Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah rızası için bana dua edin kardeşlerim (1 Kullanıcı)

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim Allah rızası için sizden yardım istiyorum kiminin duası kabul olur bilinmez bu günlerimde beni yanlız bırakmayım Anne olmayı çok istiyorum ve bunun için tedavi görüyorum yarın benim için çok önemli bir gün ve bu benim son şansım maddi ve manevi çok zor bir tedavi Rabbim ol deyince oluyor herşey inş Allahım banada nasip eder bazen televizyonda görüyorum cami avlusuna atılmış terkedilmiş bebekler ben bunları izlerken inanın çok ağlıyorum keşke o çocuk benim olsa diyorum böylede anneler var o insanlarada anne demek nederece doğru oda tartışılır kardeşlerim benim için yasini şerif okurmusunuz eşimin ve benim ismimle dua ederseniz daha makbul olur eşimin ismi islam benim ismin tülay şimdiden Allah hepinizden razı olsun selam ve dua ile

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim,Rabbim size ve tüm isteyenlere hayırlı,imanlı evlatlar nasip etsin inşallah...
umudunuzu kaybetmeyiniz.olumlu düşünmek çok önemli.
inşallah yarın akşam sizin için 1yasin okucam.
allaha emanet olunuz.

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
inşa-ALLAH mevlam duanıza hayırlı bir cevap verecektir herşey onun rızasın dahilinde inşa-ALLAH size bu güzelligide nasip eder. rabbim yardımcınız olsun..

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim,Rabbim size ve tüm isteyenlere hayırlı,imanlı evlatlar nasip etsin inşallah...
umudunuzu kaybetmeyiniz.olumlu düşünmek çok önemli.
inşallah yarın akşam sizin için 1yasin okucam.
allaha emanet olunuz.

Allah razı olsun kardeşim rabbim gönlünüzde niyetinizde ne varsa tez zamanda size nasip eder inş sağolun

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
Allah size salih evlatlar versin..okurken yazıylı içmden oglunuz olacagı geçti..Allahualim...

Ona (İbrahim'e) İshak'ı, üstelik bir de Yakub'u ihsan ettik ve herbirini salih kimseler kıldık. (enbiya 72)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim Allah rızası için sizden yardım istiyorum kiminin duası kabul olur bilinmez bu günlerimde beni yanlız bırakmayım Anne olmayı çok istiyorum ve bunun için tedavi görüyorum yarın benim için çok önemli bir gün ve bu benim son şansım maddi ve manevi çok zor bir tedavi Rabbim ol deyince oluyor herşey inş Allahım banada nasip eder bazen televizyonda görüyorum cami avlusuna atılmış terkedilmiş bebekler ben bunları izlerken inanın çok ağlıyorum keşke o çocuk benim olsa diyorum böylede anneler var o insanlarada anne demek nederece doğru oda tartışılır kardeşlerim benim için yasini şerif okurmusunuz eşimin ve benim ismimle dua ederseniz daha makbul olur eşimin ismi islam benim ismin tülay şimdiden Allah hepinizden razı olsun selam ve dua ile
ablacım inşallah Rabbim yardımcınız olur.gerçekten bir insanın evladının olması ve onu en hayırlı şekilde yetiştirmesi çok güzel birşey.
inşallah Allah sana bu güzel annnelik duygusunu yaşatır.kısa zamanda hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip eder inşallah sizlere.
Allah a emnaet ol ablacığım.inşallah sizin için bir yasin-i şerif okuyacağım.
selametle...

bursalı

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce rabbim gönlünden gecenleri hakkinda hayirli, hakkinda hayirli olanlari ise gönlüne razi eylesin. Insallah hayirli evlatlar yetistirmeyi nasip eder mevlam.

MEVA_İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Allah size salih evlatlar versin..okurken yazıylı içmden oglunuz olacagı geçti..Allahualim...

