Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 109 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 95999107108109110111119159209 ... SonuncuSonuncu
1.081 den 1.090´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: teşekkürederim kardeşim...

guler yazdı:
    god one yazdı:
    kardeşim Allah razı olsun yine kalbini gördüm mısralarda öok güsel yazmışsın.selametle gönlü güzel gülüm....
    canım sağolaısn..bak bu kalp senin için..selametle.
    .
    canım kardeşim benim ya seni çok seviyorum Allah ne muradın varsa versin inşallah canım benim....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ((BİR YUDUM UMUT))

Çok güzel dile getirmişsiniz umudu. Rabbim sizden razı olsun.
    Umut yarındır.
    Umut geçirilen iyi zamandır.
    Umut Rabbe imanlı Kur'anlı ulaşmaktır.
    Umut sevdadır.
    Umut bütünlüktür.
    Umut sabırdır.
    Rabbim gönlünüze göre umudunuzu yok etmesin. Yok olan umutlarınız gerçek alemdeki sevaplarınız olsun.
    Duada unutulmamak dileğiyle.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

golge yazdı:
    S.A İnanan insan moralsiz, karamsar, umutsuz olabilir mi? Allah razı olsun...son günlerde okuduğum en güzel yazılardan biri...ne kadar güzel ifade etmişsiniz.Umut var ve hep olacak inşaAllah Dualarda kalın...
    a.s kardeşim.ecmain olsun inşAlah.beğendiğine çok sevindim kardeşim..çok sağolasın.ewet umut var ve hep olacak inşAllah..selam ve dua ile..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

efsude yazdı:
    Sevgılı gulercıgım canım kardesım ne guzel dıle getırmıssın o guzel yuregınden suzulen duygularını.Umutttt Umutttt ......ne guzel bır kelıme Rabbım bu kelımeyı dımagından ve yuregınden hıc sılmesın.umudu mavı kardesım.
    Bu formun en cok benı sevındırdı.Rabbım yuregın gıbı guzel gunler gostersın sana ınsaallah.Rıcamı kırmadıgın ıcın TESEKKUR ederım....Yarbbım ınanan kullarının yar ve yardımcısı olsun ınsaallah.
    canım ablacığım sağolasın..çok sağolasın ablam ya..ablam rabbim inşAllah cümlemize güzel günleri gösterir..çok teşekkür ederim çok mutlu oldum.mutlu oolmanada en çok mutlu oldumAllaha emanet ol ablam.selam ve dua ile..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

konak yazdı:
    Çok güzel dile getirmişsiniz umudu. Rabbim sizden razı olsun.
    Umut yarındır.
    Umut geçirilen iyi zamandır.
    Umut Rabbe imanlı Kur'anlı ulaşmaktır.
    Umut sevdadır.
    Umut bütünlüktür.
    Umut sabırdır.
    Rabbim gönlünüze göre umudunuzu yok etmesin. Yok olan umutlarınız gerçek alemdeki sevaplarınız olsun.
    Duada unutulmamak dileğiyle.
    Allah(CC) razı olsun kardeşim.çok sağoalsın..kardeşim send eçok güzel ifade etmişsn umudu..yüreğine sağlık..amin kardeşim amin..kardeşelrim ya hepiniz benim için çok değerlisiniz..hep dualarımdasınız inşAllah..biliyorum sizde bana dua ediyorsunuz çünkü yaşamımda bun hissediyorum..dualarınız benim her an yanımda bir arkadaş gibi..bunu inanın çok iyi hissediyorum.Allah(CC) Razı olsun hepinizde..selametle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: NEDİR AŞK DENİLEN ŞEY?

gurbetten kardeşim arada bizi bilgilendirirsen sevineceğiz merak ettik ömeri rabbima cil şifa versin dualarımız seninle aeo

Forum Üyesi
    Yer: bursa
    Teşekkür ve Beğeni

guler yazdı:
    zerda yazdı:
    canım kardeşim elbette sevginin en güzeli mevlaya olanıdır ama insana da olur bunuda konuşmak ve nasıl yaşanması gerektiğini paylaşmakta iyi olmazmı selam ve dua ile
    yoo sevgi olur buna bir itirazım yok lakinn ben aşk denen olguya inanmıyorum yok öyle bir şeyy..sevgi var ama aşk yokkkkkkkkkkk...
    s.a.
    sevginin ve aşkın en güzeli elbetteki mevlaya ve resulune olandır.ama yanlızca onlara değildir.
    sevgi ve aşk kelimeleri farklı anlamdadır.ama açıklamak zor çünkü göreceli kavram diye bişey var.açıklama yapması biraz güç hatta bazı durumlarda imkansız.imam-ı gazali aşk ve sevgiyi şöyle ayırt etmiş.
    "sevgi:insanın lezzet aldığı şeye meyl etmesidir.aşk:bu meylin her geçen gün artarak devam etmesidir.aşk ,insanı maşuk uğrunda herşeyini feda edecek hale getirir.yani aşta vardır.sevgi de
    ama aşkın kötü bi özelliğii var.kaybedince anlaşılıyor.acı çekmeden bir insanı sevdiğiniz yada aşık olduğunuzu anlamıyorsunuz.yada farkına tam manasıyla varamıyorsunuz.buna göre aşk acı çekmektir.
    bu arada gurbetten kardeşim dualarımız ömerinle.allah acil şifalar versin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

çok tşk enise kardeşim güzel anlatmışsın allah razı olsun dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

HOŞ GELDİN RAMAZAN

Ona teravih namazına giderken rastladım.Sevinçten adeta uçr gibiydi aceleyle koşuşturup dururken hayr ola ömer dedim bene telaş böyle nefes nefese gülümsedi babam geliyormuş bayramı burada geçirecekmiş diye gülümsedi bayramı burda geçirecekmiş duyduğuma göre anne ve babası ömer henüz bebekken ayrılmıştı yavrucağızın yüzünü bile hatırlamadığı babası kısa süre sonra almanyaya gitmiş oraya yerleşmiş anneside çocuğa bakmak için bir işe girmek zorunda kalmıştı şimdi beş altı yaşlarında olan ömer yıllar boyu süren hasreti unutmuş görünürken babam geliyor diye tekrarladı herkes onun dönmesini bekliyor şimdiden hazırlığa başlamışlar tüy gibi vucudunu eğilip kucakladım kalbi yerinden fırlayacak gibi çarpıyordu bir öpücükten sonra ona anlayamadım dedim kimler bekliyormuş onu bakalım herkessss diye cevab verdi sağa sola bir çok yazı asmışlar bir taneside ileride duruyor meraka kaplımıştım saatime bir göz atıp namaza daha çok var dedim eğer uzak değilse bana gösterirmisin böyle bir teklifi beklediği için hiç nazlanmadı küçücük avucunu avucuma saklayıp ilerlemeye biraz sonrada onun zoruyla koşmaya başladık iki sokak aşıp caddeye çıktığımızda büyük bir gururla parmağını uzatarak bak işte hemde ne kocaman yazmışlar ömerin gösterdiği yere baktığımda o ana kadar yaşamadığım belkide yaşadığım halde unuttuğum duygularla sarsıldım gözlerini ayıramadığı yazıda babazının adı geçen ömer karşımızdaki muhteşem camiinin minareleri arasında gerilmiş olan mahyayı gösteriyordu ışıklı yazıları birlikte heceledik HOŞ GELDİN RAMAZAN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Paylasim icin tesekkürler..
    Henüz 9 gün olmasina ragmen baya ilgi görmüs bu konu..
    Selam ve dua ile..

Sayfa 109 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 95999107108109110111119159209 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)