Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 120 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2070110118119120121122130170220 ... SonuncuSonuncu
1.191 den 1.200´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ((Ah Şu Korkularımız!!))

esedturkey07 yazdı:
    ya işte hayat böylev korktukça zorlaşıyor...biz korktukça daha da korkaklaşıyoruz....korunmak için korkak olmamız gerektiğini düşünüyoruz bazen ve....
    BAZEN KORMAK GÜZELDİR.NEDEN Mİ?EKSİKLERİMİZİ GÖRMEK VE ONLARI GİDERMEK İÇİN ÇABA DÜŞÜNCESİNİN BİZDE UYANMASI..AMA HERŞEYE KORKU İLE BAKIPTA GERİ ÇEKİLMEK OLMAZ..KORKUYA UMUTLA BAKMALIYIZ Kİ KORKUYU YENEBİLELİM İNŞ.SELAM VE DUA İLE

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ((BİR YUDUM UMUT))

ASLINDA ÜMİT BİR TOHUMDUR,NORMAL TOHUMLARDAN TEK FARKI KALBE EKİLMESİDİR.TOPRAĞI SEVGİ,GÜNEŞİ DUA VE ONU BÜYÜTÜP GONCA GÜL OLMASINI SAĞLAYANDA İNANÇTIR.EN BAŞTA İNANÇ, SEVGİ VE DUAYI RABBİM BİZLERE NASİP ETMİŞSE NEDEN O TOMURCUĞU BÜYÜTMEYELİM..UMUT HEP OLMALI Kİ BİZDE YOL ALMALIYIZ VE MENZİLE ERENLERDEN OLMALIYIZ İNŞALLAH..TEKRARDAN DİYORUM Kİ UMUT MÜSLÜMANIN EKMEĞİDİR...UMUTLU OLMAK DİLEĞİYLE..SELAMETLE

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: BAYLARA ÖZEL

S.A. Kardeşim;
    Gerçekten çok güzel ifade etmişsiniz. Bizlerin çok ama çok hataları vardır. Hatta bazen neden bunun yapıldığını da düşünüyorum ama bulamıyorum. Eğer sokulduğun eş senin eşinse zaten sana ait neden kendinizi sergiliyorsunuz anlamıyorum. Aynı zamanda kötü örnekte teşkil ediyorlar. Bunu gören bir bacımız eğer bilinçli değilse bu kez evinde eşinden de bunları ister.Biliyorsunuz ki toplumumuz kıyaslamanın en çok olduğu ülkelerin başında geliyor. Bunun da nedeni bilinçli inançlılar olmamamızdan kaynaklanıyor.
    Selam ve dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Güler Kardeş gerçekten özel mesajlar veriyorsunuz. Rabbim sevabınızı yazsın.
    Dua ile.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

konak yazdı:
    Güler Kardeş gerçekten özel mesajlar veriyorsunuz. Rabbim sevabınızı yazsın.
    Dua ile.
    Allah(CC) Razı olsun Kardeşim.sağolasın.bir şeyler vermeye vesile olabiliyorsak ne mutlu bizlere.çok sağolasınız..selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ESSELAMU ALEYKUM
    saolasın kardeş dogru valla toplu taşıma araçlarına binmek bi azap vede erkeklerin yer vermemesinden şikayetçiyim.En üzücü olanı ben bindigimde hiç bir tepki vermeyen vatandaş, açık bir bayan bindiginde adeta yerinden sıçrar gibi kalkıp yer veriyo ne diyim RABBİM ıslah etsin...
    ben abimle bile yürürken mesafeliyim... çünkü benim bi başörtüm var.böle büyük bi vebal alamam üzerime.benim yaptıgım her kötü davranış kapalılara mal edilcek bunun farkındayım.sadece dışımızla kapalı olmayalım...Tam bir mümine kızlar gibi kendimizi sakınalım
    Ayrıca ihtiyaçtan dolayı erkekle muhatap oldugumda bi erkegin hiç çekinmeden yüzüme bakarak konuşması da beni çok rahatsız ediyo lütfen biraz daha özen gösterelim...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

SELAMUN ALEYKÜM KARDŞEŞİM.ALLAH(CC) RAZI OLSUN.GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ BİR DURUM.YA BİR BAYAN HELEDE TESETTÜRLÜ İSE YAPTIKLARI ŞEYLERİ OKUYUNCA GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM YA.KONAK KARDEŞİME TAMAMİYLE KATILIYORUM.YA EVLİ ÇİFT İSENİZ BU AHLAKSIZLIĞIN NE GEREĞİ VAR YA.YA BUNLAR HİÇ BİR ŞEYİ DÜŞÜNMÜYOR.NEREYE GİDİYOR BU İNSANLIK.KARDEŞLERİM EN YAKIMIZDA EĞERKİ BÖYLE ŞEYLER YAPANLAR OLUYORSA"BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN "DEMEYELİM.UYARALIM FAYDALI ŞEYLER VERMEYE ÇALIŞALIM.ALLAH ISLAH ETSİN DİYORUM VE GEREK ERKEK KARDEŞLERİME GEREK SE BAYAN KARDEŞLERİME RİCADA BULUNUYORUM LÜTFEN TOPLUM İÇİNDE HAL VE HAREKLERİNİZE DİKAKT EDİN.KONU AÇILMIŞKEN BİRDE BAY BAYAN TÜM KARDEŞLERİMDEN BİR RİCADA BULUNMAK İSTİYORUM.KARDEŞLERİM TAMAM HADİ PARFÜM KULLANIYORSUNUZ(OLMAMASI GEREKEN BİR ŞEY) ALLAH(CC) RIZASI İÇİN O KADAR AĞIR PARFÜM SEÇMEYİN.SAHSEN BİR YERE GİTTİĞİMDE ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM İNANILMAZ ŞEKİLDE.YA BUNLARIN HEPSİ KUL HAKKINA GİRİYOR LÜTFEN GEREK HAL VE HAREKET GEREKSE KOKU BAKIMINDAN, ALLAH(CC) RIZASI İÇİN BİRAZ DUYARLI OLALIM..ŞU YAZIYI OKUDUKÇA,TOPLUMDAKİ HELDE TESETTÜRLÜ BAYANLARIN HAREKLERİNİ GÖRDÜKÇE GERÇEKTEN ÜZÜLÜYORUM..SELAM VE DUA İLE

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Güler Kardeş,
    Allah razı olsun. Evet aslında hepimizin üzülmesi gereken bir husus. İnşallah mesajınız biryerlere ulaşır da amacına hizmet eder.
    Selam ve dua ile.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

slm bende sizlere katılıyorum bence bayanlar hareketlerine giyimlerine dikkat ederse erkekler böyle yapmaz sonuçta bende kapalı bir bayanım ve başımdaki başörtüyü taşıdığıma inanıyorum bir insanın yolda yürürken bile karakteri belli olur bir kız ağzında sakız gözleri etrafda yürürse gerisini siz düşünün

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH RAZI OLSUN AGZINA SAGLIK GUZEL ANLATTIN .

Sayfa 120 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 2070110118119120121122130170220 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 45 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 45 misafir)