Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 170 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 70120160168169170171172180220 ... SonuncuSonuncu
1.691 den 1.700´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

 1. #1691
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.06.06
  Mesajlar: 289
  Teşekkür ve Beğeni

  [ Pulsuz Dilekçe ]

  PULSUZ DİLEKÇE


  Sevgili Anneciğim , Babacığım ;

  Bütün duygu ve düşüncelerimi dile getirebilseydim , size şunları söylemek isterdim :

  Sürekli bir büyüme ve değişme içindeyim . Sizin çocuğunuz olsam da sizden ayrı bir kişilik geliştiriyorum .

  Beni tanımaya ve anlamaya çalışın .

  Deneme ile öğrenirim . Bana ayak uydurmakta güçlük çekebilirsiniz . Oyunda , arkadaşlıkta ve uğraşlarımda özgürlük tanıyın . Beni her yerde , her zaman koruyup kollamayın . Davranışlarımın sonuçlarını kendim görürsem daha iyi öğrenirim . Bırakın kendi işimi kendim göreyim . Büyüdüğümü başka nasıl anlarım ?

  Büyümeyi çok istiyorsam da ara sıra yaşımdan küçük davranmaktan kendimi alamıyorum . Bunu önemsemeyin . Ama siz beni şımartmayın . Hep çocuk kalmak isterim sonra . Her istediğimi elde edemeyeceğimi biliyorum . Ancak siz verdikçe almadan edemiyorum . Bana yerli yersiz söz de vermeyin. Sözünüzü tutmayınca sizlere güvenim azalıyor .

  Bana kesin ve kararlı davranmaktan çekinmeyin . Yoldan saptığımı görünce beni sınırlayın . Koyduğunuz kurallar ve yasakların hepsini beğendiğimi söyleyemem . Ancak , hiç kısıtlanmayınca ne yapacağımı şaşırıyorum . Tutarsız davrandığınızı görünce hem bocalıyor , hem de bundan yararlanmadan edemiyorum .

  Öğütlerinizden çok , davranışlarınızdan etkilendiğimi unutmayın . Beni eğitirken ara sıra yanlışlar yapabilirsiniz .

  Bunları çabuk unuturum . Ancak birbirinize saygı ve sevginizin azaldığını görmek beni yaralar ve sürekli tedirgin eder .

  Çok konuşup çok bağırmayın . Yüksek sesle söylenenleri pek duymam . Yumuşak ve kesin sözler bende daha iyi iz bırakır . “ Ben senin yaşında iken ...” diye başlayan söylevleri hep kulak ardına atarım .

  Küçük yanılgılarımı büyük suçmuş gibi başıma kakmayın . Bana yanılma payı bırakın . Beni , korkutup sindirerek , suçluluk duygusu aşılayarak uslandırmaya çalışmayın . Yaramazlıklarım için beni kötü çocukmuşum gibi yargılamayın .

  Yanlış davranışım üzerinde durup düzeltin . Ceza vermeden önce beni dinleyin . Suçumu aşmadığı sürece cezama katlanabilirim.

  Beni dinleyin . Öğrenmeye en yatkın olduğum anlar , soru sorduğum anlardır . Açıklamalarınız kısa ve özlü olsun . Beni yeteneklerimin üstünde işleri zorlamayın . Ama başarabileceğim işleri yapmamı bekleyin . Bana güvendiğinizi belli edin . Beni destekleyin ; hiç değilse çabamı övün . Beni başkalarıyla karşılaştırmayın ; umutsuzluğa kapılırım .

  Benden yaşımın üstünde olgunluk beklemeyin . Bütün kuralları birden öğretmeye kalkmayın ; bana süre tanıyın . Yüzde yüz dürüst davranmadığımı görünce ürkmeyin . Beni köşeye sıkıştırmayın ; yalana sığınmak zorunda kalırım . Sizi çok bunaltsam bile soğukkanlılığınızı yitirmeyin . Kızgınlığınızı haklı görebilirim , ama beni aşağılamayın . Hele başkalarının yanında onurumu kırmayın . Unutmayın ki ben de sizi yabancıların önünde güç durumlara düşürebilirim .

  Bana haksızlık ettiğinizi anlayınca açıklamaktan çekinmeyin . Özür dileyişiniz size olan sevgimi azaltmaz ; tersine , beni size daha çok yaklaştırır . Aslında ben sizleri olduğunuzdan daha iyi ve daha değerli görüyorum . Bana kendinizi yanılmaz ve erişilmez göstermeye çabalamayın . Yanıldığınızı görünce üzüntüm büyük

  olur .

