Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 143 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4393133141142143144145153193 ... SonuncuSonuncu
1.421 den 1.430´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ÜLKEMİZDE ERKEK OLMANIN ZORLUKLARI

ABLA YAZA KADAR OHOOO...BANA BU GÜN DAKUNSANIZ AGLARIM MİSALİ.İNSAN OGLU İŞTE İNSAN DAYANAMIYOR.AMA AB BİZİ GİRMEDEN VALLA GERİ KOVAR ADAMLARA ÜTÜYÜ BİLE YATIRDIK.ABLA OLMAZ BENİM ABİMLERİ ALMASINLARDA BAŞKA HEPSİNİ ALABİLİRLER BEN İZİN VERDİM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elzem yazdı:
    her erkek ve bayan bir değil.Ama burdaki erkeklerin yorumu nedense çoğunlukla
    bayanlarla ne oluya bizim islam dini bayanlarına.biliyomusun bencede sen böyle kötü niyetlileri hemen gönder kutuba yoksa kim bilir kaç kişiyi daha açacaklar.bu arada bahsettiğim arkadaşım da fatma ve şuan bir cepshop ta çalışıyo ne kötü değilmi
    Bİ SN ÇALIMAMIN NESİ KÖTÜ ANALAMADIM DA?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

yok benim çalışmaya lafım yok yanlış anlaşıldım.keşke diyorum arkadaşım sizin gibi
    ince düşünceli olsaydıyda böyle yapmasaydı çalışmaya gelince aynı işi yapıyosunuz ondan dedim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    ABLA YAZA KADAR OHOOO...BANA BU GÜN DAKUNSANIZ AGLARIM MİSALİ.İNSAN OGLU İŞTE İNSAN DAYANAMIYOR.AMA AB BİZİ GİRMEDEN VALLA GERİ KOVAR ADAMLARA ÜTÜYÜ BİLE YATIRDIK.ABLA OLMAZ BENİM ABİMLERİ ALMASINLARDA BAŞKA HEPSİNİ ALABİLİRLER BEN İZİN VERDİM.
    OY OY CANIM BENİM KIYAMAM SEN GİT BEN HER YAZ GİDİYORUM ZATEN İNŞ BİR DEFASINDA BERABER GİTMEK NASİP OLUR OOOO HERKES BENİM ABİM BENİM KARDEŞİM DİYE DÜŞÜNÜRSE TÜM ERKEKLER KALDIÜLKEDE BİZ HEPSİNİ YOLLAYALIM DİYORUZZ SENİN YAZDIĞINA BAK (YAA ERKEK KARDEŞLERİM SAKIN ALINMASINLAR BU BİR ESPİRİYDİ )BİZ KADINLAR KENDİMİZE NE KADAR ÇEKİ DÜZEM VERİRSEK ERKEKLERDE BİR OAKADR DİKKAT EDECEKLERİDİR BİZ EDEBE HAYAY NE KADAR ÖNEM VERİRSEK ERKEKLERİMİZ BİZDEN DAHA ÇOK ÖENM VERECEKLERDİR UNUTMAYALIMLİ BİR KADIN İSTERSE DÜNYA KURULUR VE BİR KADIN İSTERSE DÜNYA YIKILIR HERŞEY KADININ ELİNDEDİR BANA GÖRE

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

elzem yazdı:
    yok benim çalışmaya lafım yok yanlış anlaşıldım.keşke diyorum arkadaşım sizin gibi
    ince düşünceli olsaydıyda böyle yapmasaydı çalışmaya gelince aynı işi yapıyosunuz ondan dedim
    HII PARDON OZAMAN.MESLEKTAŞMIŞIZ HA TANIMAK İSTERDİM.BEN ÇALIŞIYORUM AMA İŞ YERİ BENİM BİDE BENİM ODAM AYRI BEN ORDA BAŞKA BİŞ ARKADAŞLA YANLIZ HAT AÇIYORUM.BENİM MÜŞTERİYLE DİYALOGUM YOK.İŞYERİNDE HEP ABİMLER ÇALIŞIYOR YABANCI YOK YANİ.BENİM ÖYLE BİR AVANTAJIM VAR.KIRDIYSAM ÖZÜR DİLERİM.VERİMDE GÖNLÜNÜZÜ ALİM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    FATMA_ERGUN yazdı:
    OY OY CANIM BENİM KIYAMAM SEN GİT BEN HER YAZ GİDİYORUM ZATEN İNŞ BİR DEFASINDA BERABER GİTMEK NASİP OLUR OOOO HERKES BENİM ABİM BENİM KARDEŞİM DİYE DÜŞÜNÜRSE TÜM ERKEKLER KALDIÜLKEDE BİZ HEPSİNİ YOLLAYALIM DİYORUZZ SENİN YAZDIĞINA BAK (YAA ERKEK KARDEŞLERİM SAKIN ALINMASINLAR BU BİR ESPİRİYDİ )BİZ KADINLAR KENDİMİZE NE KADAR ÇEKİ DÜZEM VERİRSEK ERKEKLERDE BİR OAKADR DİKKAT EDECEKLERİDİR BİZ EDEBE HAYAY NE KADAR ÖNEM VERİRSEK ERKEKLERİMİZ BİZDEN DAHA ÇOK ÖENM VERECEKLERDİR UNUTMAYALIMLİ BİR KADIN İSTERSE DÜNYA KURULUR VE BİR KADIN İSTERSE DÜNYA YIKILIR HERŞEY KADININ ELİNDEDİR BANA GÖRE
    BAK BAK SİZ BÖYLE OY OY YAPINCA BEN BİTİYORUM İŞTE.BENİM NE İŞİM VAR İSTANBULDA NE GÜZEL MEMLEKETTE EV KIZIYDIM İŞTE.KARİYER BENİM NEYİME.OTUR EVİNDE İŞTE DEGİL Mİ YANİ.SANKİ BODAZIMI SIKIYORLAR ÇALIŞ DİYE HA.AMA SÖZÜN SÜPERDİ İŞARETLEDİM SILOGANIMIZ OLSUN.VALLA BNECDE HERŞEY KADINDA BİTİYOR.ABLA YAKINDA BAYANLAR DÖVECEK ZATEN BİZİ.DÖVERLERSE DÖVSÜNLER KORKAN KİM.AMA BENCEDE HERŞEY KADINDA BİTER SONUÇTA ERKEGİDE EGİTEN ANNEDİR.KİM DEMİŞ EVİN DİREGİ BABADIR BENCE KADINDIR.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    geceyargici-86 yazdı:
    ben malatyalı kardeşiniz
    işyerin de benim açımdan söyleyim kızların çalışması cok canımı sıkar.
    benim şuan çalıştıgım şirket de bayan çok patronum bile bayan
    yanlış anlamayın bayanın bana zararı yok ama dini yönden çok zararları var.
    şu zaman da zaten dışarı cıkmam günah işlemene yetiyor dışar da kendime hakim olmak için okadar çaba harcıyorum nefsimle mücadele ediyorum bir de sirkette akşama kadar bunların içindesin nefs okadar uyanık ki bimbir türlü pisliklerle aklını kurcalıyor.daracık pantolonlar yazın zaten bir fena Allah hideyet etsin.
    bu sadece benim için degil tüm kardeşlerim de bu konuda sıkıntıda.

