Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 101 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 519199100101102103111151201 ... SonuncuSonuncu
1.001 den 1.010´e kadar. Toplam 2216 Sayfa bulundu

Konu: GÜNLERDEN BİR GÜN KURBAĞA YARIŞI DÜZENLENMİŞ!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: NEDİR AŞK DENİLEN ŞEY?

Tayfun_Dokgoz yazdı:
    Biliyor musunuz, hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik AŞK.!! DEĞİL BENCE BENCE AŞK İNSANI YARALIYAN BIR HANÇER GIBIDIR O YUZDEN BEN SADECE ŞUNU SOYLEYIM ALLAH NE VERIRSE BIZLERE HAYIRLISINI VERSIN. KIMI INSANLAR VAR ZERDA KARDESIM INSANLARLA ALAY EDERCESINE BU DUYGUYU YASATIYOR.
    evet bazı insanlar alay edercesine bu duyguyu yaşatıyor.tayfun beye katılıyorum.ama aşksız hayatta çok güzel

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Aşkın zamanı yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya calışmanız,bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiç mi hiç umrunda değildir. İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelebilme yurekliliğidir, belkide yeni hayata geçebilme yolu
    bu yazı gercekten goruslerınızı mı yansıtıyor burda kı ask kısıye duyulan ask .bukadar herseyın uzerindemi olmalı.sankı hıc bır olcu tanımaz bır fıkır gıbı olmuz .kendı yasam seklımız bırazda onu kontrel etmezmı bır musluman daha kontrollu olmalı degılmı.goz gormez dıl konusmazsa kulak duymazsa yanı bıraz kontrollu olunursa yınede insan yınede boyle bı seyle karsılasırmı sızce

BU YAZININ İLK PARAGRAFI ZERDA HANIMIN YAZISINDAN ALINTI IKINCI KISIMDA BENİM MERAK ETTKLERİMİ ICEREN Bİ YAZI DEMIN KI GONDERIMDE FARKLI CIKMIS ANLASILMAZ BİSEY OLMUS KUSURA BAKMAYIN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ((Ah Şu Korkularımız!!))

ALLLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.GÜZEL PAYLAŞIMLAR.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

yaren_ebrar yazdı:
    ALLAH RAZI OLSUN.BENCE YAŞAMAK BAŞLI BAŞINA BİR RİSK DEĞİL Mİ?YÜRÜMEK BİLE BİR RİSKTİR.BİZ BUNU RUTİN OLARAK YAPTIĞIMIZ İÇİN ARTIK KORKMUYORUZ.AMA YENİ YÜRÜYEN BİR ÇOCUK İÇİN BU BÖYLE MİDİR?ASLINDA RİSK ALMALI İNSAN HERŞEYE RAĞMEN SEVMELİ.ELLERİMİZE DİKEN BATACAK DİYE GÜLLERDEN MAHRUM KALMAK OLUR MU?SEVGİYLE KALIN
    ECMAİN KARDEŞİM.YAŞAMAK EWET BELKİ RİSKLİDİR ÇOĞU ZAMAN..BEBEK ÖRNEĞİNİ VERMİŞSİN..GÜZEL BİR ÖRNEK VE UNUTMA KARDEŞİM.BİZ HER YAŞTA BİR BEBEĞİZ ELİMİZDEN İLLA BİR BÜYÜĞÜN TUTMASI GEREKMEZ..HER YAŞTA SEVGİLERİMİZ,UMUTLARIMIZ,HAYALLERİMİZ TUTAR ELLERİMİZDEN.BUNLARDIR BU YAŞTAKİ BEBEKLİĞİMİİZİN BÜYÜKLERİ..AMA ÇOK DOĞRU DEMİŞSİN"ELLERİMİZE DİKEN BATACAK DİYE GÜLLERDEN MAHRUM KALMAK OLUR MU?"HAKLISIN KARDEŞİM..SELAM VE DUA İLE..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER GÜLER ABLA ALLAH RAZI OLSUN FAKAT BEN BIR SEY SOYLEMEK ISTIYORUM. BU W.shakespeare ' IN SOYLEDIK LERINE KATILIYORUM AMA BUNU YAPANLAR BIZ INSANLARIZ BIZLER INSANLARIN DUYGULARIYLA , HISLERIYLE , INANÇLARIYLA , NAMUSUYLA , VS. ALAY EDERSEK ELBETTEKI BU HAYATTAKI INSAN HAYATTAN BIRSEY ÖĞRENEMEZ VE BU INSAN AHIRET DUSUNCESINI TAMAMEN GERCEKLESTIREMEDIGI ICIN ÖLMEK TEN DE KORKAR.EĞER YALNIŞ BIR SEY SOYLUYORSAM LÜTFEN ÖZEL MESAJ YAZINIZ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