Ona (İbrahim'e) İshak'ı, üstelik bir de Yakub'u ihsan ettik ve herbirini salih kimseler kıldık. (enbiya 72)

Allah razı olsun kardeşim Rabbim söylediğini kabul eder inş Allah niyetinde ne varsa kısa zamanda sanada nasip eder inş

ablacım inşallah Rabbim yardımcınız olur.gerçekten bir insanın evladının olması ve onu en hayırlı şekilde yetiştirmesi çok güzel birşey.
inşallah Allah sana bu güzel annnelik duygusunu yaşatır.kısa zamanda hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip eder inşallah sizlere.
Allah a emnaet ol ablacığım.inşallah sizin için bir yasin-i şerif okuyacağım.
selametle...

Ablası o güzel duyguların için teşekkür ederim yazdıkların inş gerçek olur Allah razı olsun Rabbim herne dileğin isteğin varsa sanada hayırlısıyla nasip etsin güzel kardeşim

Yüce rabbim gönlünden gecenleri hakkinda hayirli, hakkinda hayirli olanlari ise gönlüne razi eylesin. Insallah hayirli evlatlar yetistirmeyi nasip eder mevlam.

Allah razı olsun kardeşim sağolasın Rabbim istediğinizi sizede nasip etsin inş

N

nida07

ALLAH cc herşeyin hayırlısını versin inşaallah sizin için namazdan sonra 1 yasin okuyacağım hayırlı haberlerinizi bekliyorum inşaallah..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
allah gönlünüzdeki muradı verir inşallah........
Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz .
1 yasini şerif okuyacağım.allahın izniyle.......
Selametle kalın.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm rahmetullahi ve berekatühü,

Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin size,

Ben de inşAllah 1 yasin okuyacağım,

Allah'a cc emanet olun, selam ve dua ile, hayırlı günler

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam kardeşim..
Durum üzücü ama imtihan dünyası işte.. herkes birşeylerle itihana tabii tutuluyor.. sizinde imtihanınız bu demek ki..
Rabibm bu yolda sabır versin inşaAllah.. Allah yar ve yardımcınız olsun.. İnşaAllah tez zamanda bir bebeğe kavuşursunuz..

azrak

Kayıtlı Kullanıcı
Sa kadir olan allah tır allah dileginizi nasıp etsin .

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü

aldığım Yasin okunmuştur,

selam ve dua ile, Allah'a cc emanet olunuz, hayırlı günler

selamün aleyküm rahmetullahi ve berekatühü,

Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin size,

Ben de inşAllah 1 yasin okuyacağım,

Allah'a cc emanet olun, selam ve dua ile, hayırlı günler

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
ben de dua ettim..Allah kabul etsin...inşallah hayırlı haberlerinizi bekleriz...

rumeysasevval

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim hayırlı evlatlar nasıp etsın ınsallah olmassada üzülme vaktı saatı vardır illa tüb bebek vs. denemelerle olacak dıye bı sart yok rabbım emır buyurduğu anda olur emın ol arkadasım var bıraz tesellı olsun dıye yazıyorum bunu 13yıl olmadı çocukları tüp bebek asılama vs.. bı dünya tedavı...tam ümıdı kesıp yapacak bısey kalmadı dedıklerı bı anda 32yasında hamıle kaldı ve bı kızı oldu bı sonrakı yıl bıtane minik daha:) ve bı sonrakı yıl üçüncü dün dünyaya geldı ıkı kızdan sonra bıde oğluşumuz olduu doktorunada bızede eşınede artık yeter dedırttı sonunda:)tabı bu isin sakası ümıdını kaybetme aksam senın nıyetıne hassaten bende yasını serıf okuycam tefriciye ve kenzül ars dualarıda çok tesırlı kardesım dualarımızdasın ınsallah üzülme sen....fiemanillah...

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam rabbim tez zamanda hayırlı bebek versin size inşallah....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt