Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 73 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583123173 ... SonuncuSonuncu
721 den 730´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

fert olarak biz görevimizi yapsakta resmi olarak olmuyor kardeşim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gurbetten kardeşim sen yabancı bir ülkede yaşıyorsun belki ordaki muamele seni üzebilir ama kendi öz ülkende müslüman tarafından ayrımcılığa tabi tutulmak çok daha zor rabbim size sabır versin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşim sen ben müslüman olarak bundan sorulacağız rabbimiz bize demeyecekki senin devletin yapmadı diye sende yapamadın ben diyorumki biz yapalım yapmayanlar rabbime ve tarihe hesab veremyeceklerdir

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

zerda abla ayirimcilik cok kötü bisey benim babam ciftci dogudan isci getirir
    ve onlarla ayni sofraya oturur.cocuklarina kendi babalarindan daha cok ilgilenir.(ilac mama bez)OGLAN KIZ KACIRMIS ANNEMLERE GELMI$LER DAMDA YATALIM NE OLUR DEMI$LER BABAM NE DEMEK DEDI ONLARA BAHCEYE 2ODA BANYO TUVALET HERSEY YAPTI.BABAMIN KÖYÜN ICINDE BIR EVI DAHA VAR KÖYLÜ NIYE KÖYÜN ICINE KÜRT SOKUYORSUN DIYE BABAMA SERT CIKTI BABAM DINLEMEDI OGLANIN AILESINI ORAYA YERLE$TIRDI KIZIN AILESI EVI YAKTI MILYARLARCA ZARAR OLDU SÖNDÜRMEYE CALISANLAR AYAGI KIRILANLAR YANANLAR HEPSINI BABAM ÖDEDI IYILE$ESIYE KADAR.BABAM YINE 6 ODALI EV YAPTI.VE BU AILE CEREYAN SU BANYO TUVALET OLMASINA RAGMEN KACAK ELEKTRIK KULLANIP BABAMIN (TEK) TARAFINDAN MAHKUMLUGA SÜRÜKLEDI DAVA HALA SÜRÜYOR BENIM SAF KALPLI BABAM ADAMA KIYAMAYARAK ISMINI VERMEDI SIMDI MAHKEME DEVAM EDIYOR VE AILE BIR GECE YARISI YOK OLDU BABAM NERDE OLDULARINI BILIYOR AMA BISEY YAPMIYOR.VE HALA DOGUDAN I$CI GETIRIYOR.NIYE BIR CUVAL PATATESIN ICINDE BIR TANE CÜRÜK OLABILIR
    BU DIGERLERININ CÜRÜK OLDUGU ANLAMINA GELMEZ DIYOR CANIM BABAM

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ORASI OYLE AMA İNSANIN ZORUNA GİDİYOR OYLE DEĞİLMİ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bu vatan için kürdü türkü lazı çerkezi omuz omuza savaşmışlardır bu atlanılmamalıdır o zaman bu insanlar vatandaştıda savaşa katıldılarda şimdimi olamayacaklar şimdimi dışlanacaklar rabim şahit olsun bunu herkes kabullensede ben kabullenmem kabullenilmeyeceğinide biliyorum rabbim bu hesabı benden sormayacak inş içim çok rahat bu konuda

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gurbetten abla allah yardımcın olsun ben inanamadım bu okuduklarıma ya nasıl olur bu kadar olurmu ya bide bizim ülkemizdeki kürtlere ayrımcılık yaptığımız söylüyorlar kürtleri azınlık diye gösterip bizden koparmaya bizi içten yok etmeye çalışıyorlar ya bunların yaptıklarına ne demeli ya vallahi ben çok üzüldüm bu yaşadıklarına ablacım ben olsam otopsi yaptırırdım sonuna kadar hakkımı aradım ablacım ne demek ya yanık diye getir cenazesini versinler :@ asıl bunların yaptığı ırkçılık türkiyede böyle bişey yok kardeşim :@kimse çıkıpta diyemez ben böyle bir şeyi türkiyede yaşadım diye bizde ayrımcılık falan yok kardeşim atalarımız bu vatanı bielikte aynı çephede savaşarak aldılar herkesin vatanı burası ben türküm sen kürstsün yok kardeşim biz türkiyeli ve elhamdülillah müslümanız bunun başka tanımı yok :@

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

allah razı olsun fidan kardeşim gurbetten kardeşim rabbim sana sabır versin bunu atlatamadığına eminim rabbime havale et derim ben o herşeyn en güzelini bilir çocuğunu otopsi yaptırmmakla en güzelini yapmışsın bana göre bu acı daha derin olurdu asal unutamzdın şimdide unutulmaz ama rabbim sana sabırların en güzelini ihsan eylesin

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    gurbetten kardeşim sen yabancı bir ülkede yaşıyorsun belki ordaki muamele seni üzebilir ama kendi öz ülkende müslüman tarafından ayrımcılığa tabi tutulmak çok daha zor rabbim size sabır versin
    BURDA BIR TÜRK VAR ALMANYA DA YA$LI BIR ADAM. ARKADA$IM DEVLET MEMURU BA$ÖRTÜLÜ SÜREKLI LAF ATIP RAHATSIZ EDIYOR HAKARET EDIYOR TÜRKCE YAPIYOR BUNU KANIT OLMAMASI ICIN.BURDADA KENDI INSANIMIZ TARAFINDAN EZILIYORUZ.BAGNAZLIKLA ÖRÜMCEK KAFALILIKLA SUCLANIYORUZ. KURBAN OLAYIM ÖRÜMCEGI YARATAN RABBIME KE$KE FARKINDA OLSALAR NE KADAR MÜBAREK OLDUGUNU.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ZERDA KARDEŞİMİ ALKIŞLIYORUM HELAL SANA BACIM BUDUR İŞTE FİDAN KARDEŞİM AYRIMCILIK TÜRKİYENİN 81 İL VE İLÇELRİNDE HER YERİN HER KÖŞESİNDE KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE VARDIR BUNU KİMSE İNKAR EDEMEZ AMA BİZE DÜŞEN BU KAFAYI DEĞİŞTİRMEK GELECEĞİMİZE BUNLARI YANSITMAKTIR.

Sayfa 73 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583123173 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)