Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Konu: Kur'an okumak

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Ayrıca görünen hayat dediğimiz bu hayatta yer alan görüntünün tamamının yazılımı arapçadır...Arapça yazılı ve şekil görüntülüdür...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ben size yükümlü olduklarımı söyledim. Bunları kendiliğimden uydurmuyorum.Ben Allah'ın bana Kuran'da öğrettiğinden söylüyorum.Ama muhakkak ki istediğinize inanmak ve yapmakta serbestsiniz.Çünkü dinde hiçbir zorlama yoktur. Ancak kim tagut'u(yani Allah dışında kötü şeyleri, şeytanı) bırakıp Allah'a inanıp sarılırsa hiç kopmayacak bir kulpa tutunmuş gibidir. Allah her şeyi işiten ve bilendir. Aramızda tartışılacak bir şey yok. Çünkü sizin yaptığınız size, benim yaptığım banadır. Allah ayrılığa düştüğümüz konuda hesap günü şüphesiz hükmedecektir.Kesin inanan bir topluluk için Allah'tan daha güzel kim hükmedebilir? Zaten doğru yolu göstermek ancak Allah'a mahsustur. Çünkü yolun bir de eğrisi vardır. Umarım Allah hepimizden razı olur. Selametle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca görünen hayat dediğimiz bu hayatta yer alan görüntünün tamamının yazılımı arapçadır...Arapça yazılı ve şekil görüntülüdür...
    Allah'ın hakkında bir bilgi indirmediği şeyleri söylemeyin. Çünkü ahirette Allah kulaklarımızı, gözlerimizi ve kalplerimizi bunlardan da sorumlu tutacaktır. Şu bir kesin ki Rabbim her şeyi ilmi ve rahmetiyle kuşatmıştır.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Bu yazı ve bir önceki size değil.... taliplisine dir... konu güzel oldu ...bizde dikkat çekelim ....araştırıcısına dedik...Hakkınızı helal edin...

ÇİÇEK DİKİMİ sırra işlemektir... Görüntü değişimi...Yazılımın daima geliştirilmesidir...Sırra işlenen tüm ekranlarda aynı görülür..Allah C.C. dilediği sürece... Diğer görüntü...An...Mesafe..bakış noktası ve kişiye göre değişir...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Gaybları yalnızca Allah bilir. Doğrusu gördüklerimizin bir de görünmeyen tarafı olduğu kesin. Ancak kesin inanancak kimseler için kendi nefislerinde ve yeryüzünde bile nice ayetler vardır. Önemli olan görüp işittiklerimizden de ibret alabikmek inşaAllah. Allah razı olsun ve varsa hakkım helal olsun. Sizde hakkınızı helal edin. Selamletle...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Helal olsun...inşallah...sevgilerimle..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

haziran'ın 24ünde başlayacak çocuk kursları.. dediğim gibi evinizin yakınındaki camilere bi bakın. oradaki kurslar diyanete bağlı zaten

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)