cigdem yazdı:
    ALLLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.GÜZEL PAYLAŞIMLAR.
    ECMAİN KARDEŞİM.SAĞOLASIN.SELAM VE DUA İLE.ALLAH(CC)'A EMANET OL..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun güler kardeşim.Her zamanki gibi yine çok güzel bir paylaşımdı.Korkulardan uzak bir ömür geçiririz inşAllah.Rabbim yar ve yardımcın olsun,selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Tayfun_Dokgoz yazdı:
    PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER GÜLER ABLA ALLAH RAZI OLSUN FAKAT BEN BIR SEY SOYLEMEK ISTIYORUM. BU W.shakespeare ' IN SOYLEDIK LERINE KATILIYORUM AMA BUNU YAPANLAR BIZ INSANLARIZ BIZLER INSANLARIN DUYGULARIYLA , HISLERIYLE , INANÇLARIYLA , NAMUSUYLA , VS. ALAY EDERSEK ELBETTEKI BU HAYATTAKI INSAN HAYATTAN BIRSEY ÖĞRENEMEZ VE BU INSAN AHIRET DUSUNCESINI TAMAMEN GERCEKLESTIREMEDIGI ICIN ÖLMEK TEN DE KORKAR.EĞER YALNIŞ BIR SEY SOYLUYORSAM LÜTFEN ÖZEL MESAJ YAZINIZ.
    ECMAİN KARDEŞİM..SÖYLEDİKLERİNDE HAKLISIN KARDEŞİM.SÖYLEDİKLERİN İNSANLARIN KİŞİLİĞİNE KALMIŞ BİR ŞEY,YANİ İNSAN NE EKERSE ONU BİÇER MESELESİ...VE BİR ŞEYLER ÖĞRENİP ÖĞRENMEMEK İNSANA KALMIŞ BİR ŞEY..SELAM VE DUA İLE..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

suranur yazdı:
    Allah razı olsun güler kardeşim.Her zamanki gibi yine çok güzel bir paylaşımdı.Korkulardan uzak bir ömür geçiririz inşAllah.Rabbim yar ve yardımcın olsun,selam ve dua ile
    ECMAİN KARDEŞİM.SAĞOLASIN..ALLAH(CC) RAZI OLSUN VE HEPİMİİZN YAR VE YARDIMCISI OLSUN KARDEŞİM.SELAM VE DUA İLE..

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

FATMA_ERGUN yazdı:
    Tayfun_Dokgoz yazdı:
    Biliyor musunuz, hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik AŞK.!! DEĞİL BENCE BENCE AŞK İNSANI YARALIYAN BIR HANÇER GIBIDIR O YUZDEN BEN SADECE ŞUNU SOYLEYIM ALLAH NE VERIRSE BIZLERE HAYIRLISINI VERSIN. KIMI INSANLAR VAR ZERDA KARDESIM INSANLARLA ALAY EDERCESINE BU DUYGUYU YASATIYOR.
    evet bazı insanlar alay edercesine bu duyguyu yaşatıyor.tayfun beye katılıyorum.ama aşksız hayatta çok güzel
    BENCE AŞK SADECE BİR KİŞİYLE SINIRLANMAMALI.AŞK HERŞEYE DUYULABİLİR.BİR ÇİÇEĞE,BİR BÖCEĞE VS.EĞER AŞK BİR BEŞERE VERİLİYORSA DOĞRU İNSANI BULMAK GEREKİR.AŞKINI HAKETMEYEN BİRİNE VERİRSEN O KİŞİ BUNU AYAKLARINA PASPAS YAPAR.AMA DOĞRU İNSAN BUNU YÜCELTİR.AŞK BİRKEN İKİ OLUR.A.EO

Sayfa 101 Toplam 222 Sayfadan BirinciBirinci ... 519199100101102103111151201 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)