Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 77 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2767757677787987127177 ... SonuncuSonuncu
761 den 770´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

Ben aşma konusunda sizinle hemfikirim zaten.İnanın bende en az sizin kadar istiyorum bu ayrımların bitmesini.Sadece zamanın gerekli olduğunu ve bizimde bunun ortadan kalkması için büyük çaba göstermemiz gerektiğini söylüyorum.Allaha emanet olun.Selametle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    a s değerli kardeşim bende diyorumki tek bir fert dahi olsa bu sorunu aşmaya çalışmalıyız bu vatan hepimizin ayırım yapmadan kardeşce dostca sen kimsin nerelisin kimdensin demeden yaşayalım yaa ben iimkansızımı istiyorum neden bir allahın kulu demiyorki evet yapabilirz biz müslümanız bizim ceddimiz ne sorunları aşmış bizde onların torunları olarak bunu aşarız bu sorunu zamanla kaldırırız

HELAL OLSUN ABLACIM İŞTE BU YA SEN BU MEMLEKET DÜZELMEZ DEYİP KENARA ÇEKİLİRSEN BEN ÇEKİLİRSEM SONUMUZ O MASONLARIN ELİNDE SON BULUR MAAZALLAH BİR BAKMIŞIZ ARTIK MÜSLÜMANIM BİLE DİYEMİYORUZ RABBİM HERKESİN KALBİNE SEVGİYİ KOYSUN İNŞALLAH RENK DİL IRK AYIRMADAN SEVELİM YARADILANI YARADANDAN ÖTÜRÜ KARDEŞLERİM

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Canı gönülden AMİN AMİN AMİN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşim bizler müslümanlar olarak en güzel ahlak inancına sahibiz bizler kimsenin değiştirmesine ihtiyacımız yok eğer değişeceksek biz dinimizin güzel ahlakıyla hoşgörüsüyle değişeceğiz bunun içinde sen ben o şu elinden geleni yapacak allahın izni ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ÇOK UMUTLUSUNUZ AMA İNŞALLAH UMUTLAR BOŞA GİTMEZ .

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

evet rabbimin izni ile umutluyum birler on olur onlar bin olur inş sizde umutlu değilsiniz galiba

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Irkçılık fitnesini önlemenin tek yolu Bediüzzaman’a kulak vererek bu milletin fertlerini İslâm kardeşliği ile birbirine raptetmekten geçer.
    “Milliyetimiz bir vücuttur, ruhu İslâmiyet, aklı iman ve Kur’an’dır” hakikatını bütün ruhlara zerk etmekten geçer.
    “Şarkı intibaha getirecek din ve kalptir. Akıl ve felsefe değil” ihtarına hakkıyla kulak vermekten geçer.
    “Şarkın fıtratına muvafık bir cereyan veriniz; yoksa, sa’yiniz ya hebaen gider veya muvakkat sathî kalır” emrine ram olmaktan geçer...
    “Bir Müslüman başkasına benzemez. Dini terk edip İslâmiyet seciyesinden çıkan bir Müslim dalâlet-i mutlakaya düşer, anarşist olur, daha idare edilmez” tehdidini geç kalınmış da olsa, büyük bir hassasiyetle ciddiye almaktan geçer.
    “Asabiyet-i cahiliye, birbirine tesanüt edip yardım eden, gaflet, dalâlet, riya ve zulmetten mürekkep bir macundur” teşhisini iyi anlayıp, bu zehirli macuna sırt çevirmekten geçer.
    “Hamiyet-i İslâmiye ise, nur-u imandan in’ikas edip dalgalanan bir ziyadır” hakikatına gönül verip bu ziyanın bütün kalplere hâkim olması için sabır ve ceht ile gayret etmekten geçer...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Bende umutluyum inşallah zaman ve gayretle herşey değişecek.Zaten ümitsizlik bizim gibi insanlara yaışmaz değil mi kardeşim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elbette herkes elinden geleni yapsa her sorun düzelecektir kendiliğndenama biraz emek ve sabır gereklidir

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

HAKLİSİNİZ AMA ELİMİZDE OLAN BİŞE DEGİL . NEDEN Mİ . ARTIK BAZI İNSANLAR KAPALILARA HİÇ KÖRMEMİŞ GİBİ BAKIYOLAR VE ELİMİZ KOLUMUZ BAGLI .

Sayfa 77 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2767757677787987127177 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 12 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 12 misafir)