Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 75 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2565737475767785125175 ... SonuncuSonuncu
741 den 750´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

zaten fidan kardeşim ben bunların aksini söylemiyorum katılıyorum ama sadece kürt türk laz ayrımcılıgını bi köşeye bırakıp diğer ayrımcılıkları vurguluyorum sen yine beni yanlış anladın galiba.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşim fidan en o dağa çıkanların gerçek müslüman ve kürt olduklarınımı düşünüyorsun ben öyle düşünmüyorum bir müslüman kürtte olsa türkte olsa asla bir müslümana zarar veremez haksızmıyım

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    değerli kardeşim sizinde dediğiniz gibi türk kürt laz çerkez olmak önemli değildir insanın insan olması önemlidir msülüman olması önemlidr sorulması bile ayıp bana göre inş zamanla aşacağız
    BU BIRAZDA O KI$ILERIN HEMEN KABULLENMESINE BAGLI OGLUMUN ÖGRETMENI EN YAKIN ARKADA$IMI VE AILESINI AYIRIMCILIKLA SUCLADI.BEN ALEVIYIM VE KÜRDÜM HIC BIR ZAMAN KABULLENMEDILER DEDI.$OK OLDUM
    ARKADA$IM LAZ VE HEP BIRBIRLERIYLE EVLENIYORLAR YABANCIYA GITMESIN AILEMIZE YABANCI GIRMESIN DIYE HEP TEYZE COCUKLARI ANNELERI AMCA COCUKLARIYLA EVLENMIS TEYZELERI KUZENLERIYLE KARMAKARI$IK MUTLUSLUKLARI VAR AILENIN ERKEKGI KUMARDA I$I YOKDIGERI BO$ANMAK ISTIYOR AILE IZIN VERMIYOR BU GÜNAH DEGIL BILIYORUM AMA DI$A ACILMAK LAZIM BENDE E$IMLE AKRABAYIM AMA E$IMI17 YA$INDA TANIDIM $AYET COCUKLUKTAN TANISAYDIM ABIM YERINE DIYE YANA$MAZDIM VE AILEDE BIR ILKTIR BIZIM EVLILIGIMIZ.BÖYLE OLUNCA BA$KALARINI DI$LAMALARI COK KOLAY CÜNKI KENDI CEVRESINI KABULLENMEYEN DIGER BÖLGEYI HIC KABULLENMEZ(BU AILE TÜRKIYEDE COK ÜNLÜ BIR YAZARIN AILESI)

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

veys kardeşim senin söylediği anladım ben ama bu konuda inanılmaz doluyum anlam veremiyorum ben kürdüm ben türküm diyenlere biz türkiyeliyiz ve çok şükür rabbime müslümanız kitabımızda ekmek yenen eve ihanet yazmaz bunu görsünler istiyorum bu insanlar

diğer konularda da var evet ayrımcılık örtülü yada örtülü değil diye biz bile bayanları ikiye ayırıyoruz buda ayrımcılık değilmi bizde ayrımcılık yamıyormuyuz şimdi

neyse ben çok konuştum kusura bakmayın lütfen hakkınızı helal edin bilmeden kimseyi kırmak istemem allaha emanet olun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sevgili kardeşim ani çıkışlar her zaman hata olrak geri doner o zaman ıyı dusunup oyle karar vermek gerekıyor kardeşim biz müslümanız en önemlisi bu

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

arkadaşlar ben çıkıyorum yarın inşallah görüşürüz yine görüşlerimizi ortaya koyarak tartışırız.Allaha emanet olun size karşı ters bi hareketım varsa af ola. hoşçakalın sevgili kardeşlerim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    değerli kardeşim sen sabrının mükafatını elbette fazlasıyla alacaksın gülenler gülsün sen takma evladına okumaya devam et gül kokusuyla hatırlamay devam et iyiki otopsi yaptırmamışsın sana acizane bir arkadaşın olarak şunu söyleyeyimmi canım benim o dönülmez bir yere gitti ama biz dönülmez bir yerde değiliz o sana gelemez ama sen ona gideceksin bu önemli değilmi senin için o cennette sende inş onu yanında olabilmek için amellerine dikkat etmelisin inş onun ynında olursun dua ile konuşmak istersen her zaman hazırım biliyorsun
    ALLAH RAZI OLSUN BUNU BILIYORUM(KONU$MAYA HAZIR OLDUGUNU)

BILIYORMUSUN CANIM BILDIKLERIM COK AGIR KONU$TULAR
    BEN 49 KILOYUM BILIYORMUSUN 2 COCUGUM OLMASINA RAGMEN
    BENIM ICIN LÜBNANDAKI COCUKTA BIRDIR KÖYDEKI DE KÜRT DE BEN COK KÜRT COCUGU BAKTIM EVIMIZDE COK IYI INSANLAR HEPSI.
    oglumun nerde oldugunu bilmek benim en büyük tesellim.onu hep yesilliklerde hayal ederim toprakta degil.toprakta düsündügüm zaman sabrim hafifler diye imanima zarar gelir diye korkuyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

işte budur gurbet kardeş
    helal sana

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşim butür ayrımlar yapılabiliyor bazen işte yabancıya gitmesin içimizde kalsın diye işte burda bu ayrımcı zihniyetin eseridir nedeen bu düşünce türk derki aman allah korusun verirmiyim ben kızımı kürde kürt derseki türkten kız alırmıyım bunlar yanlış ve islamda olmayan şeyler ben bunu anlatmaya çalışıyorum ayrımcılığın ve ırkçılığın hiç bir çeşidi dinimizde yoktur hayatımın her safhasında bir sürü tanıdıklarım oldu sevdiklerim oldu insan diye değerlendirdim sevdim müslüman diye sevdim her müslüman böyle düşünmeli ve üstüne düşeni yapmalıdır yapmazsa büyük vebaldedir rabbine hesabını zor verecektir

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ben cikiyorum ALLAH A emanet olun

Sayfa 75 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2565737475767785125175 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)