Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 145 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4595135143144145146147155195 ... SonuncuSonuncu
1.441 den 1.450´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

FATMA_ERGUN yazdı:
    elzem yazdı:
    niye böyle özlem çekiyosunki değerli babana düşkün olduğun halde ona hasretsin bence sen gel bu işten bir süreliğine firar et özlemini gider.RABBİM hasret çekenleri kavuştursun özellikle fatma kardeşimi
    ŞİMDİ DEŞMEYİN YARAMI.GİTMEK SORUN DEGİL ENGELLER VAR YİNE SEBEP ERKEK İŞTE.AL NERDE OLSAK KARŞIMIZA ÇIKIYORLAR.ZERDA ABLA AB YE SÖYLE ABİMLERİDE VERİYORUM ALSINLAR ERKEKLERİ.
    RABBİM KİMSEYE HASRETLİK ÇEKTİRMESİN,İNSANIN CANINI YİYOR.ALLAH RAZI OLSUN ELZEM.
    eğer sorun abilerinse biz ikna edelim hem abilerin özlememiş mi memleketi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elzem yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    elzem yazdı:
    niye böyle özlem çekiyosunki değerli babana düşkün olduğun halde ona hasretsin bence sen gel bu işten bir süreliğine firar et özlemini gider.RABBİM hasret çekenleri kavuştursun özellikle fatma kardeşimi
    ŞİMDİ DEŞMEYİN YARAMI.GİTMEK SORUN DEGİL ENGELLER VAR YİNE SEBEP ERKEK İŞTE.AL NERDE OLSAK KARŞIMIZA ÇIKIYORLAR.ZERDA ABLA AB YE SÖYLE ABİMLERİDE VERİYORUM ALSINLAR ERKEKLERİ.
    RABBİM KİMSEYE HASRETLİK ÇEKTİRMESİN,İNSANIN CANINI YİYOR.ALLAH RAZI OLSUN ELZEM.
    eğer sorun abilerinse biz ikna edelim hem abilerin özlememiş mi memleketi
    YOK ABLACIGIM ABİMLER DEGİL BOŞ VERYA RABBİM ACILARINI GÖSTERMESİN.SAGLIKLI OLSUNLARDA BELKİ BİR GÜN GİDERİN İNŞ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

her şeyin hayırlısı RABBİM herşeyi gönlünce versin.Fatma kardeşim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

DEĞERLİ KARDEŞLER BEN YOKKEN YORUMLAR BİRİKMİŞ HEPİNİZE ÇOK TŞK ANLADIĞIM KADARIYLA KİMİMİZ HANIMLARDAN KİMİMİZ ERKEKLERDEN KİMİMİZDE ABİLERDEN ŞİKAYETÇİ İNSANIMIZIN TAHAMMÜLÜ KALMADI KALDIYSADA ÇOK AZ YAŞANAN TÜM GERGİNLİKLER TAHAMMÜLSÜZLÜKTEN İLERİ GELİYOR ÖNCE BİRBİRİMİZE SABIRLI OLMAYI ÖĞRENMELİYİZ ERKEKLERHANIMLARA KARŞI DAHA ANLAYIŞLI MERHAMETLİ VE HOŞGÖRÜLÜ OLURLARSA HANIMLARDA ERKEKLERE KARŞI DAHA SAYGILI VE SEVİYELİ EDEP VE HAYAYA DİKKAT EDERLERSE ARADA HİÇ BİR SORUN OLMAYACAKTIR RABBİZİM KOYMUŞ OLDUĞU KANUNLARA RİAYET EDİP BU KANUNLARIN DIŞINA ÇIKILMADIĞI MÜDDETÇE HAYATIMIZ GÜLLÜK GÜLİSTANLIK OLACAKTIR KENDİ HELALİNDEN BAŞKASINI KARDEŞ ABLA ABİ GÖRECEKTİR EN GÜZELİDE BUDUR DÜNYA HAYATININ FERAH OLMASI SORUNSUZ OLMASI BİZE HELAL OLMAYANLARLA OLAN HUKUKUMUZA DİKKAT ETMELİ BUNUN DIŞINA ÇIKMAMALIYIZ

Forum Üyesi
    Yer: İzmir
    Teşekkür ve Beğeni

[big]THERE IS NO SPOON[/big]

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Yorumlara bakıyorum da bayan kardeşlerimiz erkeklerin sorunlarını ve zorluklarını erkeklerden daha iyi biliyorlar. Madem biliyorsunuz o zaman neden bu sorunları yaşatma gayreti içerisindesiniz. Kimseyi suçlamak niyetinde değilim sadece görüşümü ifade etmek istedim. Rabbim önce beni sonrada hepimizi ıslah etsin.
    Selam ve dua ile.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