  Biliyorum , ara sıra sizi üzüyor , belki de düş kırıklığına uğratıyorum . Bana verdikleriniz yanında benden istediklerinizin çok olmadığını da biliyorum . Yukarı da sıraladığım istekler size çok geldiyse bir çoğundan vazgeçebilirim ; yeter ki beni ben olarak seveceğinize olan inancım sarsılmasın .

  Benden “ Örnek Çocuk “ olmamı istemezseniz , ben de sizden kusursuz ana-baba olmanızı beklemem . Sevecen ve anlayışlı olmanız bana yeter .

  Sizin çocuğunuz olarak doğmak elimde değildi . Ama seçme hakkım olsaydı , sizden başka kimsenin çocuğu olmak istemezdim .

 2. #1692
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.06.06
  Mesajlar: 289
  Teşekkür ve Beğeni

  [ Üşenme, Erteleme, Vazgeçme

  Hükümdar Timur hapse düşer bir gün,

  ve umudunu yitirir.


  Allah’ın işi bu ya, karıncayla karşılaşır,

  yâda karınca azmini Timur’un gözüne sokar!

  Bir buğday tanesidir karıncanın hikâyesi.

  Kendinden kat kat büyük bir buğday tanesini

  yuvasına ulaştırmak için her gün çabalar durur,

  defalarca defalarca dener.

  Yorulunca yuvasına gider biraz dinlenir,

  sabah kalkıp bakar Timur,

  karınca yine buğdayın peşindedir…


  Saymaya karar verir Timur,

  kaç kez düşürüp kaç kez tekrar kaldırmaya çalıştığını…

  Bini geçer, yorulur saymaktan azmini, umudunu.

  Karınca hiç yorulmaz yıkılıp doğrulmaktan.

  Bir sabah ne görsün, şaşar kalır hükümdar,

  karıncanın sırtında bir buğday tanesi var…


  Timur karar verir o sabah, karıncanın taklitçisi olmaya,

  O kararında ne kadar sadık olabilmiş bizi bağlamaz ama

  bu hikâye bir yol açsın dileriz tükenmiş umutlara…

  Bir sabah gerçekten gücüm kalmadığını anladığımda

  kalkar kalkmaz gözümün çarpacağı bir yere

  küçük bir not iliştiririm.

  KALBİM!

  Ne olur karıncayı unutma!

  Karıncanın sahibini ise asla unutma!...

 3. #1693
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 06.09.06
  Mesajlar: 3.661
  Teşekkür ve Beğeni

  RE: [ Üşenme, Erteleme, Vazgeçme

  ALLAH RAZI OLSUN.ALLAH I UNUTANLARI ALLAH DA O NEBİLERİN BİLE NE YAPACAKLARINI BİLEMEYECEKLERİ GÜN UNUTACAKTIR.BİZİ YOKKEN VAR EDEN,ÖLDÜKTEN SONRA DA HİÇ ANAN KALMASA BİLE UNUTMAYAN RABBİMİZİ ASLA BIRAK UNUTMAYI ANMAKTAN BİR AN GAFLETE DÜŞMEYELİM.KALBİM!

  Ne olur karıncayı unutma!

  Karıncanın sahibini ise asla unutma!... 4. #1694
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 20.09.06
  Yer: ANTALYA
  Mesajlar: 545
  Teşekkür ve Beğeni

  RE: [ Üşenme, Erteleme, Vazgeçme

  KALBİM!

  Ne olur karıncayı unutma!

  Karıncanın sahibini ise asla unutma!...

  emeğinize yüreğinize sağlık.................

 5. #1695
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.06.06
  Mesajlar: 289
  Teşekkür ve Beğeni

  RE: [ Üşenme, Erteleme, Vazgeçme

  ecmeın olsun kardesım sızınde yuregınıze saglık ı9nsallah.

 6. #1696
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 16
  Teşekkür ve Beğeni

  Balık Burcu Özellikleri (19 Şubat - 20 Mart)

  Anahtar kelime: Hayal kurmak
  Şifre: Kendimi bir hayal ya da ideale adamalı ve onun gerçekleşmesi için uğraşmalıyım.

  İlke: Birlik Olumlu uygulaması: Merhamet Olumsuz uygulaması: Kendini kurban etmek.

