Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 73 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583 ... SonuncuSonuncu
721 den 730´e kadar. Toplam 899 Sayfa bulundu

Konu: namaz

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: kuşadası
    Teşekkür ve Beğeni

sevgili kan erdem yeterli bence! bakın anlayabiliyorum...Hüzünlü gurbet ayrıca güzel anlatımınız içinde teşekkür ederim. siteye üye olalı henuz 5 dk oldu. ve lütfen bana yardım edebilcekseniz dinliyorum..

Forum Üyesi
    Yer: belçika
    Teşekkür ve Beğeni

selamunaleykum kardesim kaan erdem kardesiminde dedigi gibi eger soru sorun kismina sorarsaniz eger gerçekten çok ayrintili bir sekilde çok degerli hocalarimiz tarafindan cevaplanacaktir lutfen soylediklerimizi yanlis anlamayin daha detayli bilgi alabilmeniz içindir selam ve dua ile

Forum Yöneticisi
    Yer: .
    Teşekkür ve Beğeni

http://sorularla.islamiyet.gen.tr adresine girerek sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

değerli kardeşim sizin için daha kolay olması için buraya adresi taşıdım..umarım yardımcı olabilmişizdir..üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun...güzel ve yararlı paylaşımlarınızı bekliyoruz..selametle kalın kardeşim...

Alıntı yui_18´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili kan erdem yeterli bence! bakın anlayabiliyorum...Hüzünlü gurbet ayrıca güzel anlatımınız içinde teşekkür ederim. siteye üye olalı henuz 5 dk oldu. ve lütfen bana yardım edebilcekseniz dinliyorum..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Öncelikle namaza başlamanızı tebrik ediyorum. Allah sizi ve bizi Kendisine kul olma ve kulluk yapma hususunda istikametten ayırmasın. Âmin. Namaz kılma hususundaki zorluklarınızı inşallah, gayretiniz ve Allah’ın yardımı ile aşacağınıza inanıyorum. Selam DuA VE Muhabbetle

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

[quote=huzunlu_gurbet;469528]
    Alıntı KAAN ERDEM´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    aleykümselam abla...üye kurallarında belirtiliyor..koyulması yasaktır...selametle...[/quo
    ALLAH razi olsun kardesim tesekkur ederim hayirli bayramlar selam ve dua ile
    PARDON MU MUTLULUK NE? HADİ ŞİMDİ BENİM ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİN.. VE SİZ DEVAM EDİN. NE BU YA.. ALLAHTAN Bİ DANIŞALIM DEDIK.. SAÇMA.. UMARIM ARANIZDAN BİRİ DOGRU YAPTIGINI FALAN DÜŞÜNMÜYORDUR... OF COK SAÇMA....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

yardımcı olanlara teşekkur ederim.. amcım sadece ne yapmam gerektiğini öğrenebilmekti...

Forum Üyesi
    Yer: belçika
    Teşekkür ve Beğeni

[quote=yui_18;469538]
    Alıntı huzunlu_gurbet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    PARDON MU MUTLULUK NE? HADİ ŞİMDİ BENİM ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİN.. VE SİZ DEVAM EDİN. NE BU YA.. ALLAHTAN Bİ DANIŞALIM DEDIK.. SAÇMA.. UMARIM ARANIZDAN BİRİ DOGRU YAPTIGINI FALAN DÜŞÜNMÜYORDUR... OF COK SAÇMA....
    kardesim neden yazdiklarimizla dalga geçiyorsun?? kaan erdem kardesim vaktini ayirip bilmedigim bir konuda benide senide aydinlatmis bulundu bunun neresi saçma acaba çok merak ediyorum neyse onemli degil tartisma olmasin lutfen tesekkurler

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı yui_18´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    yardımcı olanlara teşekkur ederim.. amcım sadece ne yapmam gerektiğini öğrenebilmekti...
    YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU GALİBA SİZ BİR SAKİN OLUN ABLACIM OLUR BÖYLE DURUMLAR NORMALDİR SEN BİLGİ EDİNMEYE GELMİŞSİN NE GÜZEL ARAMIZA HOŞGELDİN SEVİNDİM BİRAZ OLSUN SİZE BİR PAYLAŞMAYA ÇALIŞTIĞIMA SİZ DEVAM EDİN İNŞAALLAH ALLAH MUVAFFAKİYEİTNİZİ ARTTIRSIN İNŞAALLAH BEN SİZİNLE PAYLAŞIMDAN DOLAYI ÇOK SEVİNMİŞTİM ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

Forum Yöneticisi
    Yer: .
    Teşekkür ve Beğeni

yui_18 kardeşim...amacımız sizi kırmak yada üzmek değil...sadece size daha sağlıklı bir yönlendirme yapmaktır...ve sorunuza kaynaklara dayalı cevap bulabilmeniz için adreside cevap olarak yazdım...burada uyulması gereken kurallar ve ciddiyetimiz bundan ibarettir..tekrardan kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun...selam ve dua ile kalın ALLAH CC emanet olun..hakkınızı helal edin..selametle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Risale-i nur size lafım yok. sorun sadece benim foto koymamdı. kaldırdım. bitti. sonra link i de verdiniz sağ olun.. ama uzatmanın ne anlamı var.. bu kadar abartılmasını hoş karşılamadım sadece.. burda biraz garip karşılanıldım ve hoş olduğunu söleyemiycem hatta bi kaç istemeden hissettiğim şeyler daha ama buda yanlış..ayrıca dediğiniz gibi o link e yazdım tekrar sorumu....

Sayfa 73 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)