Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu

Konu: SİVİLCELEEER İÇİN YARDIM :((((

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: Fatih - İstanbul
    Teşekkür ve Beğeni

RE: SİVİLCELEEER İÇİN YARDIM :((((

Selamünaleyküm;

Sivilceye birebir bir ilaç biliyorum sanırım::..

Deneyin yararını göreceksiniz
    sürekli abdestli olun belki hadi canım nealaka diyenler olur ama bir deneyin yararını siz göreceksiniz selametle

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamünaleyküm kardeşim,

benim kullandığım ve gayet güzel sonuçlar veren babaanne reçetem var eczaneden bebe pudrasını alacaksın çay tabağının dipine bir miktar pudra dökeceksin sonra üzerinede limon sıkacaksın krem kıvamına gelene kadar parmağınla karıştırtır sonra en azılı sivilceler bile bu karışımın karşında sönüyor...ama en güzeli dengeli beslenme ve doğru vitaminleri almaktan geçiyor.ALLAH-Ü TEALA şifa versin bir an önce inşaALLAH.

selamünaleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

makinaci06 yazdı:
    gul_sevgiliye yazdı:
    kardeşlerim size tavsiyem eczaneye gidin ve (AKSİL) adlı bir ilaç var tavsiye ederim sivilceleri kurutuyo ve iz bırakmıyo ben kullandım faydasını gördüm.ilacı kullanmadan önce yan etkilerini ve hangi ciltler için faydalı oluyo bir bakın.
    selametle kardeşlerim
    BAK ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİM İNŞALLAH AKŞAMA BAŞLARIM .DUA EDİN ŞİFA ALLAHTAN BENİM YAPTIĞIM FİİLİ DUA DEMİ AMA.ALLAH RAZ IOLSUN KARDEŞİM BENİM.SENİN DE ÇOKMU YANİ BENİM Bİ YANAĞIMDA .
    amin ALLAHCC cümlemizden razı olsun kardeşim benim şu an sorunum kalmadı cok şükür ama yediğimiz yiceklerden tuzlu gıdalardan oluyo sivilceler dikkat etmemiz lazım veya halk dilinde ergenlik sivilceside olabilir ama geciyo
    ALLAHCC izni ile
    bir kardeşim formda yazdığı dikkatimi cekti cildiye doktoruna cıksaydın bilgi alırdın doktor un tavsiyesinide dikkate almak lazım.
    selametle kardeşim acil şifalar

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

aska mecnun yazdı:
    Selamünaleyküm;

sürekli abdestli olun belki hadi canım nealaka diyenler olur ama bir deneyin yararını siz göreceksiniz selametle
    A.S.Bİ TEK YATSIDAN SONRA ABDEST ALMIYORUM KARDEŞİM BENİM ONUDA 9-10 GİBİ KILIYORUM AMA DENEYİM.DEMEK SENİNDE VARDI BÖYLE KURTULDUN.DUR Bİ DE ÖYLE DENEYİM YANİ BİLİNÇLİ OLARAK ABDESTLİ OLAYIMALLAH RAZI OLSUN GÜZEL KARDEŞİM BENİM.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gul_sevgiliye yazdı:
    makinaci06 yazdı:
    gul_sevgiliye yazdı:
    kardeşlerim size tavsiyem eczaneye gidin ve (AKSİL) adlı bir ilaç var tavsiye ederim sivilceleri kurutuyo ve iz bırakmıyo ben kullandım faydasını gördüm.ilacı kullanmadan önce yan etkilerini ve hangi ciltler için faydalı oluyo bir bakın.
    selametle kardeşlerim
    BAK ŞİMDİ SİPARİŞ VERDİM İNŞALLAH AKŞAMA BAŞLARIM .DUA EDİN ŞİFA ALLAHTAN BENİM YAPTIĞIM FİİLİ DUA DEMİ AMA.ALLAH RAZ IOLSUN KARDEŞİM BENİM.SENİN DE ÇOKMU YANİ BENİM Bİ YANAĞIMDA .
    amin ALLAHCC cümlemizden razı olsun kardeşim benim şu an sorunum kalmadı cok şükür ama yediğimiz yiceklerden tuzlu gıdalardan oluyo sivilceler dikkat etmemiz lazım veya halk dilinde ergenlik sivilceside olabilir ama geciyo
    ALLAHCC izni ile
    bir kardeşim formda yazdığı dikkatimi cekti cildiye doktoruna cıksaydın bilgi alırdın doktor un tavsiyesinide dikkate almak lazım.
    selametle kardeşim acil şifalar
    ÇOK GİTTİM HİÇ BİRİ TAHLİL İSTEMEDİ HEMEN HEMEN AYNI İLAÇLARI VERİP YOLLADILAR.DUR BUDA İŞE YARAMAZSA ZATEN ÖZEL Bİ CİLDİYEYE GİDERİM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM BENİM İNŞALLAH BENİMDE KALMAZ YAŞ 21 NE ERGENCELİĞİ GERÇİ BENİM DAHA ÖNCE HİÇ ÇIKMADI ÜNİVERSİTE 3 DE BAŞLADI BELKİ SONRA ZAMNALA GEÇER DİMİ.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

