Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 30 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2028293031324080130 ... SonuncuSonuncu
291 den 300´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Resulullah Buyuru Yor Ki:

Berâ radıyallahu anh anlatıyor: "Biz Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'la birlikte bir cenazede beraberdik. Aleyhissalâtu vesselâm kabrin kenarına oturup ağladılar, öyle ki (göz yaşlarıyla) toprak ıslandı. Sonra da: "Ey kardeşlerim İşte (başımıza gelecek) bu aynı (ölüm hadisesi) için iyi hazırlanın" buyurdular."

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Resulullah Buyuru Yor Ki:

Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

"Allah Teâla hazretleri ferman etti ki: "Ben Azimu'ş-Şân, salih kullarım için gözlerin görmediği, kulakların işitmediği ve insanın hayal ve hatırından hiç geçmeyen nimetler hazırladım." Ebu Hureyre ilaveten dedi ki:

"Dilerseniz şu ayet-i kerimeyi okuyun. (Mealen): "Yaptıklarına karşılık Allah katında onlar için göz aydınlığı olacak ne mükâfaatların saklandığını kimse bilemez" (Secde 17).

Buhari, Bed'ü'l-Halk 8, Tefsir, Secde 1, Tevhid 35; Müslim, Cennet 2, (2824); Tirmizi, Tefsir, (3195).

Forum Üyesi
    Yer: Fatih - İstanbul
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Hz. İsa'yı Görmek İsteyenler Tıklasın

aleykümselam kardeşim Allah cümlemizden razı olsun selametle

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: BU RESMİ YAPAN ÖLMÜŞ!!!!

aleykümselam amin amin kardeş

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

AĞLAYAN ÇİÇEK KERBELA ÇİÇEĞİ

AŞAĞIDA GÖRDÜĞÜNÜZ BU ÇİÇEK ANADOLU TOPRAKLARINDA YETİŞMEKTE RİVAYETE GÖRE ÇİÇEĞİN YANINDA HASAN HÜSEYİN DENİLDİĞİNDE AĞLIYORMUŞ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: AĞLAYAN ÇİÇEK KERBELA ÇİÇEĞİ

YÜREGİNİZE SAGLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ.ÇİÇEK BİZİM MEMLEKETTE YETİŞTİRİLİYOR VE AGLIYOR BEN ŞAHİDİM

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

DİN ELDEN GİDİYOR UYAN

yarını yok bu işin senide bombalıyorlar uyan uyan önce dinini elden sonrada seni insanlıktan çıkarıyorlar haram olan günh olanı sana safsata cahilce gösteriyorlar neden teslim oluyorsun istanbulun her köşesinde misyonerler faliyette çoçuklara seyyarlar oyuncak satıyor açın içinede bir bakın içinde ya büyü hada incilin anlatım şekilleri çıkıyor istanbul zeytinburnuda oturanlar bilirler seyyarlar su şaşalında su diye içki satıyorlar çoçuklara çoçuk bağımlı oluncada hapcıda tinercide oluyor uyuma türkiye uyuma hükümdarım uyuma ya resulallah kitabın etden gidiyor müslümanları sömürüyorlar pkk türkiyeyi sardı gaspçılık hırsızlık adaletsizlik gençleri zehirleme hep pekakanın adamlarınca yapılmakta uyan türkiye ses ver yoksa şeytan yanında baş uçunda seni israil böyle bombalıyor artık çok açamam bu konuyu uyan kimse türkiyeye mermi top tutamaz bunu dünya biliyor türklerin kahramanlıklarını evren biliyor ama işte kan dökmeden iç sebeplerden hallediyorlar en zayıfanda saldırıya uyrayacaklar unutma para çok olunca sernaye dönünce ne toprak nede türklük nede iman kalıyor eğer bir türk türklüğünü satarsa unutma müslümanlığınıda satar son zamanlarda atatürk bu kurtuluş savaşında yan gelip yatmadı Türklüğü silip atmadı son sınırları Türkler çizdi unutma uyan

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: DİN ELDEN GİDİYOR UYAN

YÜREGİNİZE SAGLIK MUSTAFA BEY

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleyküm kardeşim ..eline ve yüreğine sağlık.yine çok güzel bir konuya değinmişsin.elimizden gelenleri yapalım anlatmaya çalışalım.yüce rabbimin izniyle inşAllah bunların üstesinden de gelinecek..her insan elindeki mum ile yanındakini aydınlatmaya çalışsa çok şey olur..selametle kardeşim.Allah razı olsun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamın aleyküm kardeşim resmen benim duygularıma tercüme olmuşsun allah razı olsun allah halkımızı uyandırmamıza yardım etsin inş.

allaha emanet olun inş.

Sayfa 30 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2028293031324080130 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 34 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 34 misafir)