BAYRAM'DA BİZLERİ BEKLEYENLERİ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

RAMAZAN BAYRAMIBAYRAM NAMAZI |

Ramazan-ı Şerif ayını uğurladığımız şu günlerde, bir yandan üzüntü, bir yandan Bayram sevinciyle iki farklı duyguyu beraber yaşamaktayız. Bizler Ramazan-ı Şerif den memnun ve razıyız. Rabbimizde Ramazan ayını bizden memnun ve razı eylesin inşaAllah Amin. Bu mübarek ay içersinde tutmuş olduğumuz oruçları, kıldığımız Teravihleri, verilen sadaka-ı fıtır ve Zekatları Rabbimiz celle celalühü kabul buyursun inşaAllah.(Amin) Ramazan Ayının ilk gelişinde ki duyduğumuz özlem duygularını, daha bitmeden tekrarını istiyor ve arzuluyoruz. Rabbimiz celle celalühü tekrarını nasip eylesin inşaAllah. Kardeşlik duygularının daha çok pekiştiği, hayır ve hasenatlarında çokça yapıldığı bir ay sonunda, Ramazan Bayramına kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Akraba ziyaretlerini, kabir ziyaretlerini, Hastalarımızı, komşularımızı, dost ve yakınlarımızı ziyaret ederek bayramlaşmayı ihmal etmeyelim. Bayram gününde Salavat-ı Şeriflerimizi unutmayalım. Rabbimiz feyz ve bereketinden bizleri de hissedar eylesin inşaAllah. Küskün olduklarımız varsa mutlaka gönüllerini alalım, kimseyle kırgın olarak yaşamayalım.

Hüzünle birlikte elveda deme zamanı geldi çattı. "Ey Mübarek Kuran ayı, Saimlere gufran ayı, Müminlere ihsan ayı, Şehri Mübarek elveda Gündüzlerin Rahmet idi, Gecelerin nimet idi, Âşıklara vuslat idi, Şehri Mübarek elveda Hakkıyla kadrin bilmedik, Pek çok kusurlar eyledik, Nâdim olup tövbe ettik, Şehri Mübarek elveda"  

Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Islamiyet.gen.tr - Yönetim Ailesi

1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Konu: LYS Deneme Sınavı - Birey Tüm Dersler (indir)

Durum: Çevrimdışı

LYS Deneme Sınavı - Birey Tüm Dersler (indir)

Paket İçeriği

* Lys 1 Deneme Sınavı - Matematik Deneme Sınavı
    * Lys 1 Deneme Sınavı - Geometri Deneme Sınavı
    * Lys 2 Deneme Sınavı - Biyoloji Deneme Sınavı
    * Lys 2 Deneme Sınavı - Fizik Deneme Sınavı
    * Lys 2 Deneme Sınavı - Kimya Deneme Sınavı
    * Lys 3 Deneme Sınavı - Edebiyat Deneme Sınavı
    * Lys 3 Deneme Sınavı - Coğrafya Deneme Sınavı
    * Lys 4 Deneme Sınavı - Felsefe Deneme Sınavı
    * Lys 4 Deneme Sınavı - Tarih Deneme Sınavı
    * Lys 4 Deneme Sınavı - Coğrafya Deneme Sınavı
    * Cevap Anahtarı

İndirme Bilgileri

* Ziddu Linki : http://www.ziddu.com/download/100914...z.Net.zip.html
    * Sozelciyiz Linki: http://www.sozelciyiz.net/index.php/...-Denemesi.html

Egitimstore.com 2011 yılında eğitim alanında hizmet vermeye başlamıştır.Amaç olarak sınavlara hazırlanan herkesin evine bir dershane edasında çalışma ortamı yaratmaktır.
    Bu amaç doğrultusunda ilköğretim, lise, açıklise, ygs, lys, kpss, smmm, açıköğretim ve yabancı dil üzerine öğretmenler eşliğinde görüntülü konu anlatımlı dvd vcd setleri satışı yapılmaktadır.

Ürünlerimizi incelemek için : www.egitimstore.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim seti alanında Türkiye'de bir İlk. Tüm eğitim seti kampanyalı fiyatlarla satışda. Detaylar için siteyi ziyaret ediniz. EĞİTİM SETİ

çok yararlı oldu saolsın