evindar yazdı:
    selamünaleyküm kardeşim,

benim kullandığım ve gayet güzel sonuçlar veren babaanne reçetem var eczaneden bebe pudrasını alacaksın çay tabağının dipine bir miktar pudra dökeceksin sonra üzerinede limon sıkacaksın krem kıvamına gelene kadar parmağınla karıştırtır sonra en azılı sivilceler bile bu karışımın karşında sönüyor...ama en güzeli dengeli beslenme ve doğru vitaminleri almaktan geçiyor.ALLAH-Ü TEALA şifa versin bir an önce inşaALLAH.

selamünaleyküm
    A.S.CANIM ABLAM BENİM ALLAH RAZI OLSUN GÖRSEN HEPSİNİ NOT ALIYORUM SİVİLCESİ OLANLAR MUHAKKAK OKUMALI REÇETE TAMAMDIR.İNŞALLAH İŞE YARAR ŞİFA BULURUM.TUZLU YİYORUM BEN BİRA ONDANDA OLUR DİYOLAR.AMA NAPİM SEVOOM.SAĞOL ABLACIM TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

s.a
    kardeşim fazla yağlı yiyeceklerden uzak dur mesela ben dün kardeşimle iddaya girdik ve 15 dk bir tabak ayçiceği yedik ve eminim bu aralar yüzümde sivilce çıkacak .sivilcelerle barışık olman lazım .aeo

Forum Üyesi
    Yer: Fatih - İstanbul
    Teşekkür ve Beğeni

makinaci06 yazdı:
    aska mecnun yazdı:
    Selamünaleyküm;

A.S.Bİ TEK YATSIDAN SONRA ABDEST ALMIYORUM KARDEŞİM BENİM ONUDA 9-10 GİBİ KILIYORUM AMA DENEYİM.DEMEK SENİNDE VARDI BÖYLE KURTULDUN.DUR Bİ DE ÖYLE DENEYİM YANİ BİLİNÇLİ OLARAK ABDESTLİ OLAYIMALLAH RAZI OLSUN GÜZEL KARDEŞİM BENİM.
    çokşükür ben onları bir iki taneyle atlattım Hamdolsun çok sorunum olmadı. ama yatsıdan sonra yatarkende abdestli yatmak sünnetir kardeş

Abdestli yatanın ruhu Arşa yükselir ve gördüğü rüyalar doğru olur. Abdestsiz yatanın ruhu yükselmez, gördüğü rüyalar, karışık olur, doğru çıkmaz.hadis (imam-ı gazali)

Abdestli yatan, gece ibâdet eden ve gündüz oruç tutan kimse gibi sevab kazanır.Hadis (hakim)

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tsunami yazdı:
    s.a
    kardeşim fazla yağlı yiyeceklerden uzak dur mesela ben dün kardeşimle iddaya girdik ve 15 dk bir tabak ayçiceği yedik ve eminim bu aralar yüzümde sivilce çıkacak .sivilcelerle barışık olman lazım .aeo
    A.S.YA ÇOK NADİR CİPS YİYORUM ÇOK SEVDİĞİM HALDE FRENLİYORUM KENDİMİ.BEN SADECE TUZLU SEVİYORUM HERŞEYİ.DOĞRU DİKKAT ETMEK LAZIM AMA ARAMIZ DÜZELMİYO HİÇ SİVİLCELERLE ÇÜNKÜ HEP BİR ARADAYIZ

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

omerislam yazdı:
    Ben san herhangi bir ilaç veyahut başka bir tavsiye vermiyecem çünkü sdağlık öğre kulaktan duyma haberlerle uygulama yapılmaz yapılacak tek şey sağlık kuruluşuna gidip muayene olup doktor tavsiyesi bizlerin söylediği önerdiği önerilerden iyidir Allah şifa versin inşallah
    ALLAH RAZI OLSUN.SAĞOL KARDEŞİM AMA BEN GİTTİM ÇOK DEFA GİTTİM KULLANDIM O İLAÇLARIN HEPSİNİ YANİ BİTKİSEL TEDAVİ KULAKTAN DOLMA AMA İŞE YARARSA .SELAMETLE

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)