  Özellikleri: Duygusal, hassas, anlayışlı, merhametli, fedakar, verici, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, telepatik, spiritüel, sınırsız, sonsuz, birleşen, bütünleşen, her şekle girebilen, rafine, hülyalı, evrensel, mütevazi, bilinçsiz, belirsiz, düzensiz, karmaşık, gerçekçi olmayan, aldatıcı, dönek, savunmasız, etkiye açık, kararsız, pasif, melankolik, değişken.

  Balık burcu en sonuncu burçtur ve kendinden önceki bütün burçlardan bir özellik almıştır. Bu yüzden de bütün burçlarla iyi anlaşır. Balık’ta su elementi ile değişken nitelik bir araya gelir. Değişken gruptan aldığı özellikleri etrafındaki insanların duygularını anlamak ve düzeltmek için kullanır. Yöneticisi Neptün önsezi ve derin duygular verir. Bütün bunların karışımı ile ortaya çok hassas bir karışım çıkar. Balık duyguları ve hayalleri ile yaşar. Balık burcunun simgesindeki iki balık çift karakteri simgeler. Bu iki balığın ayrı yönlere doğru gidiyor olması da Balık insanın kararsızlığını simgeler. Aklı ve duyguları devamlı mücadele halindedir. Bu yüzden bazen onu anlamak pek kolay değildir. Duyguları sık sık değişebilir, sağı solu pek belli olmaz.

  Balık burcu diğer burçlar içinde dış etkilere en açık burçtur. O kadar duyarlıdır ki, çevresindeki insanların ruh halini sünger gibi emebilir. İnsanların olumlu ya da olumsuz tüm duyguları ona geçer. Başkalarının dertlerinden öyle çok etkilenir ki, o kişinin problemi çözüldükten sonra bile sıkıntısını kendi üzerinden kolay kolay atamaz. Ruhsal ve fiziksel dengesini koruyabilmesi ve üzerindeki negatif enerjiyi atabilmesi için arada bir yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Enerjisini ancak bu şekilde yenileyebilir. Deniz kenarlarında huzur bulur.

  Manevi değerleri güçlüdür, merhamet duygusu kusur sayılacak kadar fazladır. Hayvanlara, çocuklara ve çaresiz insanlara karşı acıma hissi ile doludur. Herkes ile ilgilenir, onların dertlerini dinler, sırtlarını sıvazlar ve işlerine yarayacak tavsiyeler vermeye çalışır. Kimsenin acı çekmesine dayanamaz. Balık burcu fedakarlık demektir ve özellikle yakınları için yapamayacağı fedakarlık yoktur. Kullanıldığını anlasa bile bunu fazla önemsemez, onun için yardım etmek her şeyden önemlidir.

  Hassas Balık insanı hayatın katı gerçeklerine karşı savunmasızdır ve gerçeklerle yüzleşmek zor gelebilir. Yönetici gezegeni Neptün Balık burcuna kendini kandırma ve gerçeklerden kaçma özelliği verir. Duygusal Balık kendi hayal dünyasında saklanarak kendini kandırabilir. Üzülmemek için kafasını kuma gömer ve ona acı veren olayları görmemezlikten gelir. Bazı Balıklar gerçeklerden kaçmak için içki ve uyuşturucu maddelere sığınabilir, diğerleri ise aşırı duyarlılıklarını sanatla dışa vurabilirler.

  Balık insanının önsezileri inanılmayacak kadar gelişmiştir. Dış dünyayı duyguları yoluyla algılar. Gizemli, doğaüstü, esrarengiz bir burçtur. Hayal gücü çok gelişmiştir. Herkes ile iyi geçinen, uyumlu biridir. Balık insanı endişelidir ve kolay karamsarlaşabilir. Kendine daha olumlu ve iyimser bakış açısı geliştirmek zorundadır. İyi niyetli ve kararsızdır. Bireyselliği fazla gelişmemiştir, kendine dönük ve güvenli değildir.

  Balık burcu, derin duyguları ile çok sevebilir. Aşk, yaşamındaki önemli şeylerin başında gelir, çok romantikdir. Sevdiği için her şeyi yapabilen, fedakar bir aşıktır. Aşık olmadığı zaman yaşam çok sıkıcı gelir. Sevdiği kişiyi gözünde büyütür ve gerçek yüzünü göremez. Hayal kırıklığına uğrarsa aşkı biter ama kısa bir süre sonra büyük bir aşkla başka birini yeniden sevebilir.

 7. #1697
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 16
  Teşekkür ve Beğeni

  Balık Burcu Özellikleri (19 Şubat - 20 Mart)

  Anahtar kelime: Hayal kurmak
  Şifre: Kendimi bir hayal ya da ideale adamalı ve onun gerçekleşmesi için uğraşmalıyım.

