Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 63 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 1353616263646573 ... SonuncuSonuncu
621 den 630´e kadar. Toplam 899 Sayfa bulundu

Konu: namaz

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: ILK HESAP NAMAZ

vealeykumselam muaz kardesım.
    rabbım sızdende razı olsun.
    selam ve dua ıle...

m_muaz yazdı:
    selamun aleykum kardeşim..

Rahman razı olsun cok güzel paylaşım olmuş namazlarımızı hakkıyla kılmak duası ile selametle..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamunaleykum hılyecıgım
    rabbım sendende razı olsun ınsallah.haklısın rabbım bılıncle sevkel namaz kılanlardan olmayı nasıp etsın ınsallah.katkılarından dolayı tesekkur ederım.rabbıme emanetsın.
    selam ve dua ıle...
    persembe arkadasım

hilye yazdı:
    Allah razı olsun.Evet namazda huşu çok önemlidir.Mevla T.Müminün suresinde; müminin vasfını sayarken ikinci ayeti kerimesinde mealen buyuruyor ki:"o müminler öyle kimseler ki namazlarında huşu içindedirler."
    Belki bizler kalbi olarak huşu içinde olamasakta en azında bedenen buna dikkat etmeliyiz.
    Selametle..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

S.A KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK ALLAHA EMANET OL

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

veaelykumselam cevdet abı.
    allah razı olsun .sızde yaradanıma emanet olun.
    selam ve dua ıle...

CEVDET-71 yazdı:
    S.A KARDEŞİM ELİNE SAĞLIK ALLAHA EMANET OL

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamünaleyküm ~efsude kardeşim,

ALLAH (C.C) senden razı olsun. Rabbimiz daha önceden kılamadığımız namazlarımızın borçlarını ödeyerek son nefesimizi vermeyi nasip eder inşaALLAH.

selamünaleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

VEALEYKUMSELAM EVINDAR ABLA.
    ALLAH RAZI OLSUN.AMIN INSALLAH BORCSUZ SON NEFESIMIZI VERMEYI NASIP EDER INSALLAH YARADANIMIZ.
    SELAM VE DUA ILE...

evindar yazdı:

selamünaleyküm ~efsude kardeşim,

ALLAH (C.C) senden razı olsun. Rabbimiz daha önceden kılamadığımız namazlarımızın borçlarını ödeyerek son nefesimizi vermeyi nasip eder inşaALLAH.

selamünaleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: NAMAZIN TIBBİ SIRLARI

BATU_BATU yazdı:
    ALLAH RAZI OLSUN.NAMAZ NAMAZ NAMAZ İŞTE HERŞEYE FAYDASI VAR.
    Allah razı olsun kesinlikle haklısınız Rabbim namazlarımızı kabul etsin inşaallah selam ve dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun,NAMAZ,NAMAZ,NAMAZ,bizi kurtaracak olan ilk ibadet namaz,bu kadar faydası varken ve bize farz kılınmışken neden bu kadar zorlanıyoruz,üstelik günde 1 saatimizi bile almıyor nerdeyse,nasıl bukadar hayata dalıyoruz bilemiyorum,elimden geldiği kadar kaçırmıyorum kaçırdığımda da çok huzursuz oluyorum,Rabbim namazları daim olanlardan ve huşu ile kılanlardan olmayı nasip etsin.namaz ile konular daha çok ön planda olmalı ki okuyalımda kendimizi hesaba çekelim,bu yazılar gerçekten çok faydalı oluyor ve düşünmemizi sağlıyor,RAbbim cümlemizin yardımcısı olsun,bütün ibadetlerimizi hakkıyla yapanlardan eylesin,selam ve dua ile kalın İnşAllah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

aliye_aliye yazdı:
    * Belki namaz ve dua, bugüne kadar bilinen en büyük enerji kaynağıdır. Doktor olarak, hiçbir ilacın fayda vermediği, doktorların tedavide aciz kaldığı pek çok hastanın, doktorların ellerini çekip onların yerine namaz ve duanın girmesiyle iyileştiklerini gördüm. (Dr. Alexis Carrel. "İnsan Denen Meçhul" kitabının yazarı ve Nobel ödülü sahibi)

selamün aleyküm güzel kardeşim..

çok güzel bir paylaşım olmuş. Allah razı olsun.. bunları bizlerden hariç insanların ifade etmeleri ne kadar güzel. Rabbim inşallah onları da bu güzel nimetlerden nasiplendirsin inşallah.. emeğinize sağlık kardeşim. baki selam ile

Rahman razı olsun kardeşim.Soğulun...Evet din konusunda itirafda bulunmaları bizleri mutlu ediyor.Rabbim kimi hidayete erdireceğini biz bilemeyiz ama dileğimiz bütün insanlar bu güzel islamın lezzetinden tatsınlar inşaallah ...Güzel duanıza Amin diyorum...Allah her daim yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

graziella yazdı:
    gerçekten allahın bize verdiği nimet olan ibadetlerde sağlık ve ruh açısından, yaralı o kadar çok şey varki.
    ben de bir kaç ay önce namaza başlamıştım ama bıraktım. şimdi de başlamak istiyorum. ama bir türlü başlayamıyorum. beynim başlamalısın diyor ama kabim namaz kılarken çok huzursuz oluyor.
    lütfen bana yardım edermisiniz. nasıl namaza başlamalıyım?ben daha çok gencim.ömrümü kendimi allahtan uzak bir şekilde mahvetmek istemiyorum..yardımlarınızı bekliyorum. etmek

Canım kardeşim namaza başlaman için dua edeceğim inşaallah muhakkak şeytan ve nefsin bunu senden uzaklaştırmaya çalışacaktır Rabbime yönelmen için onlara aldırış etmiyeceksin inş.namaza başlamadan önce namaz sürelerin anlamlarını okumaya çalış ve namazda iken Allah a tevekkül halinde olmaya çalış kalben istersen Rabbim sana yardım edecektir güzel kardeşim Rabbim her zaman yardımcın olsun inşaalah selam ve dua ile...

Sayfa 63 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 1353616263646573 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)