Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 72 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 2262707172737482 ... SonuncuSonuncu
711 den 720´e kadar. Toplam 899 Sayfa bulundu

Konu: namaz

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: kuşadası
    Teşekkür ve Beğeni

namaz-okul-ben

selam. ben 17 yaşındayım,berna.
    namaza başlamaya karar verdim. çevremde kimse bana ayak uyduramaz. öyle bir yerde yaşamıyorum. herşeyi kendi çapımda yapmaya çalışıyorum. hatta yaptıklarıma herkes gülüp geçiyor.. her neyse asıl demek istediğim; namaza başlıycam ama örneğin öğle vakitlerini nasıl kılcam? okulda mumkun değil okulumuzun etrafında herhangı 1 ev de yok... kaza yapsam mı die düşündüm ama zaten gectiğim 4 yılın kazasıyla kılıcam namazlarımı yablış olmaz mı hergun onunda ayrıca bi kazasını yapmak.. ne yapmalıyım? yardım edin lütfen... teşekkürler

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Öğlen ara verdiğinizde müsaid bir yer olmuyormu acaba yani cami olabilir

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

eveet. oluyor tabi 45 dk ara var ama diyorum ya kılabilceğim bir yer yok ki okulda... sorun bu

Forum Yöneticisi
    Yer: .
    Teşekkür ve Beğeni

kardeşim önce resminizi ordan kaldırmalısınz..burada msn adresi ve şahsi resim yayınlanması yasak..daha sonra sorularına yardımcı olalım...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

o zaman bu şekilde bi sistemin olmaması gerekmez miydi_?

Forum Üyesi
    Yer: belçika
    Teşekkür ve Beğeni

selamunaleykum kardesim oncelikle sitemize hosegeldinizbayraminiz ve uyeliginiz hayirli olsun insallah ama bisey soylemek isterim bence resminizi oradan kaldiriniz eger sitede biraz dolasti iseniz gormussunuzdir ki kimse kendi resmini uye resmi olarak kullanmiyor kurallara aykirimidir bilemiyorum ama bence kendi sahsi dusuncen hos degil umarim yanlis anlamazsin selam ve dua ile insallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ben birşey diyebilirim yakınlarında arkadaşlarınızdan birini evi varsa eğer rica ederseniz oda olmadı hiç imkan yoksa okul sıranızda oturarak kılabilirsiniz elbette başka çaresi yok eve gider gitmez kaza edersiniz

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

aleykümselam abla...üye kurallarında belirtiliyor..koyulması yasaktır...selametle...

Alıntı huzunlu_gurbet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum kardesim oncelikle sitemize hosegeldinizbayraminiz ve uyeliginiz hayirli olsun insallah ama bisey soylemek isterim bence resminizi oradan kaldiriniz eger sitede biraz dolasti iseniz gormussunuzdir ki kimse kendi resmini uye resmi olarak kullanmiyor kurallara aykirimidir bilemiyorum ama bence kendi sahsi dusuncen hos degil umarim yanlis anlamazsin selam ve dua ile insallah

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

değerli kardeşim ALLAH cc yolunuzda sabit kılsın ve daim etsin...burada bir çok üye ilim ve dini konularda bilgilidir..fakat forumlardada soru sormak doğru değildir..herkes bence,kendimce diye cevap yazabilir bu doğru olmaz...anasayfanın sağ alt köşesinde ''sorularla islamiyet'' bölümü sorularınızı oraya sorabilirsiniz.ve kaynaklara dayalı olarak cevaplar size gelecektir...selametle kalın........

Alıntı yui_18´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam. ben 17 yaşındayım,berna.
    namaza başlamaya karar verdim. çevremde kimse bana ayak uyduramaz. öyle bir yerde yaşamıyorum. herşeyi kendi çapımda yapmaya çalışıyorum. hatta yaptıklarıma herkes gülüp geçiyor.. her neyse asıl demek istediğim; namaza başlıycam ama örneğin öğle vakitlerini nasıl kılcam? okulda mumkun değil okulumuzun etrafında herhangı 1 ev de yok... kaza yapsam mı die düşündüm ama zaten gectiğim 4 yılın kazasıyla kılıcam namazlarımı yablış olmaz mı hergun onunda ayrıca bi kazasını yapmak.. ne yapmalıyım? yardım edin lütfen... teşekkürler

Forum Üyesi
    Yer: belçika
    Teşekkür ve Beğeni

[quote=KAAN ERDEM;469526]aleykümselam abla...üye kurallarında belirtiliyor..koyulması yasaktır...selametle...[/quo
    ALLAH razi olsun kardesim tesekkur ederim hayirli bayramlar selam ve dua ile

Sayfa 72 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 2262707172737482 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)