  İlke: Birlik Olumlu uygulaması: Merhamet Olumsuz uygulaması: Kendini kurban etmek.

  Özellikleri: Duygusal, hassas, anlayışlı, merhametli, fedakar, verici, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, telepatik, spiritüel, sınırsız, sonsuz, birleşen, bütünleşen, her şekle girebilen, rafine, hülyalı, evrensel, mütevazi, bilinçsiz, belirsiz, düzensiz, karmaşık, gerçekçi olmayan, aldatıcı, dönek, savunmasız, etkiye açık, kararsız, pasif, melankolik, değişken.

  Balık burcu en sonuncu burçtur ve kendinden önceki bütün burçlardan bir özellik almıştır. Bu yüzden de bütün burçlarla iyi anlaşır. Balık’ta su elementi ile değişken nitelik bir araya gelir. Değişken gruptan aldığı özellikleri etrafındaki insanların duygularını anlamak ve düzeltmek için kullanır. Yöneticisi Neptün önsezi ve derin duygular verir. Bütün bunların karışımı ile ortaya çok hassas bir karışım çıkar. Balık duyguları ve hayalleri ile yaşar. Balık burcunun simgesindeki iki balık çift karakteri simgeler. Bu iki balığın ayrı yönlere doğru gidiyor olması da Balık insanın kararsızlığını simgeler. Aklı ve duyguları devamlı mücadele halindedir. Bu yüzden bazen onu anlamak pek kolay değildir. Duyguları sık sık değişebilir, sağı solu pek belli olmaz.

  Balık burcu diğer burçlar içinde dış etkilere en açık burçtur. O kadar duyarlıdır ki, çevresindeki insanların ruh halini sünger gibi emebilir. İnsanların olumlu ya da olumsuz tüm duyguları ona geçer. Başkalarının dertlerinden öyle çok etkilenir ki, o kişinin problemi çözüldükten sonra bile sıkıntısını kendi üzerinden kolay kolay atamaz. Ruhsal ve fiziksel dengesini koruyabilmesi ve üzerindeki negatif enerjiyi atabilmesi için arada bir yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Enerjisini ancak bu şekilde yenileyebilir. Deniz kenarlarında huzur bulur.

  Manevi değerleri güçlüdür, merhamet duygusu kusur sayılacak kadar fazladır. Hayvanlara, çocuklara ve çaresiz insanlara karşı acıma hissi ile doludur. Herkes ile ilgilenir, onların dertlerini dinler, sırtlarını sıvazlar ve işlerine yarayacak tavsiyeler vermeye çalışır. Kimsenin acı çekmesine dayanamaz. Balık burcu fedakarlık demektir ve özellikle yakınları için yapamayacağı fedakarlık yoktur. Kullanıldığını anlasa bile bunu fazla önemsemez, onun için yardım etmek her şeyden önemlidir.

  Hassas Balık insanı hayatın katı gerçeklerine karşı savunmasızdır ve gerçeklerle yüzleşmek zor gelebilir. Yönetici gezegeni Neptün Balık burcuna kendini kandırma ve gerçeklerden kaçma özelliği verir. Duygusal Balık kendi hayal dünyasında saklanarak kendini kandırabilir. Üzülmemek için kafasını kuma gömer ve ona acı veren olayları görmemezlikten gelir. Bazı Balıklar gerçeklerden kaçmak için içki ve uyuşturucu maddelere sığınabilir, diğerleri ise aşırı duyarlılıklarını sanatla dışa vurabilirler.

  Balık insanının önsezileri inanılmayacak kadar gelişmiştir. Dış dünyayı duyguları yoluyla algılar. Gizemli, doğaüstü, esrarengiz bir burçtur. Hayal gücü çok gelişmiştir. Herkes ile iyi geçinen, uyumlu biridir. Balık insanı endişelidir ve kolay karamsarlaşabilir. Kendine daha olumlu ve iyimser bakış açısı geliştirmek zorundadır. İyi niyetli ve kararsızdır. Bireyselliği fazla gelişmemiştir, kendine dönük ve güvenli değildir.

  Balık burcu, derin duyguları ile çok sevebilir. Aşk, yaşamındaki önemli şeylerin başında gelir, çok romantikdir. Sevdiği için her şeyi yapabilen, fedakar bir aşıktır. Aşık olmadığı zaman yaşam çok sıkıcı gelir. Sevdiği kişiyi gözünde büyütür ve gerçek yüzünü göremez. Hayal kırıklığına uğrarsa aşkı biter ama kısa bir süre sonra büyük bir aşkla başka birini yeniden sevebilir.

