Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 135 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3585125133134135136137145185 ... SonuncuSonuncu
1.341 den 1.350´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ANNE OLMAKK

meftun61 yazdı:
    anne,söylenmesi bile içimi kıpırdatıyo.bence hayatta en güzel en kutsal ve en zor meslektir annelik.kariyerlerin en üstünüdür bence.ama her kadın anne olamaz dostlar.ama benim dünyada olmayı ençok istediğim şeydir anne.rabbim hepimize onun istediği şekilde anne olmamızı nasip etsin
    AMİN CÜMLEMİZE NASİP ETSİN.. ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

CANIM BENİM SAGOLYA ALLAH RAZIOLSUN.OKADAR DERS VERİCİ GÜZEL BİR YAZİKİ ANLATAMAM İÇİMDEKİ HİSLERİ.EMEGİNE SAGLIK.BEN BİRAZ BABA CANLISIYIM.ANNEMİDE SEVERİM AMA BABAM BENİM İÇİN BAŞKADIR.AMA ANNENİN YAPTIGINI BABALAR YAPMAZ GALİBA.HANİ DERLERYA ANNE OLUNCA ANLARSINIZ HERŞEYİ.DOGRU SÖYLÜYORLAR.AYNI HİSLERİ DUYGULARI YAŞAYINCA ANLIYOR AMA BİRAZ GEÇ OLUYOR.SONUÇTA AKIP GİDEN BİR ZAMAN VAR VE OZAMAN ZARFINDA YAPILAN HATALAR VAR.BELKİ BİR NEBZEDE OLSA İNSAN DÜZELTİYOR AMA HANİ YANIK İZİ VAR YA,ACISI GEÇİYOR AMA İZİ KALIYOR.RABBİM BİZLERİ EBEVEYNLERİMİZE LAYIK EVLAT EYLESİN İNŞ.

SILAM

Forum Üyesi
    Yer: Oradan
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun kardeşim bunu slaytlı ve müzikli dinlemiştim ilk kez çok etkilenmiştim. Annelerin şefkati ve merhameti bu kadar büyükse Rabbimizin merhameti ne kadardır tahmin edebilirmisiniz.
    Rabbul aleminden ümit kesmeyelim.
    Ondan ümidi kesmek münkirliktir ve insanı dinden çıkarır Çünkü Rabbul alemin buyurur ki;

Ey oğullarım! Gidin Yûsufu ve kardeşini araştırın. Allahın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah'ın rahmetinden ümidini kesmez. yusuf 87 (12/87)

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    CANIM BENİM SAGOLYA ALLAH RAZIOLSUN.OKADAR DERS VERİCİ GÜZEL BİR YAZİKİ ANLATAMAM İÇİMDEKİ HİSLERİ.EMEGİNE SAGLIK.BEN BİRAZ BABA CANLISIYIM.ANNEMİDE SEVERİM AMA BABAM BENİM İÇİN BAŞKADIR.AMA ANNENİN YAPTIGINI BABALAR YAPMAZ GALİBA.HANİ DERLERYA ANNE OLUNCA ANLARSINIZ HERŞEYİ.DOGRU SÖYLÜYORLAR.AYNI HİSLERİ DUYGULARI YAŞAYINCA ANLIYOR AMA BİRAZ GEÇ OLUYOR.SONUÇTA AKIP GİDEN BİR ZAMAN VAR VE OZAMAN ZARFINDA YAPILAN HATALAR VAR.BELKİ BİR NEBZEDE OLSA İNSAN DÜZELTİYOR AMA HANİ YANIK İZİ VAR YA,ACISI GEÇİYOR AMA İZİ KALIYOR.RABBİM BİZLERİ EBEVEYNLERİMİZE LAYIK EVLAT EYLESİN İNŞ.

SILAM
    AMİN. ALLAH (C.C.) SENDENDE RAZI OLSUN CANIM BANADA MAİL OLARAK GELMİŞTİ ÇOK BEĞENDİM ÇOKDA ETKİLENDİM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Forum Üyesi
    Yer: almanya
    Teşekkür ve Beğeni

selamün aleyküm kardeslerim bu kissa beni aglatti duygulandim
    insan okuyup biryelere gelmis ola bilir fakat evlatlik görevini yapmadiktan sonra
    RABBIMIN emir yasaklarini yerine getirmedikten sonra cok cahil kalmis
    ALLAHim evlatlarimizi dogru yolundan ayirma emanetleri sana

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mustafa_xtar yazdı:
    Allah razı olsun kardeşim bunu slaytlı ve müzikli dinlemiştim ilk kez çok etkilenmiştim. Annelerin şefkati ve merhameti bu kadar büyükse Rabbimizin merhameti ne kadardır tahmin edebilirmisiniz.
    Rabbul aleminden ümit kesmeyelim.
    Ondan ümidi kesmek münkirliktir ve insanı dinden çıkarır Çünkü Rabbul alemin buyurur ki;

Ey oğullarım! Gidin Yûsufu ve kardeşini araştırın. Allahın rahmetinden ümit kesmeyin. Çünkü kâfirler topluluğundan başkası Allah'ın rahmetinden ümidini kesmez. yusuf 87 (12/87)
    ALLAH (C.C.) SENDEN RAZI OLSUN ABİM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: SEVGİ...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

VAY VAY BAKSEN NELERDE BİLİYOR HA.AMA GÜZEL OLMUŞ SAGOL CANIM BENİM.SENİN ŞU KALBİN TELLERİN ARASINA ŞIKIŞMIŞYA BENİM RUHUM DARALIYORHA SÖYLİM.

Forum Üyesi
    Yer: DÜNYANIN BAŞKENTİNDEN
    Teşekkür ve Beğeni

Çok Güzel Bir Tanımlama, Ellerine Sağlık.

ALLAH Aşkı ile ağlayan gözlerden, dökülen gözyaşları ile yıkanan yüzden daha temiz bir yüz olamaz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    VAY VAY BAKSEN NELERDE BİLİYOR HA.AMA GÜZEL OLMUŞ SAGOL CANIM BENİM.SENİN ŞU KALBİN TELLERİN ARASINA ŞIKIŞMIŞYA BENİM RUHUM DARALIYORHA SÖYLİM.
    BENDE DAHA NELER VAR. HEPSİ SİZİN İÇİN.
    NİYE DARALIYON SEN YA..SIKIŞMIŞ İŞTE KALBİM ÇIKMIYO..

Sayfa 135 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 3585125133134135136137145185 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 60 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 60 misafir)