Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 144 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4494134142143144145146154194 ... SonuncuSonuncu
1.431 den 1.440´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

ooo konu erkek olmanın zorluklarından çıktı.ya arkadaşlar (erkekler) yaşadığınız zorlukları yazın burası ablaların sohbet odasına döndü.
    bizim yaşadığımız en büyük zorluk kendimizi ifade edemeyişimiz galiba.

ferhat dağ yerine kulağını delmiş,şirinse feminist olmuş

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elzem yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    elzem yazdı:
    yok benim çalışmaya lafım yok yanlış anlaşıldım.keşke diyorum arkadaşım sizin gibi
    ince düşünceli olsaydıyda böyle yapmasaydı çalışmaya gelince aynı işi yapıyosunuz ondan dedim
    HII PARDON OZAMAN.MESLEKTAŞMIŞIZ HA TANIMAK İSTERDİM.BEN ÇALIŞIYORUM AMA İŞ YERİ BENİM BİDE BENİM ODAM AYRI BEN ORDA BAŞKA BİŞ ARKADAŞLA YANLIZ HAT AÇIYORUM.BENİM MÜŞTERİYLE DİYALOGUM YOK.İŞYERİNDE HEP ABİMLER ÇALIŞIYOR YABANCI YOK YANİ.BENİM ÖYLE BİR AVANTAJIM VAR.KIRDIYSAM ÖZEÜR DİLERİM.VERİMDE GÖNLÜNÜZÜ ALİM.
    est kardeşim niye kırılayımki.en güzel senin işin keşke her insan senin gibi avantajlı olsa.canım kardeşim bu güllerde sana umarım kabul edersin

bu arada ALLAH seni memleketine,annene,babana kavuştursun
    EYVALLAH TAM KABUL ETTİM GÜLLERİ.İNŞ MEMLEKETE GİDERİM ALLAHIM İNŞ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mk5834 yazdı:
    ooo konu erkek olmanın zorluklarından çıktı.ya arkadaşlar (erkekler) yaşadığınız zorlukları yazın burası ablaların sohbet odasına döndü.
    bizim yaşadığımız en büyük zorluk kendimizi ifade edemeyişimiz galiba.

ferhat dağ yerine kulağını delmiş,şirinse feminist olmuş
    VALLA BEN KARIŞMAM MEYDANI KIZLARA BIRAKMATIN ÖZELLİKLE BANA.BAKSANIZA ERKEKLER YAZMIYOR Kİ BEN NE YAPİM.HAYDİ KIZLAR BASTIRIN MI DİYELİM O ZAMAN.ERKEKLER GALİBA HALLERİNDEN ÇOK MEMNUNLAR BAKSANIZA YAZMADIKLARINA GÖRE.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

niye böyle özlem çekiyosunki değerli babana düşkün olduğun halde ona hasretsin bence sen gel bu işten bir süreliğine firar et özlemini gider.RABBİM hasret çekenleri kavuştursun özellikle fatma kardeşimi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

"ülkemizde erkek olmanın zorlukları bence kadın hakları denen zırvalıklardan sonra zorlaştı.kadına gerçek değeri zaten dinimizde verilmişken onlar hak iddia ederek kendilerini metalaştırdılar.ve bu andan sonra bizler gerek iş hayatında gerekse toplum hayatında kadınlarımızla rekabet eder hale geldik.bizler için değerli olan varlıklarla rekabete girmek zorunda kaldık.buda aradaki sevgi ve saygı bağlarını inceltti.bazan kadının iş hayatında vs. hakkını aldığını düşünerek şirret leşmesi karşısında bizler susmak zorunda kalıyoruz.çünki hala onlar bizim gözümüzde değerli."
    ........diyen m5834 kardeşime sonuna kadar katılıyorum. zaten islamiyet her hakkı içinde barındırıyor, yeterince yaşayan ve anlayana. hak hukukla kdın erkeği birbirine düşürdüler, yazık. herkes aynı şeyi söylerken (kadın-erkek) farklı kutupşara çekildi farketmeden.....sizi cok iyi anlıyorum. Yorumları baştan sona okudum, konu hakkında düşüncelerime cok iyi tercüman olmuşsunuz kardeşim Allah (C.C) razı olsun. A.E.O

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elzem yazdı:
    niye böyle özlem çekiyosunki değerli babana düşkün olduğun halde ona hasretsin bence sen gel bu işten bir süreliğine firar et özlemini gider.RABBİM hasret çekenleri kavuştursun özellikle fatma kardeşimi
    ŞİMDİ DEŞMEYİN YARAMI.GİTMEK SORUN DEGİL ENGELLER VAR YİNE SEBEP ERKEK İŞTE.AL NERDE OLSAK KARŞIMIZA ÇIKIYORLAR.ZERDA ABLA AB YE SÖYLE ABİMLERİDE VERİYORUM ALSINLAR ERKEKLERİ.
    RABBİM KİMSEYE HASRETLİK ÇEKTİRMESİN,İNSANIN CANINI YİYOR.ALLAH RAZI OLSUN ELZEM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