 8. #1698
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 16
  Teşekkür ve Beğeni

  Başak Burcu Özellikleri (24 Ağustos - 22 Eylül)

  Anahtar kelime: Analiz etmek

  Şifre: Seçici, verimli olmalı ve işe yaramalıyım.

  İlke: Ayırımcılık Olumlu uygulama: Netlik Olumsuz uygulama: Eleştiri

  Özellikleri: Seçici, ayırımcı, pratik, analitik, yararlı, dakik, dikkatli, detaycı, titiz, düzenli, disiplinli, becerikli, yardımsever, çalışkan, mütevazi, şüpheci, eleştirici, mükemmeliyetçi, önyargılı, endişeli, kuruntulu, güvensiz.

  Başak burcu toprak elementidir ve değişken niteliktir. Başaklar toprak elementi özelliklerini sağlık ve hijyene olan düşkünlükleriyle ve ayrıca araştırma, düzen, dakiklik ve çalışkanlıkları ile ortaya koyarlar. Birçok doktor, biyolog, sağlık görevlisi Başak burcundandır. Başaklardan büyük yazarlar, yöneticiler, kütüphaneciler, muhasebeciler çıkar. Ayrıca el işlerinde yeteneklidirler. Düzen, incelik ve dikkat isteyen işlerde kusursuzlardır. Başak burcu ayrıntılı işlere yatkındır. Pek çok insanın gözünden kaçan detayları anında yakalar. Bazen detaylar yüzünden büyük düşünemeyebilir ve olayları bütün olarak algılamakta zorlanabilir. Ayrıntılara dikkat etmesi, titizliği ve çalışkanlığı ile birleşince çok başarılı olur.

  Başak insanı yöneticisi Merkür'den akıl, mantık ve analiz yeteneklerini almıştır. Güzel konuşur, yazar ve kafası çok hızlı çalışır. Zekasının parlaklığına rağmen geri planda kalmayı, kendini göstermeden olayları perde arkasından yönetmeyi sever. En çalışkan burçlardan biridir. Yaşamındaki en önemli şey iştir. Yorulmak bilmeden çalışan Başak sürekli hareket halindedir. Çalışmayı çok sevdiğinden başkalarına da iş bulmak için uğraşır. Zor koşullarda parlak ve pratik çözümler bulmada üstüne yoktur. Başak her yaptığının mükemmel olmasına ve her küçük ayrıntıyı düşünmeye çalışır. Boş geçen günler hatta dakikalar onun için büyük kayıptır. Hayatın asıl amacının çalışmak ve bir şeyler üretmek olduğunu düşünür ve kendini sürekli geliştirmeye çalışır.

  Kusursuzluk peşinde koşar. Kusursuzluk saplantısı yüzünden hem kendini, hem de herkesi acımasızca eleştirebilir. Hataların mutlaka düzeltilmesi gerektiğine inanır ama bu arada eleştirdiği kimselerin alınacağı aklına gelmez. İyi niyetli olmasına ve kimseyi kırmak istememesine rağmen kusursuzluk merakı yüzünden huzursuz bir insan olabilir. Öyle yüksek standartlara, öyle ince düşüncelere sahiptir ki, kendisini de yakın çevresini de yer bitirir. Başak Zodyak'ın en tasalı burçlarından biridir. Geçmişte olanlar, şimdi olup bitenler ve gelecekte olabilecekler, onun için birer endişe kaynağıdır. Endişelerinin temelinde mükemmellik arayışı yatar.

  Titiz, temiz, düzenli ve sağlığına düşkündür. Sabah ilk uyandığı anda gün içinde neler yapacağını planlamak ister. Son derece dakiktir, randevularına tam zamanında gelir. Güvenilir bir insandır, verdiği sözlere çok önem verir. Dürüsttür, yalana ve yapmacığa tahammülü yoktur. Oldukça mütevazi, kibar ve naziktir ama yeni tanıştığı kimselerle arasına mesafe koymayı ve fazla laubali olmamayı tercih eder.

