Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 26 Sayfa bulundu

Konu: :( Müslümanlara Hayvan Diyen Şarkıyı Birinci Seçtiler

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

:( Müslümanlara Hayvan Diyen Şarkıyı Birinci Seçtiler

İspanya da büyük bir müslüman nüfusuna sahip Ceuta kentinde düzenlenen karnaval kapsamında ki MÜSLÜMANları (hayvan ) diye aşşalayan bir şarkının birinci gelmesi büyük tepki yarattı ( 28,02,2006 salı )

İspanya da Osmanlı döneminden kalma bir alıskanlıga Müslümanlatrı anlatmak için Kullanılan TÜRKLER kelimesinin sarkıda yer almasıda dikkat çekti

müslümanların büyük tepkısını ceken sarkının nakaratı şöyle
    Benim kültürüm MÜslüman kültürü gibi degil ;MÜslümanların hayvan olup olmadıgını anlamak için doğa kitabına baktım . gördüm ki orda hayvanlarla müslümanlar (türkler) aynı Böylece kafamdaki kuskular dagıldı.Ne kadar kötü yapmıs Hitler Yehudileri katledırken Müslümanları pas gecmekle..

Rabbim sen bizleri koru sen Dinimizi küçümseyenlere medet verme..Herkesın içine senin aşkından ver kalplerımız senın aşkınla dolu senın huzurunla kaplı olsun..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

RE: :( Müslümanlara Hayvan Diyen Şarkıyı Birinci Seçtiler

Selamün Aleyküm kardeşim!O müslümanlara hayvan diyenler dinimizi küçümseyenler aslında kendilerini bizde görüyorlar.onların hayvanlığıdır bizim suratlarımıza yansıyan.Peygamber Efendimiz yinebir gün sahabelerden birisiyle dolaşırken diğer sahabelerden birisi efendimize ne kadar güzelsiniz ya resuallah diyince efendimiz teşekkür etmiş.Biraz daha ilerleyince bu sefer müşriklerlerden birisi efendimize ne kadar çirkinsiniz diyerek serzenişte bulunmuş ve bunun karşılığında efendimiz onada teşekkür etmiş yanındahi diğer sahabe şaşkınlıkla sormuş Ya Resulaalah!az önceki size iltifatta bulundu teşekkür ettiniz şimdikide bu şekilde konuştu yine teşekkür ettiniz bunun sebebi nedir diye sorduğunda Efendimiz bir önceki bana baktığında kendi güzelliklerini gördüğü için diğeride kendi çirkinliğini gördüğü için teşekkür ettim.Psikoloji ilmindede bunu şöyle tarif ederler kişinin içindeki karmaşa ve tezat karşısındaki suratları yamuk yumuk çirkin hayvani şekiller gösterirmiş.Yani kısacası bundan çıkaracağımız sanuç şudur; insan insanın aynasıdır.Allaha emanet olunuz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah (c.c) tüm müslümanların yar ve yardımcısı olsun keşke onlar müslüman olsaydıda müslümanlığın nasıl bır his verdiğini anlayabılselerdı işte o zaman boyle demezlerdı müslümanlar hakkında.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gerizekalılar onu bi elime geçirsem parçalayacağım. gün gelir bizim sözümüz geçer Rabbim büyük. sizi yoketmek için geliyorum aptallarrr. kökünüzü kazımak için okuyorum!!!!!!!

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleyküm kardeşim..çok üzüldüm.ama rabbim büyük..müslümana ve müslümanlığa hakaret eden her insan muhakkak ki cezasını er yada geç ağır bir şekilde ödeyecektir..rabbim sana sığınıyoruz.sen bizim yar ve yardımcımız ol yarabbim,sen düşmenlarımıza izin verme ve sen bize her güçlüğe dayanacak iman gücü ver yarabbim(Amin)selam ve dua ile..paylaştığın için sağolasın kardeşim..

Yer: TOKAT
    Teşekkür ve Beğeni

gulderen yazdı:
    Selamün Aleyküm kardeşim!O müslümanlara hayvan diyenler dinimizi küçümseyenler aslında kendilerini bizde görüyorlar.onların hayvanlığıdır bizim suratlarımıza yansıyan.Peygamber Efendimiz yinebir gün sahabelerden birisiyle dolaşırken diğer sahabelerden birisi efendimize ne kadar güzelsiniz ya resuallah diyince efendimiz teşekkür etmiş.Biraz daha ilerleyince bu sefer müşriklerlerden birisi efendimize ne kadar çirkinsiniz diyerek serzenişte bulunmuş ve bunun karşılığında efendimiz onada teşekkür etmiş yanındahi diğer sahabe şaşkınlıkla sormuş Ya Resulaalah!az önceki size iltifatta bulundu teşekkür ettiniz şimdikide bu şekilde konuştu yine teşekkür ettiniz bunun sebebi nedir diye sorduğunda Efendimiz bir önceki bana baktığında kendi güzelliklerini gördüğü için diğeride kendi çirkinliğini gördüğü için teşekkür ettim.Psikoloji ilmindede bunu şöyle tarif ederler kişinin içindeki karmaşa ve tezat karşısındaki suratları yamuk yumuk çirkin hayvani şekiller gösterirmiş.Yani kısacası bundan çıkaracağımız sanuç şudur; insan insanın aynasıdır.Allaha emanet olunuz.
    ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM NE KADAR GÜZEL ANLATMIŞSIN ALLAH'IM ISLAH EYLESİN İNŞALLAH..

Forum Üyesi
    Yer: ALMANYA/MANISA
    Teşekkür ve Beğeni

Dinimize (sabredip) sahip cikarsak birbirimize kenetlenirsek asariz Allah´in izniyle.nedir IRAK taki müslümanlarin hali? BIZI BIZE KIRDIRIYORLAR.bizde bu oyunlara geliyoruz.ALLAH yar ve yardimcimiz olsun insallah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun kardeslerım Rabbım ne yapacagını nasıl cezalandıacagını elbet zamanını beklıyodur.KORK ALLAH TAN KORKMAYANDAN KORKMA ALLAH TAN KORKANDAN Bızım içimizde var olan bu Allah ınancı bızlere dogru yolu gosterecektır Dilerım ki onlarda dogru yolu Hakkın yolunu secerler...allaha emanet olun kardeslrım dularım uzerınıze olsun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ne halde olduklarını bilseler böyle düşünmezlerdi eminim.allah bizi doğru yoldan ayırmasın.paylaşımın için allah razı olsun.dualarımız kabul olsun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH ISLAH EYLESİN İNŞALLAH

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)