Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 108 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 85898106107108109110118158208 ... SonuncuSonuncu
1.071 den 1.080´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: NEDİR AŞK DENİLEN ŞEY?

rabbim yavrunuza acil şifa versin krdeşim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tuba kardeşim rabbim sendende razı olsun desteğin için çok tşk duada unutma

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mantıklı bir yanı olmayan ama duyguları kendine esir eden yaşanması en güsel şeylerden biri..aşık olmak çok güsel yaaaaaaaaa

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

((BİR YUDUM UMUT))

UMUTLA AÇILIR BU YOLLAR,UMUTLA YOL ALINIR BU YOLLARDA VE UMUT İLE ULAŞILIR BU MENZİLE..İNSANOĞLU ÇOK DEĞERLİ BİR VARLIKTIR..YARATILIŞ İTİBARİ İLE HASSAS ,DUYGUSAL VE EN ÖNEMLİSİ DOYUMSUZ VARLIKTIR...DAHA FAZLASINI İSTER HER ZAMAN..BAZEN İSTEDİKLERİ HEP GELİR HEP GELİR...GELMEDİĞİ BİR ANDA HAYAT BİTMİŞ GİBİDİR ONUN İÇİN..UMUT NAMINA HİÇ BİR ŞEY BESLEMEZ KALBİNDE..İSTEKLERİ TATMİN OLMADDIĞI İÇİN,UMUTTA YOK OLMUŞTUR İSTEKLERİ İLE BİRLİKTE..AMA BÜYÜK BİR YANILGIDADIR İNSANOĞLU BU NOKTADA...OLAN İLE YETİNMESİNİ BİLMELİ,HER ŞEY İÇİN HANGİ DURUMDA OLURSA OLSUN UMUT ETMELİ...MÜCADELESİNE DEVAM ETMELİ..KÜÇÜK ZORLUKLAR KARŞISINDA HEMEN PES ETMEMELİ...
    UMUT MÜSLÜMANIN EKMEĞİDİR..BU EKMEĞİ MÜSLÜMAN YEMEDİMİ AÇTIR..UMUTULMAMALIDIR Kİ HAYAT BİR SINAV YERİ.BU BU YERDE UMUTSUZLUĞU DÜŞÜNMEK ASLINDA EN BÜYÜK UMUTSUZLUKTUR ....HER NE OLURSA OLSUN YAŞAMIN BU ZORLU RAMPALARINDA TIRMANMAYI BİLMELİYİZ..YARADANA GÜVENMELİYİZ,DUA ETMELİYİZ,SECCADE BAŞINDA GÖZYAŞLARI İLE YALVARMALIYIZ VE UMUDU KALBİMİZDEN HİÇ EKSİK ETMEMELİYİZ...BU YOLDA UMUT EN GÜZEL AZIKLARDAN BİRİDİR..ELİMİZDE BU AZIK VARKEN AÇ KALMAK OLUR MU HİÇ?..HAYDİ HEP BİRLİKTE SARILALIM ÜMİTLERİMİZE..KALPLERİMİZDE ALLAH(CC) SEVGİSİ İLE BU İMTİHAN DÜNYASINDA HER NE OLURSA OLSUN MÜCEDE EDELİM,SEBAT EDELİM VE UMUTLA BİRLİKTE KAZANANLARDAN OLALIM İNŞALLAH..
    SELAM VE DUA İLE..
    KARDEŞİNİZ GÜLER...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ((BİR YUDUM UMUT))

canım kardeşim allah razı olsun ne güzel duygular ne güzel ifade etmişsin umut olmasa hayat devam edermi umut olmasa yaşama hevesi kalırmı umutt her sıkıntının anahtarı yaşama tutunmak için bir ip insan derdini kederini sevgisini acısını içine gömüyorsa sonunda birgün belki vardır rabbim umudumuzu kırmasın rabbim yaşama hevesimizi almasın rabbim dostsuz kardeşsiz sevgisiz bırakmasın rabbim gönlüne göre versin rabbimyüreğindeki sıkıntıları gidersin inş bu acizane ablanı duanda unutma olurmu gülerim selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zerda yazdı:
    canım kardeşim allah razı olsun ne güzel duygular ne güzel ifade etmişsin umut olmasa hayat devam edermi umut olmasa yaşama hevesi kalırmı umutt her sıkıntının anahtarı yaşama tutunmak için bir ip insan derdini kederini sevgisini acısını içine gömüyorsa sonunda birgün belki vardır rabbim umudumuzu kırmasın rabbim yaşama hevesimizi almasın rabbim dostsuz kardeşsiz sevgisiz bırakmasın rabbim gönlüne göre versin rabbimyüreğindeki sıkıntıları gidersin inş bu acizane ablanı duanda unutma olurmu gülerim selam ve dua ile
    ECMAİN ABLAM OLSUN..EWET DEDİKLERİNE KATILIYORUM ABLAM..ÇOK SAĞOLASIN..HEP DUALARIMDASINIZ ABLAM YA..ALLAH(CC) RAZI OLSUN.ALLAHA EMANET OL ABLAM..HER ŞEY İÇİN ÇOK SAĞOL ABLAM.RABBİM ÜMİTSİZLİĞE DÜŞÜRMESİN...SELAM VE DUA İLE...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

kardeşim Allah razı olsun yine kalbini gördüm mısralarda öok güsel yazmışsın.selametle gönlü güzel gülüm....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

god one yazdı:
    kardeşim Allah razı olsun yine kalbini gördüm mısralarda öok güsel yazmışsın.selametle gönlü güzel gülüm....
    canım sağolaısn..bak bu kalp senin için..selametle.
    .

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

S.A İnanan insan moralsiz, karamsar, umutsuz olabilir mi? Allah razı olsun...son günlerde okuduğum en güzel yazılardan biri...ne kadar güzel ifade etmişsiniz.Umut var ve hep olacak inşaAllah Dualarda kalın...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Sevgılı gulercıgım canım kardesım ne guzel dıle getırmıssın o guzel yuregınden suzulen duygularını.Umutttt Umutttt ......ne guzel bır kelıme Rabbım bu kelımeyı dımagından ve yuregınden hıc sılmesın.umudu mavı kardesım.
    Bu formun en cok benı sevındırdı.Rabbım yuregın gıbı guzel gunler gostersın sana ınsaallah.Rıcamı kırmadıgın ıcın TESEKKUR ederım....Yarbbım ınanan kullarının yar ve yardımcısı olsun ınsaallah.

Sayfa 108 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 85898106107108109110118158208 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)