konak yazdı:
    Yorumlara bakıyorum da bayan kardeşlerimiz erkeklerin sorunlarını ve zorluklarını erkeklerden daha iyi biliyorlar. Madem biliyorsunuz o zaman neden bu sorunları yaşatma gayreti içerisindesiniz. Kimseyi suçlamak niyetinde değilim sadece görüşümü ifade etmek istedim. Rabbim önce beni sonrada hepimizi ıslah etsin.
    Selam ve dua ile.
    değerli abim sizinde dediğiniz gibi RABBİM hepimizi ıslah etsin.görüşünüze saygım var.bu sorunları yaşatma gayreti için de olanlar erkeklerin sorunlarını ve zorluklarını
    bilmiyolar zannedersem bilseler zaten bu sorunları yaşatmazlar.bende şunu eklemek istiyorum.erkeklerin kadılardan başka sorunları yokmu bütün yorumlarda bayanlardan bahsedildi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: günümüzde erkek olmak

bismillahirrahmanirrahim.(Rahman ve rahim Olan Allahın adıyla)değerli bacılar ve degerli arkadaşlar doğrusunu söylersek günümüzde erkek olmakta ve kadın olmakta zor neden ? diye sorarsanız kapıtalizim kadını düşündüğünden değil ucuz işçi olarak gördüğü için kadın hakları diye kadınları istismar etmiş ve de istismar etmeye devam ediyor :her reklamda kadının cinselliği teşhir edilerek reklam yapılıyor.Bundan dolayı erkeklerde tabiki haran konusunda günümüzde sokağa çıktığında karşılaşmak zorunda işyerinde ve her alanda kadınları bu kapıtal düzen kullanarak kendi semizliyor ve toplumun ifsat olmasına yol açıyor;çocuklarımız küçüklüğünüde aile sevgisinden yetiştiği için sıonra bir cani oluyorlar fakat istismara uğrayan kadınlarımız ın çoğunluğu bunun farkında değiller.kapıtalizmin vahşi acımasız eline düşen kadınlar zamanla herşeylerini kaybetmektedirler.dinlerinden geleneklerinden kültüründen uzaklaşmaktadırlar.inşallah şuurlu bacılarımız bu tuzaklara karşı kendilerini korurlar inşallah.allaha emanet olunuz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    mk5834 yazdı:
    ooo konu erkek olmanın zorluklarından çıktı.ya arkadaşlar (erkekler) yaşadığınız zorlukları yazın burası ablaların sohbet odasına döndü.
    bizim yaşadığımız en büyük zorluk kendimizi ifade edemeyişimiz galiba.

ferhat dağ yerine kulağını delmiş,şirinse feminist olmuş
    VALLA BEN KARIŞMAM MEYDANI KIZLARA BIRAKMATIN ÖZELLİKLE BANA.BAKSANIZA ERKEKLER YAZMIYOR Kİ BEN NE YAPİM.HAYDİ KIZLAR BASTIRIN MI DİYELİM O ZAMAN.ERKEKLER GALİBA HALLERİNDEN ÇOK MEMNUNLAR BAKSANIZA YAZMADIKLARINA GÖRE.
    yok biz bırakmak istemiyoruzda.nasıl oluyorsa siz bi şekilde bizi egale ediyosunuz yine ablacım.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

yesilbeyaz yazdı:
    "ülkemizde erkek olmanın zorlukları bence kadın hakları denen zırvalıklardan sonra zorlaştı.kadına gerçek değeri zaten dinimizde verilmişken onlar hak iddia ederek kendilerini metalaştırdılar.ve bu andan sonra bizler gerek iş hayatında gerekse toplum hayatında kadınlarımızla rekabet eder hale geldik.bizler için değerli olan varlıklarla rekabete girmek zorunda kaldık.buda aradaki sevgi ve saygı bağlarını inceltti.bazan kadının iş hayatında vs. hakkını aldığını düşünerek şirret leşmesi karşısında bizler susmak zorunda kalıyoruz.çünki hala onlar bizim gözümüzde değerli."
    ........diyen m5834 kardeşime sonuna kadar katılıyorum. zaten islamiyet her hakkı içinde barındırıyor, yeterince yaşayan ve anlayana. hak hukukla kdın erkeği birbirine düşürdüler, yazık. herkes aynı şeyi söylerken (kadın-erkek) farklı kutupşara çekildi farketmeden.....sizi cok iyi anlıyorum. Yorumları baştan sona okudum, konu hakkında düşüncelerime cok iyi tercüman olmuşsunuz kardeşim Allah (C.C) razı olsun. A.E.O
    s.a
    ALLAH sizlerdende razı olsun.ya bu kadar ince ince kadının ,erkeğin hatta hayvanların bile hakları bildirilmişken bunları yetersiz görüp kadın hakkı diye önlerine atılan kırıntılarla yetinenlere şaşıyorum.
    inanınki bir tartışma esnasında bizler kendimizi savunamıyoruz.çünki iş farklı boyutlara taşınıyor.daha öncede başıma geldi.ben olayı kapattım ama karşımdaki hanım geldi gitti bana sataştı.ne yaparsınız bu durumda haklı iken haksız duruma düştüm.insanlar yanlış anladı hatta hatta neredeyse ben bile hakkımda söylenenlere inanacaktım.
    bayanlar tartışmanın seyrini çok güzel değiştirebilme yeteneğine sahip.tabi aklı başında kardeşlerimizi tenzih ederim.onlar yaptıkları herşeyde aldıkları terbiyenin gereği gibi hareket ederken diğerleri her yolu mübah görüyor.

Sayfa 145 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4595135143144145146147155195 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 33 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 33 misafir)