Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 114 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 1464104112113114115116124164214 ... SonuncuSonuncu
1.131 den 1.140´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: BU RESMİ YAPAN ÖLMÜŞ!!!!

S.A. ARKADAŞLAR, İNANIN RESMİ GÖRDÜĞÜM DE BÜYÜK ŞOK YAŞADIM, NE HAKTIR BU YAA NE CESARET, AMA NE YAPARLARSA YAPSINLAR BİZ MÜSLÜMANLARI BÖLEMEYECEKLER ALLAHIN İZNİYLE, O RESMİ YAPANIDA ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN , GERÇİ ZATEN ÖLMÜŞ AMA.....:@

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ALLAH'IN SELAMI ÜZERİNE OLSUN

NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM ÇOK GÜZEL KARDEŞİM .ALLAH RAZI OLSUN .İNŞALLAH MÜKAFATINI ALIRSIN ÇOK GÜZEL BİLGİLER VERMİŞSİN KARDEŞLERİMİZE ...

Forum Üyesi
    Yer: Fatih - İstanbul
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Peygamberimizi rüyasında görmek isteyenler

aleykümselam kardeşlerim yeterki siz okuyun bilgilenin bizim hizmetimiz Allah katında sonsuzdur vede sonsuz olmasını Rabbim bizlere emin kılsın dua bölümünde diğer dualarıda belirttim ordanda bilgilenin Allaha emanet olsun

Forum Üyesi
    Yer: Fatih - İstanbul
    Teşekkür ve Beğeni

:|

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH Onları Bildiği Gibi Yapsın :@

Forum Üyesi
    Yer: İzmir
    Teşekkür ve Beğeni

"Nasıl yaşarsan öyle ölürsün" şimdi bu zavallı insanı hiç hesaba katmadığı kötü bir son bekliyor.Onun yerinde olmak istemezdim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

AŞKLA YÜRÜYENİN VEDASI OLMAZ.....

AŞKLA YÜRÜYENİN VEDASI OLMAZ değerli kardeşler bu söz sizde ne çağrışım yaptı ben acizane olarak biraz bir iki cümle yazmak istiyorum islamın başladığı günden bugüne kadar bu davaya gönül koymuş baş koymuş bu dava uğrunda nice çileler çekmiş ama davasından vazgeçmemiş insanlar değerli kullar bu kulları bu denli bir davaya baş koydurtan sebeb ne idi bu nasıl bir aşktıki veda etmeden etmeden sadıkane bir şekilde davalarnı sürdürdüler bu davanın ilelebed olması için canlarından geçtiler bir bilal bir yasir bir sümeyye seyyit kutup bir hasan elbenna şeyh şamil metin yüksel zeynep gazali bunlardaki dava aşkı nasıl bir aşktı bizdeki dava aşkı nasıl bir aşk derecesi nedir size göre eğer davamızı savunmamızı isteseler bu dava için ne yapabilirdik boyutu ne olurdu bu manevi anlamdaki boyutu sizden istediğim maddi ve manevi aşkta sadakat ne kadar önemlidir?yolu bulmanın zor olduğu günlerde önümüzde pek çok yolun serildiği yollarda kaybolurken yoldan olma tehliksinin arttığı günlerde AŞKA VE VEFAYA muhtacız ismini saydığımız zatların ve benzerlerinin sevgilerine ve dava şuurlarına ihtiyacımız var adımları ve kendimizi unutarak yoldan öte yolda olmaya...ALLAH RASULU VE ARKADAŞLARIYLA YOLA ÇIKMAYA MUHTACIZ O AŞKA TUTUNMAZSAK DÜŞECEĞİZ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamunaleyküm
    Peygamber Efendimizin karikatörlerini çizen Danimarkalı ressamda evinde yanarak can vermiş ama nedense bunu basında duymadık ALLAH-Ü TEALA cezalarını bu dünyada veriyor çok şükür.Fidan kardeşime katılıyorum artık dünya psikolojik savaşta bütün müslüman kardeşlerimin ALLAH-Ü TEALA şükrünü arttırsın....

selamunaleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: AŞKLA YÜRÜYENİN VEDASI OLMAZ.....

RABBİM EFENDİLER EFENDİSİNDEN İLHAMLI BİR AŞK VE ŞEVK NASİP ET BU ALEMDE NEFES NASİBİM OLDUKÇA ONUN DAVASINA VE İMANINA HİZMET ETTİR VE KALBİM SENİ,SENİN KAİNATTAKİ BÜYÜK ELÇİNİ VE YOLUNDA YÜRÜYENLERİ SEVMEKTEN HİÇ YORULMASIN ALLAHIM

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: AŞKLA YÜRÜYENİN VEDASI OLMAZ.....

Esselamun Aleyküm

Yaşantılarıyla bizlere en güzel örnek olan Sahabeler davaları uğruna canlarından herşeylerinden vazgeçmişler Allah'ın rızasını kazanmak için, Peygamber Efendimizin gönlüne girebilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmamışlar. Bizlerden onları örnek almalı aynı şartlar içinde olursak acaba aynı fedakarlıklarda bulunurmuyduk diye vicdanlarımızı yoklamalıyız. ve de ben doğru yoldan gidiyorum diyebilmek için de:
    Kalplerimiz Yaradanımızın sevgisiyle, iman aşkı ile doldurmalı Peygamber Efendimizin yolundan başka yola baş koymamalıyız.
    Eğer bizlerin bu aşkı dünyaya dünya malına vs. şeylere doğru yön değiştirirse samimiyetimizi yitirir yolumuzuda çok çabuk kaybederiz.

Sayfa 114 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 1464104112113114115116124164214 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 40 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 40 misafir)