Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 102 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 25292100101102103104112152202 ... SonuncuSonuncu
1.011 den 1.020´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ((Ah Şu Korkularımız!!))

s.a. allah razı olsun çok güzel paylaylaşım ölüm korkusu bütün müslümanlarda olmalı bence çünkü kimse amelellerinin onun öbür düntyada rahat olması için yeterli olup olmadığını bilemez ve hazırlıksız ölmek istemez ama bişeyde varki her geçen gün cennetten biraz daha uzaklaşıyoruz sanki rabbim bunu tersine çevirip her gün bizi cennete yaklaştıran ameller işlemeyi nasip etsin inşallah a.e.o.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

fidan yazdı:
    s.a. allah razı olsun çok güzel paylaylaşım ölüm korkusu bütün müslümanlarda olmalı bence çünkü kimse amelellerinin onun öbür düntyada rahat olması için yeterli olup olmadığını bilemez ve hazırlıksız ölmek istemez ama bişeyde varki her geçen gün cennetten biraz daha uzaklaşıyoruz sanki rabbim bunu tersine çevirip her gün bizi cennete yaklaştıran ameller işlemeyi nasip etsin inşallah a.e.o.
    ALEYKÜMSELAM KARDEŞİM.ECMAİN İNŞALLAH..SELAM VE DUA İLE..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

allah razı olsun ablacım senin bu paylaşımlarını sözlerini ve konularını çook beğeniyorum devamını beklerim teşekkürlerrr

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

beadgirl yazdı:
    allah razı olsun ablacım senin bu paylaşımlarını sözlerini ve konularını çook beğeniyorum devamını beklerim teşekkürlerrr
    ecmain kardeşim.teşekkür ederim kardeşim.sağolasın..inşallah kardeşim.selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: NEDİR AŞK DENİLEN ŞEY?

aslında ask ALLAHA duyulandır yanı bılmekve akletmekle alakalıdır baska birdeyisle iradidir iradi baslar ama olgunluga erdiginde vazgecimez olur ugruna herseyı bıraktırır delı gıbı dolandırır
    ama iradi baslamıyorsa onun icinde nefis vardır seytan vardır sehvet vardır
    yanı bır erkek bır bayanı gormekle neyine asık olabılırkı fiziğinden baska.cunku gormekle bır insanın fıkrı ınancı anlasılabılırmı. her zaman saygı duyamayacagımız bir insana nasıl asık olabılırız yada onun adına ask denırmı.
    ve saygıda fızıge degil fıkre duyulur.terch ettkleri ve vazgectıklerı ve bunları ne ugruna yaptıgı saygıyı gerklı kılar.Saygı olmazsada sevginin yada o manadakı bı askın ne derece kısa surede bıtıgıne cok sahıt oluyoruz.Y ANİ BENCE BIR İNSAN SAYGI DUYMADIGI BIR İNSANI GERCEKTEN SEVEMEZ VE ASK OLDUM DERSEDE O GERCEK BI ASK DEGİL BELKI BASKA BISEYDIR

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Tayfun_Dokgoz yazdı:
    Biliyor musunuz, hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik AŞK.!! DEĞİL BENCE BENCE AŞK İNSANI YARALIYAN BIR HANÇER GIBIDIR O YUZDEN BEN SADECE ŞUNU SOYLEYIM ALLAH NE VERIRSE BIZLERE HAYIRLISINI VERSIN. KIMI INSANLAR VAR ZERDA KARDESIM INSANLARLA ALAY EDERCESINE BU DUYGUYU YASATIYOR.
    kardeşim bir olumsuzluk yaşamışsınzı herhalde o karşıdaki insanın basit bir kişi olduğunu gösterir aşk denilen duygu alaya alınamaz ancak saygı duyulur rabbim herşeyin hayırlısını versin dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

aşk çile çekmektir bana göre ancak yaşayan anlar yaşamayana ne kadar anlatsanda anlamaz

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

daghan kardeşim rabbim gönlünüze göre versin acı çektiirmesin inş dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

B)slm sıze sonu muthıs bı hıkaye:
    bır zamanlar bır prens varmıs savasa cıkmıs bır cok ulkeler ve ganımetler alıp gelmıs kral olan babası ona cok guzel bı kızla evlendırecegını soylemıs halk kıyafetı gıyıp kızı gormus babasına ben onca ulke gezdım boyle guzel kız gormedım demıs

kızı ıstemeye gıtmısler aynı gun baska guclu bı yıgıt varmıs oda kızı ıstemeye gıtmıs ıkısı dovusturmusler gunler surmus bırbırını yenememısler oranın butyuklerınden bırı bırınız doguya bırınız batıya gıdın hangınız en guzel hedıyeyı getırırse o alsın kız

aradan gunler gecmıs prens donmus ve kıza -ordularıma dagları deldırdım ve senın kapına en guzel suları getırdım .demıs O sırada dıyer delıkanlı gelmıs demıskı- sana ben daglarden daha sert kalbımden bır damla yas getırdım demıs kız hangısını secmı ona sız karar verın....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Güzel bir öykü olmuş. Kime kısmet ise kız ona varmıştır. Ama aşkı yaşamak gerek sonunda ümitsizlik varsa bile. Çünkü bana göre aşk insanı insan yapan unusurlardandır.
    Dua ile...

Sayfa 102 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 25292100101102103104112152202 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 59 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 59 misafir)