  Başak insanı, yuvasına bağlanacak, evin her şeyi ile ilgilenecek ve aynı zamanda dost olacak bir eş ister. Başak fazla romantik sayılmaz, önce kafaca tatmin olmak ve arkadaş olmak ister. Mizah duygusu gelişmiş insanlardan hoşlanır. Ancak karşısındakine gerçekten güvendikten sonra açılır ve tutkularını serbest bırakır. Yüksek standartları ve seçiciliği yüzünden kolay kolay evlenmez. Giyimine önem verir ve zevklidir ama asla gösteriş ve marka meraklısı değildir; sadelikten yanadır. Bir dosta ihtiyacınız olduğunda yardımınıza ilk koşan kişi olacaktır. Karşılık beklemeden yardım eder zira onun için asıl önemli olan size bir şekilde yardımcı olmaktır.

 9. #1699
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 20.10.06
  Mesajlar: 2.187
  Teşekkür ve Beğeni

  RE: Balık Burcu Özellikleri (19 Şubat - 20 Mart)

  TARİHE BAKILIRSA BENDE BU BURÇTAN OLUYORUM.AMA BU YAZILANLARI SAÇMA BULUYORUM.NEDENMİ??? -BİLDİĞİM KADARIYLA BU BURÇLAR 12 TANE YANİ TÜM İNSANLAR 12 DEĞİŞİK FITRATA AYRILIYOR.VE O GÜN O GRUBA DAHİL OLAN İNSANLARIN HEPSİ BURÇ LARININ SAÇMALIKLAINA DAYANARAK YA KÖTÜ HABER ALIYOR.YA SAĞLIKLARI BOZULUYORYA PARA BULUYOR VS. VS.
  YANİ ÖRNEK OLARAK ALTI MİLYAR İNSAN VAR DÜNYADA.BUNLARI 12 YE BÖLELİM.500000 İNSAN O GÜN HASTALAACAK,500000 İNSAN O GÜN KAZA YAPACAK,500000 İNSAN O GÜN ZENGİN OLACAK.VALLAHİ BEN ÇEVREMDE BİR ANDA BU KADAR İNSANIN ORGANİZE OLARAK HAYATLARININ DEĞİŞTİĞİNİ GÖRMEDİM.YAŞIM 26 BU SÜRE İÇİNDE BELKİ BEN BİNLERCE DEFA ZENGİN OLMALIYDIM.AMA OLAMADIM.KENDİ,Mİ BİLDİM BİLELİ ALLAHA ŞÜKÜR YETCEK KADAR KAZANIYORUM.DİĞER DURUMDA YÜZLERCE DEFA YAKINIM KAYBETMEM GEREKİRDİ.AMA ALLAHIN HİKMETİ SENELERDİR CENAZEMİZ OLMADI.

  DEMEK İSTEDİĞİM BUNLAR SAÇMA ŞEYLER KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM.HAYATINI TAMAMEN BURÇLARA GÖRE ŞEKİLLENDİREN VE HAYATI KENDİSİNE ZEHİR EDEN İNSANLR GÖRDÜM.BIRAKIN BU İŞLERİ.ALLAHIN TAKDİRİNDEN ÖTEYE GİDİLEMEZ.VE KARAKTERLER 12 GRUPLA SINIRLI DEĞİLDİR.

 10. #1700
  Forum Üyesi
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 26.07.06
  Mesajlar: 2.181
  Teşekkür ve Beğeni

  RE: Balık Burcu Özellikleri (19 Şubat - 20 Mart)

  selamunaleyküm...
  abim çok güzel açıklama yapmışsın. bende yazmak istiyodum buna benzer şeyler..
  yani ben bu insanları anlamıyorum.. dediğin gibi abi bu gazetelerde falan yazarya bakıyım bugün burcum ne diyor?? burcunun ne dediği ne kadar anlam taşır senin hayatında ya..

Sayfa 170 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 70120160168169170171172180220 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Tertip sahibi kimdir?
  Konu Sahibi _ZÜMRA_ Forum Namaz
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 14-09-2010, 00:20
 2. Mâlik bin Dinar
  Konu Sahibi _AYDIN_ Forum Dini Hikayeler
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 19-01-2010, 02:56
 3. Rabbimizin Sevdiği 10 Halimiz
  Konu Sahibi mavci Forum Allah (c.c) Hazretleri
  Cevaplar: 22
  Son Mesaj: 11-06-2009, 16:26
 4. bir saat(lütfen okuyun)
  Konu Sahibi kbusra Forum Bize Ayıracak 5 (beş) Dakikanız var mı
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 12-02-2009, 23:26

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu açma yetkiniz yok
 • Cevap yazma yetkiniz yok.
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok.
 • Mesajınızı değiştirme yetkiniz yok.
 •