PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MÜBAREK BİR GECE ...

siyah_beyaz
19-10-2006, 10:46
B)B)B)SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.. HEPİNİZİN MÜBAREK KADİR GECESİNİ KUTLUYORUM, HAKKINIZDA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM. RABBİM BU GECE DE KİMSENİN ELLERİNİ GERİ ÇEVİRMEZ İNŞAALLAH, DUALARIMIZI KABUL, GÜNAHLARIMIZI AFFEDER İNŞAALLAH... SAĞLIK,HUZUR, MUTLULUK NASİP EDER HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERİR İNŞAALLAH..
B)GÜNEŞİ YÜREĞİNDE,GÖZLERİ UFUKLARDA MUHABBET YOLCULARI ARASINDA CENNET HESABI YAPMAYAN CENNETLİKLER ARASINDA OLMANIZ DİLEĞİYLE KARDEŞLERİM... HAYIRLI KANDİLLER...B)
ALLAH'A EMANET OLUN, DUALARINIZDA BİZLERİ DE UNUTMAYIN... SELAMET VE DUA İLE..B)B)B)

zerrin
19-10-2006, 11:03
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM. RABBİM BU GECEDE AÇILAN ELLERİ BOŞ ÇEVİRMEZ, DUALARIMIZI KABUL EDER İNŞALLAH.
HERKESİN KADİR GECESİNİ KUTLAR, HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM.
ALLAH A EMANET OLUN. B)B)B)

elzem
19-10-2006, 11:10
amin zeynep kardeş
BÖYLE MÜBAREK BİR GÜNDE
BİR TATLI TEBESSÜMLE HATIRLANIP
DUALARDA BULUŞMAK DİLEĞİYLE
SOFRALARINIZ BEREKTLİ GÖNLÜNÜZ ZENGİN
B)KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUNB)

siyah_beyaz
19-10-2006, 11:37
B)ALLAH SİZDEN DE RAZI OLSUN ZERRİN VE ELZEM KARDEŞLERİM, SAĞOLUN.. B)

siyah_beyaz
19-10-2006, 17:22
B)B)B)

mustafa_xtar
19-10-2006, 18:18
Allah razı olsun kardeşim bizlerede dua edin inşallah. B)

siyah_beyaz
19-10-2006, 18:20
ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM, HEPİNİZ DUALARIMIZDASINIZ, SELAMETLE...

sedat altun
19-10-2006, 19:40
sevgili din kardeşlerim hepinizin mübarek kadir gecesini en içten dileklerimle kutluyorum böyle bir gecede böyle bir fırsat bir daha elimize geçmeyebilir herkes bol bol dualar etsin ALLAHIN rahmeti üzerinize olsun

B)B)B)B)B)B)B)B)

selenny
04-10-2007, 13:43
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM.. HEPİNİZİN MÜBAREK KADİR GECESİNİ KUTLUYORUM, HAKKINIZDA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM. RABBİM BU GECE DE KİMSENİN ELLERİNİ GERİ ÇEVİRMEZ İNŞAALLAH, DUALARIMIZI KABUL, GÜNAHLARIMIZI AFFEDER İNŞAALLAH... SAĞLIK,HUZUR, MUTLULUK NASİP EDER HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERİR İNŞAALLAH..
B)GÜNEŞİ YÜREĞİNDE,GÖZLERİ UFUKLARDA MUHABBET YOLCULARI ARASINDA CENNET HESABI YAPMAYAN CENNETLİKLER ARASINDA OLMANIZ DİLEĞİYLE KARDEŞLERİM... HAYIRLI KANDİLLER...B)
ALLAH'A EMANET OLUN, DUALARINIZDA BİZLERİ DE UNUTMAYIN... SELAMET VE DUA İLE..

amin a.e.o arkadaşlar dualarla

monece
04-10-2007, 13:58
kadir geceniz şimdiden mübarek olsun islam alemi için bolca dua etmeyi unutmayalım

Gül_i RâNâ
08-10-2007, 19:22
amin kardesim allah razi olsun B)

zülal
08-10-2007, 21:15
Dua için temiz bir nefsiniz yoksa temiz yürekli insanlardan dua isteyin der Mevlana.O yüzden bu gece dua ederken birbirimizi ihmal etmeyelim.Olur ya tertemiz bir yüreğin duasına dahil oluruz belki de.
Üstelik eğer ki biz başkalarına dua edersek meleklerde bize dua eder.Dua bahçelerinde buluşmak dileğiyle.