Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 31 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2129303132334181131 ... SonuncuSonuncu
301 den 310´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

RE: DİN ELDEN GİDİYOR UYAN

ALLAH RAZI OLSUN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: AĞLAYAN ÇİÇEK KERBELA ÇİÇEĞİ

SELAMUN ALEYKÜM MUHAMMED KARDEŞİM..ÇOK DUYGULANDIM.ALLAH RAZI OLSUN..RABBİM NE KADARDA GÜZEL YARATMIŞ..RABBİMİN VERDİĞİ GÜZELLİKLERE SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN..KARDEŞİM ÇOK SEVİNDİM..ALLAH RAZI OLSUN..RESMİNİ GÖRMEK NASİP OLDU VESİLEN İLE İNŞALLAH CANLIISININDA GÖRMEK NASİP OLUR..SELAMETLE..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: AĞLAYAN ÇİÇEK KERBELA ÇİÇEĞİ

çok ilginç hakkaten yeni paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Hz. İsa'yı Görmek İsteyenler Tıklasın

serlamun aleyküm muhammed kardeşim.heralde ben bakmasını beceremiyorum..uğraşıyorum uğraşıyorum bir şeyi gördüğüm yok..selametle..paylaştığın için sağol kardeşim..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Resulullah Buyuru Yor Ki:

Ekmeğe saygı gösterin. Çünkü Allah onu değerli kılmıştır. Kim ekmeğe değer verirse, Allah da ona değer verir.
    Hadis (Taberani).

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

KARDEŞLERİM O BİR ŞEKİL HZ İSA FİLAN DEGİL. SADECE BİR RESİM ABARTMAYALIM MUHAMMED KARDEŞİM LÜTFEN GÜZEL KONULARLA DEVAM ET CANIM KANIMSIN AMA HRİSTİYAN OYUNLARI BUNLAR...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

HIRİSTİYANLARIN OYUNU

KARDEŞİM GÜZEL BİR PAYLAŞIM GERÇEKTEN BİR SÜLÜET GELİYOR İNSANIN GÖZÜNÜN ÖNÜNE.

ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞTIĞIN İÇİN KARDEŞİM

SELAMETLE İNŞ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

muhammed kutsal yazdı:
    KARDEŞLERİM BU SADECE BİR İLİZYON YÖNTEMİDİR.. O GÖRDÜĞÜNÜZ KİŞİ TUTKU FİLMİNDEKİ HZ. İSA ROLUNDE OYNAYAN İNSANDIR ABARTMAYALIM LÜTFEN
    SİYAHGÜL SEVDALISI KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN..KARDEŞLERİM GÖRMÜŞLER BEN GÖREMEDİM.ZATEN MUHAMMED KARDEŞİM BİR İLİZYON YÖNTEMİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ..BEN GÖREMEDİM.HADİ HAYIRLI AKŞAMLAR KARDEŞLERİM..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Resulullah Buyuru Yor Ki:

Muaz bin cebel'den r.a. en, Ya Rasulallah! Bana beni cennete koyacak , cehennemden uzaklaştıracak bir amel söyle dedim.Rasulullah s.a.v. :''Vallahi bana çok büyük bir şey sordun.Ama bu hakikaten Allah'ın kendilerine kolaylaştırdığı kimseler için kolaydır.Allah'a herhangi bir şeyi eş koşmaksızın ibadet edersin, farz namazları kılar, üzerine farz olan zekatı verir, ramazan orucunu tutar ve hacca gidersin.
    Sana hayır kapılarını söyleyeyim mi? Oruç (kötülüklere karşı) kalkandır.Sadaka hataları suyun ateşi söndürdüğü gibi söndürür.Bir de gece namazını terk etme.''
    Sana herşeyin başını, direğini ve en üst zirvesini haber vereyim mi? Her şeyin başı İslamdır.Müslüman olan selamette olur.Her şeyin direği namaz zirveside cihattır.Bunların hepsini içeren bir şey söyleyeyim mi sana? Dilini göstererek: Buna sahip ol. Muaz:Ey Allah'ın Peygamberi!Biz hakikaten konuştuklarımızdan dolayı cezalandırılacak mıyız? dedi.Rasulullah s.a.v. nan seni kaybetsin ey Muaz! İnsanları yüzleri üzeri cehenneme sürükleyen dillerinin kazandıklarından başka nedir ki?'' buyurdu.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Asırlar Sonra Ayasofya Tekrar Kilise Oldu

değerli kardeşim bizler öyle bir hale geldikki manevi değerlerimzi birer birer elimizden gidiyor biz bakmakla yetiniyoruz fethin sembolu olan ayasofya ya sahip çıkamadık kıymetini bilemedik peki suçlu kim biz değilmiyiz mesela ayasofyanın bakımı için gereken milyarlarca lirayı yunan devletinin verdiğini hangimiz biliyor peki bu para neden verildi düşündükmü bugüngü manzarayı gmrsünler diyeee onlar öyle bir günün hayalini çekiyorki o günde onlar ayasofyaya tekrar sahip olayı istanbula tekrar sahip olmayı aslınna bakarsak görünüşte bizim gibi ama değill çok yazık ne acı bir durumdurki rabbim kıymetini bilmediklerimizi elimizden alıyorrr bizler bunu hak ettik bir kulun başına ne gelirse haktandır amaaaa geliş sebebi haktan ayırlmaktandır rabbim uyandırsınnn ayasofya ayasofya fatihin emaneti bana yakışmıyor kızıl boya ayasofyaa ayasofyaa bu acı durumuda yaşattınyaa kardeş allah razı olsun bazen bizim milletimze bazı şeyleri kafasına vurmazsan hatırlamıyor demekki bende öyle olmuşum rabbim ıslah eylesin yaradana emanet ol dua ile

Sayfa 31 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2129303132334181131 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 50 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 50 misafir)