" GÖZÜ VEREN ZAT , HEM GÖZÜ GÖRÜR , HEM İNCE BİR MANA OLAN GÖZÜN GÖRDÜĞÜNÜ GÖRÜR "

ALLAH-Ü TEALA HARAMA BAKMAYAN NEFİSLER NASİP ETSİN HEM BAYANA HEM ERKEĞE...

selamünaleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

" GÖZÜ VEREN ZAT , HEM GÖZÜ GÖRÜR , HEM İNCE BİR MANA OLAN GÖZÜN GÖRDÜĞÜNÜ GÖRÜR "

selamünaleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

S.A.
    KARDEŞLERİM ZERDA ABLAM ÇOK HASSAS VEDE GERÇEKTEN DE GENİŞ BİR KONUYA EL ATMIŞ BU SEFER. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN... EVET GÜNÜMÜZDE ERKEK OLMAK ZOR TABİİ BİR BAYAN OLARAK GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YORUM YAPABİLECEĞİM ANCAK. BİR KERE GÜNÜMÜZDE VE REİSİ OLMAK ÇOK ZOR VE GERÇEKTEN DE BÜYÜK SORUMLULUK İSTEYEN BİR GÖREV. HEM EŞİN HEMD EÇOCUKLARININ BAKIMI HUZURU GÜVENİ SANA EMANET DURUMDA. BİRDE ÇALIŞAN BİR EŞİNİZ VARSA YÜKÜNÜZ DAHA FAZLA ÇÜNKÜ ÇALIŞARAK MALİ KONUDA SİZE YARDIMCI OLAN EŞİNİZE EV İŞLERİNDE YARDIMCI OLUYORSUNUZ.ARTIK GÜNÜMÜZ ERKEKLERİ BENCE İSLAM DA EVLİLİK TEMELLERİNİ DAHA İYİ KAVRAMIŞ VE DAHA İYİ ORUTTMUŞ DURUMDA EŞLERİNE VE ÇOCUKLARINA KARŞI DAHA ANLAYIŞLILAR KATI SERT VE HUYSUZ BABALARIN YERİNİ YUMUŞAK BAŞLI ANLAYIŞLI VE DEMOKRAT BABALAR ALMIŞ.O YÜZDEN DE GÖRDÜĞÜM KADARIYLA BU BABALARIN KATKISIYLA ÇOK GÜZEL BİR NESİL YETİŞMEKDE ŞU AN.... EVET ÇALIŞMAK ARTIK DAHA ZOR ERKEKLER İÇİN ZORLU HAYAT ŞARTLARI ACIMASIZ İŞ KURALLARI BENCİL İŞ ARKADAŞLARIYLA HARAM LOKMA YEMEDEN VE YEDİRTMEDEN ÇALIŞMAK BENCE ÇOK BÜYÜK MEZİYET HELE BİRDE TÜM ARKADAŞLARIMINDA DEĞİNDİĞİ GİBİ BAYANLARLA AYNI ORTAMI PAYLAŞARAK ÇALIŞMAK BİRDE NEFİS HAKİMİYETİNİ SOKUYOR İŞİN İÇİNE. AMA BENCE AÇIK BAYANLARA ÇOK FAZLA YÜKLENİLMİŞ BU KONUDA EVET KENDİNİ TEŞHİR EDEN -NE YAZIK Kİ- BACILARIMDA VAR AMA HER BAŞI AÇIK BUNU YAPIYOR DEMEK DE ÇOK DOĞRU OLMAZ BENCE AMA ALLAH KORKUSU OLAN VE GERÇEKTEN DE BUNU KALBİNDE TAŞIYAN ERKEK KENDİNE NEFSİNE HAKİM OLACAĞI CENNET VAAD EDEN RABBİNİ UNUTMAZ VE KARŞISINDAKİ BAYANI BAHANE EDECEĞİNE NEFSİNİ KÖRELTİR BENCE ONUN İÇİN BEN DİYORUM Kİ ALLAH NEFSİ PİS ERKEK DEN TEŞHİRCİ BAYANDAN KORUSUN İNŞ.VE ALLAH IN RIZASINDA OLAN TÜM ABİLERİME AMCALARIMA VE KARDEŞLERİME YARDIMCI OLSUN İNŞ. AMİNNNNNNNNNN.........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

evindar yazdı:

selamübaleyküm
    EVİNDARIM ÇOK GÜZEL BİR SÖZ.SAGOL SÖZ İÇİNDE HERŞEYİ BARINDIRIYOR.

Sayfa 144 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4494134142143144145146154194 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)