ikinci olarak da erkek ortamlarındaki küfürler artık öyle hal almışki birbirine küfür ederek sohbet ediyorlar.ben 3 yıldır istanbuldayım ben malatyada iken böyle seyler olmadıgı için burdaki konuşmalar bana çok kötü geliyor onların söyledigine ben utanıyorum onlarda tık yok Allah hidayet etsin..

sıktım sizi ama kusura bakmayın yazma konusunda da iyi degilimdir
    onun bende farkındayım

Bİ ERKEGİN ŞUNLARI YAZMASINA İZİN VERİYORUZ YA.YANLIŞ ANLAMAYIN SÖZÜM ERKEKLERE DEGİL YA BİZLER NEDEN KENDİMİZİ SERGİLEMEKTEN ZEVK ALIYORUZ.NEDEN ERKEKLER İŞTE BEN DIŞARI ÇIKAMIYORUM VS YAZACAKLARINA MAŞALLAH BACILARIM NE GÜZEL GİYİNMİŞLER NE TERBİYELİLER DEMESİNLERKİ.KENDİMİZ GÜNZH İŞLİYORUZ YETMİYOR BİDE ERKEKLERİDE GÜNAHA SOKUYORUZ.RABBİM HİHAYET NASİP ETSİN.SAGOLUN.
    haklısınız ablacım bazen diyorlar kadınlar adamı günaha sokar diye ama haklılar.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

TUSUNAMİ KARDEŞİM VALLA KADINLARIMIZ MAŞLLAH ARTIK YOLA GELMİYORLAR.ARTIK UMUDUMUZ BEYLERDE.TANİ ARTIK BEYLERMİ KENDİLERİNİ ENGELLERLER BİLMİYORUM AMA BÜYÜK ŞEHİRLER ARTIK YAŞNMAZ HALE GELMİŞ.BEN KIŞI ÇOK SEVİYORUM(SOGUK BENİM DÜŞMANIMDIR O AYRI) EN AZINDAN BİRAZ KAPANIYORLAR.TEŞEKKÜR EDEİM YORUMUNUZ İÇİN.

ZERDA ABLA KONUYU ALDIM GİBİ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    elzem yazdı:
    HII PARDON OZAMAN.MESLEKTAŞMIŞIZ HA TANIMAK İSTERDİM.BEN ÇALIŞIYORUM AMA İŞ YERİ BENİM BİDE BENİM ODAM AYRI BEN ORDA BAŞKA BİŞ ARKADAŞLA YANLIZ HAT AÇIYORUM.BENİM MÜŞTERİYLE DİYALOGUM YOK.İŞYERİNDE HEP ABİMLER ÇALIŞIYOR YABANCI YOK YANİ.BENİM ÖYLE BİR AVANTAJIM VAR.KIRDIYSAM ÖZEÜR DİLERİM.VERİMDE GÖNLÜNÜZÜ ALİM.
    est kardeşim niye kırılayımki.en güzel senin işin keşke her insan senin gibi avantajlı olsa.canım kardeşim bu güllerde sana umarım kabul edersin

bu arada ALLAH seni memleketine,annene,babana kavuştursun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

S.A Arkadaşlar bu konuda hepinizin görüşlerinede katılıyorum. Aslında iş yine erkeklere düşüyor. Önce babalara, sonra eşlere (kocalar) babalar ailelerine sahip çıkıp çocuklarına güzel bir eğitim dini ve ahlaki verirlerse bu ortamlara zemin hazırlanmamış olur. Daha sonra evlilikten sonrada erkekler hanımlarına sahip çıkarlarsa onlarda bu sahiplenmeyi saygıyla karşılayıp kaldırabilirlerse, böyle güzel ortamlarada tabiki ahlaklı imanlı Kur'an lı çocuklar yetiştirebilirlerse. İnşaallah o zaman böyle birbirimizi eleştirmekten de günah işlemekten de kurtuluruz.

Sayfa 143 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 4393133141142143144145153193 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)