Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 146 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4696136144145146147148156196 ... SonuncuSonuncu
1.451 den 1.460´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: ANTALYA
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

bismillahirrahmanirrahim.(Rahman ve rahim Olan Allahın adıyla)değerli bacılar ve degerli arkadaşlar doğrusunu söylersek günümüzde erkek olmakta ve kadın olmakta zor neden ? diye sorarsanız kapıtalizim kadını düşündüğünden değil ucuz işçi olarak gördüğü için kadın hakları diye kadınları istismar etmiş ve de istismar etmeye devam ediyor :her reklamda kadının cinselliği teşhir edilerek reklam yapılıyor.Bundan dolayı erkeklerde tabiki haran konusunda günümüzde sokağa çıktığında karşılaşmak zorunda işyerinde ve her alanda kadınları bu kapıtal düzen kullanarak kendi semizliyor ve toplumun ifsat olmasına yol açıyor;çocuklarımız küçüklüğünüde aile sevgisinden yetiştiği için sıonra bir cani oluyorlar fakat istismara uğrayan kadınlarımız ın çoğunluğu bunun farkında değiller.kapıtalizmin vahşi acımasız eline düşen kadınlar zamanla herşeylerini kaybetmektedirler.dinlerinden geleneklerinden kültüründen uzaklaşmaktadırlar.inşallah şuurlu bacılarımız bu tuzaklara karşı kendilerini korurlar inşallah.allaha emanet olunuz.

--------------------------------------------------------------------------------
    ad.g

kardeşim çok güzel yazmışsn katılıyorum sana.bi kardeşimizde "Madem biliyorsunuz o zaman neden bu sorunları yaşatma gayreti içerisindesiniz. "diye yazmış.kardeşim daha öncede yazmıştım bayanların böle olmasına vesile olan erkekler bence.bilinçsiz insanlar bilinçsizliğin oluşmasına sebeb oluyo.fikrine saygı duyuyporum ama katılmıyorumm.selametle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

fatoş sen erkek olmalıydın her kese kosturmussun cevabına scevap katmıssın

zaten dıyordun sana erkek fatma dıye bak dogru cıktı

erkegın kendıne gore sıkıntıları vardır.Anlatmak ıse yıllar alır

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

VEYS yazdı:

YA NE YAPİM ERKEKLER SANKİ HALLERİNDEN MEMNUNLARMIŞ GİBİ SESLERİ ÇIMIYOR.BANA ERKEK FATMA DEMEYİNNNNNNNNN
    AMA ERKEK OLMAK ZOR VALLA KIZLARA ERKEKLERDEN ÇOK BEN BAKIYORUM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mk5834 yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    mk5834 yazdı:
    ooo konu erkek olmanın zorluklarından çıktı.ya arkadaşlar (erkekler) yaşadığınız zorlukları yazın burası ablaların sohbet odasına döndü.
    bizim yaşadığımız en büyük zorluk kendimizi ifade edemeyişimiz galiba.

ferhat dağ yerine kulağını delmiş,şirinse feminist olmuş
    VALLA BEN KARIŞMAM MEYDANI KIZLARA BIRAKMATIN ÖZELLİKLE BANA.BAKSANIZA ERKEKLER YAZMIYOR Kİ BEN NE YAPİM.HAYDİ KIZLAR BASTIRIN MI DİYELİM O ZAMAN.ERKEKLER GALİBA HALLERİNDEN ÇOK MEMNUNLAR BAKSANIZA YAZMADIKLARINA GÖRE.
    yok biz bırakmak istemiyoruzda.nasıl oluyorsa siz bi şekilde bizi egale ediyosunuz yine ablacım.
    TAMAM TAMAM KIZMAYIN SUSTUM.ZATEN ÖZELDEN MSJ ALIYORUM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    VEYS yazdı:

YA NE YAPİM ERKEKLER SANKİ HALLERİNDEN MEMNUNLARMIŞ GİBİ SESLERİ ÇIMIYOR.BANA ERKEK FATMA DEMEYİNNNNNNNNN
    AMA ERKEK OLMAK ZOR VALLA KIZLARA ERKEKLERDEN ÇOK BEN BAKIYORUM.
    sen supersın o yuzdendır

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ya aslında kendini bildikten sonra erkek olmanında kadın olmanında zorluğu yok.kendini bilen dağdan aşırır.kendini bilmeyen düz yolda şaşırır meselesi yani.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mk5834 yazdı:
    ya aslında kendini bildikten sonra erkek olmanında kadın olmanında zorluğu yok.kendini bilen dağdan aşırır.kendini bilmeyen düz yolda şaşırır meselesi yani.
    YANİ YAZMİM DEDİM AMA SÖZÜNÜZ SÜPERDİ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

"ferhat dağ yerine kulağını delmiş,şirinse feminist olmuş" ben de bu söze koptum resmen D) aklına, yüreğine sağlık......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ben de olaya biraz espriyle katılayım o zaman, bilindik bir sözle: kadın hakkı diye bişey yoktur, çünkü hakkı erkek ismidir..... Bir bayan olarak bunları söylesem de gerçek düşüncelerimi yukarıda belirttim zaten. ikisi de ayrı ayrı değerlidir, ikisi de insandır en başta. tuutp da kadın erkeği birbirne düşürmenin manası yok, provakasyonlara yem olmamak lazım.....
    Bu arada erkeklerin gercekten başka sorunları da var aslında, mesela benim aklıma gelen ilk olarak; hep güçlü olmak zorundaymış gibi bir görevle yaklaşıylıor kendilerine, ağlamak bir ayıpmış gibi yaklaşılıyor, basit belki bunlar ama doğru şeyler.... ve bu zihniyetle yetişen erkek de içindeki inciye kabuk bağlatıp (ya da öyle gösterip) sert maskeyle dolaşıyor. yok öyle bişey. erkek evet, ama önce insan. ve duygularının olması, zayıflıklarının olması cok doğal. umarım erkekler de bana katılıyordur.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

DEĞERLİ KARDEŞLER YAZILAN YORUMLARI DEĞERLENDİRDİĞİMİZ ZAMAN ANLAŞILIYORKİ ERKEKLERİN TEK DERDİ KADINLAR KADINLARINDA ERKEKLER BU SEBEBLE KADIN VE ERKEK KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERMELİ MADEM BU DÜNYAYI BERABER PAYLAŞILIYORUZ AYNI HAVAYI SOLUYORUZ BİRBİRİMİZE SAYGIYI SEVGİYİ ÖĞRENMELİYİZ DİNİ ÇERÇEVELER İÇERİSİNDE HUKUKUMUZU SÜRDÜRMELİYİZ YUKARIDA DEDİĞİM GİBİ MAHREMİMİZ DIŞINDAKİLER ABİMİZ KARDEŞİMİZ BACIMIZ OLURSA BU GÖZLE GÖRÜR VE MÜNASEBETLERİMİZİ BUNA GÖRE AYARLARSAK NE GAYRİ MEŞRU YAKLAŞMALAR OLACAKTIR NE YUVALAR YIKILACAKTIR NEDE GENÇLERİMİZİ TANIMADIĞI BİLMEDİĞİ BİR İNSANA KENDİNİ KAPTIRACAKTIR HERKES KADERİNDE KISMETİNDE NE VAR İSE ONU YAŞAYIP VE RIZA GÖSTERECEKTİR

Sayfa 146 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4696136144145146147148156196 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)