Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 72 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2262707172737482122172 ... SonuncuSonuncu
711 den 720´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE AYRIMCILIK VARMIDIR?

bizler fert olarak elimizden geleni yaparsak bir kişiden ne olur demezsek düzelecektir inş

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

BU SOYLEDIKLERIMIZ HEP ŞAHİ AYRIMCILIK DİĞER YÜZÜNE BAKARSAK ALTINDAN CIKAMIYORUZ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

evet bu konuda toplum olarak birşeyler yapılması lazım devletimizede görev düşüyor bize düşen insan olarak ayrımlcılık yapmadan hayatıızı devam ettirmek en azından biz bu hesabı vermeyelim bizden sorulmasın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleyküm.

Ben de doğuluyum fakat kürt değilim. Genellikle memeleketim sorduğunda zaman kürtmüsünüz diye bir soruyla karşılaşıyorum. Hayır diyorum bu seferde sanki kürtmüşümde saklıyomşum gibi bir muameleyle karşılaşıyorum. Kürtve yahutta Türk olmak ne farkederki önemli olmak insan olmak. Toplumuna vatanına insanlara yararlı faydalı bir insan olmaktır.

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

ve büyük oglumun $AIBELI ÖLÜMÜ ELIMIN KOLUMUN BAGLANDIGI GÜN RABBIM BANA ÖYLE BIR SABIR VERDI KI O GÜN $ÜKÜRLER OLSUN O NU VEREN RABBIME BINLERCE KEZ.OGLUM SADECE 3 GÜN YATACAKTI SAGLAM
    COCUGU NARKOZLA UYUTTULAR 3 GÜN DIYE 10 GÜN UYANAMADI YAVRUM
    7.GÜN DR IZINE CIKTI DEDILER.HIC BIRSEY ANLAYAMADIK.10. GÜNÜN
    AK$AMI OGLUM KOLLARIMDA ÖLDÜ.E$IM CILGINA DÖNDÜ BEN SADECE OTURDUM SABAHA KADAR KUCAGIMDA TUTTUM.OTOPSI ISTERMISINIZ DEDI
    O AN YÜREGIM YANDI BEN NASIL COCUGUMU PARCALATIRDIM.OGLUMU HEMEN ALIP MANISA YA GITTIK VE ORAYA GÖMDÜK.BIR ÖZÜR BILE DILEMEDILER DR ORTADAN KAYBOLDU.BIR DUYDUM KI TÜRK AILENIN GRIPTEN YATAN OGLUNU HEM$IRE SICAK SU ILE YIKAMI$ VE YAVRUCAGI YAKMI$.MAHKEMEYE VERMI$LER DAVA 1 YIL SÜRMÜ$ SONUC I$ KAZASI OLUR BÖYLE VAKALAR DAVA KAPANMI$ BÜTÜN MASRAFI TÜRK AILE KAR$ILAMI$.BENIM OGLUM SADECE 1. DERECE KOL YANIGI SEBEBIYLE HASTANEYE GITMI$TI VE ORDAN CENAZESI CIKTI.FAKAT AYNI HASTANE E$IMI KANSERIN PENCESINDEN KURTARDI.BENIM TESELLIM VEREN RABBIME $ÜKÜR ALAN RABBIME $ÜKÜR ISTESE E$IMIDE ALIRDI.ben mahkemeye vermemekle iyi bir karar verdim oglum otopsiden kurtuldu

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bir türk bir fasliyla kavgaediyor kavgada bicak cekiliyor biri yaralaniyor.
    mahkeme karari alman devletini hicbir sekilde ilgilendirmedigi icin dava düsmüstür. bumudur avrupa demokrasi kanun yasa nerde ben göremiyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşim sizinde dediğiniz gibi türk kürt laz çerkez olmak önemli değildir insanın insan olması önemlidir msülüman olması önemlidr sorulması bile ayıp bana göre inş zamanla aşacağız

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

dükkanimizin önünde gözümün önünde kadin arabamiza carpti gitti plakasini saatini dk yazdim bisikletlere carpti cok kanit vardi.karakola gittik suclu muamelesi gördük saatlerce ifade verdikten sonra arabani bir yere carptiripta bu kadinin orda oldugu saatleri kullanmis olmayasin basina bela acarim dedi polis.diger bir ekip bisikletlerin devrilmis oldugunu söylemesine ragmen kanitlanmasina ragmen yasadiklarima hala inanamiyorum.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    değerli kardeşim sizinde dediğiniz gibi türk kürt laz çerkez olmak önemli değildir insanın insan olması önemlidir msülüman olması önemlidr sorulması bile ayıp bana göre inş zamanla aşacağız
    kardeşime kesinlikle katılıyorum zamanla ileriki nesiller bu işi becerek inşallah ama insanın üzülmemesi elde değil
    insanı insan olarak insandır insana saygımız vardır sloganıyla bunu yenecez inşallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bu meselede fert olarak bize görev düştüğü gibi din görevlilerine özellikle görev düşüyor sonrada devlet görevlilerinede tabiki

Sayfa 72 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2262707172737482122172 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)