANNE KÜRT NE DEMEK DEDI CEVAPLAYAMADIM CÜNKI DUYDUGU KI$I A$AGILAYARAK BAHSETMI$TI BENDE BU KONUYU KONU$MAYI ERTELIYELIM DEDIM SONRA KONU$TUK O KI$I OGLUMU ETKILEYEBILIRDI VE BENIM OGLUM 4 YA$INDA AMA COK AKILLI DUYDUGU KÖTÜ SÖZLERI ONA ACIKLAYAMAZDIM BEN I$E OGLUMDAN BA$LIYORUM BENCE HERKES ÖYLE YAPSIN CEVRESINDEN BA$LASIN
    KATILIYORUM ZATEN KONUN BASINDA BEN BAHSETTIM GELECEGIMIZ BIZIM MIRASIMIZ OLACAKTIR DIYE GUNUMUZ INSANLARIYLA BELKI ZOR AMA GELECEK COK SEY VAAD EDİYOR.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elbette zor kardeşim zaten önemli olan herşey zordur bu konuda sıkıntılar yaşayabiliriz dedim bende başlarda çeşitli zorluklarla tepkilerle karşılaşabilirz yaniönemli olan her feert bu konuyu kendi içinde bitirerek sonra evlatlarına ailesine kardeşine zamanla bunun yanlışlığını anlatmalı böyle böyle zamanla aşılacaktır ümid ediyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    elbette zor kardeşim zaten önemli olan herşey zordur bu konuda sıkıntılar yaşayabiliriz dedim bende başlarda çeşitli zorluklarla tepkilerle karşılaşabilirz yaniönemli olan her feert bu konuyu kendi içinde bitirerek sonra evlatlarına ailesine kardeşine zamanla bunun yanlışlığını anlatmalı böyle böyle zamanla aşılacaktır ümid ediyorum
    KESİNLİKLE KATILIYORUM ZATEN ÜMİDİMİZ GELECEKTEN YANA.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşler buraya kadar görüşlerinizi belirttiğiniz konuda ben acizane fikirlerimi yazdım sizler gibi çoğumuz umutluyuz gelecekten umutlu olmayanlarda var inş onlarda bizim umudumuz sayesinde umutlanacaklardır rabbim bu vebali benden sormasın diye hem sizinle bu konuyu gündeme getirdim böyle davrananlar olabilir aramızda bunun dinimizde yeri olmadığını öğrenmiş olsunlar diye hepinizden allah razı olsun ben hayatımı bu doğrultuda devam etmeye devam edeceğim benim için bir insanın hangi ırktan olduğu önemli değil hangi cemaate mensup olduğu önemli değil hangi şiveyle konuştuğu önemli değil yeterki iman dolu bir kalbi olsun ozaman benim öz kardeşimden daha değerlidir benim gözümde selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

UMUTSUZ OLMAYIN UMUT SİZ OLUN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

inş canım benim inş benim umudum sizlerde rabbimin izni ile herkes birbirini olduğu gibi kabullenceke herkes aynen ensar ile muhacirin kardeşliği gibi birbirine sarılacak rabbimin izni ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

NE GÜZEL DE SÖYLEMİSSİN İNŞALLAH DEDİĞİMİZ DİLEDİĞİMİZ GİBİ OLUR.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

amin inş kardeşim inş unutmayalımki rabbim hiç bir kula çekemeyeceği zorluğu vermez

Sayfa 82 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3272808182838492132182 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 43 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 43 misafir)