Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 46 Sayfa bulundu

Konu: AŞKIM İSTANBUL KİMSE AĞLATMASIN SENİ

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: AŞKIM İSTANBUL KİMSE AĞLATMASIN SENİ

ALLAH RAZIOLSUN KARDEŞİM ÇOK GÜZEL RESİMLER ELLERİNE SAĞLIK

Forum Üyesi
    Yer: Fatih - İstanbul
    Teşekkür ve Beğeni

bahar58 yazdı:
    Cok Güzel Resimler.. Istanbula gecen sene ilk defa gittim gercekten cok güzel camiler var yakindan görmek bi baska oluyor, cok güzel bi sehir... Ama SIVAS`i hicbir yere degismem..

öyle öyle de kardeşim köln sivasta mı yaw?

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

S.A BENDE HİÇ İTMEDİN AMA İNŞALLAH BİRGÜN GELİCEM. MANEVİYATI ÇOK OLAN BR ŞEHRİMİZ SAHİP ÇIKIN DEĞERİ BİLİN ARKADAŞLAR. A.E.O

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

KAAN ERDEM yazdı:
    ben her ay bir kere nerelerden kalkıp geliyorum istanbula heeeyyy orda ikamet edenler oranın kıymetini bilin.....

olurmu..........

VEYS yazdı:
    istanbul da kalan arkadaslar kıymetını bılın guzel ıstanbulun.Enbüyük sahabelerden EYUP SULATN hz. yatmakta.Sahabelerden bırı olan bı ulkede yasamak buyuk bı sans bızde bunu ıyı degerlendırmemız lazım.Her ne kadar buyuk sehrın yasam sartları zor olsada. İyi bakın kendınıze

selamunaleykum!
    ınsallah kıymetını bılenlerdenızdır.eren evlıyalaların yuzu suyu hurmetıne ayakta kalan sehır ıstanbul! onların duaları olmasa ,bunca cırkınlıgın ,bunca yolsuzlugun ,bunca degeryargıların cogu zman hıce sayıldıgı bır sehır nasıl ayakta kalırdı? kavımlerın helak sebeplerıne bakıyorumda rabbım onların duaları ve bız ınanalarının duaları hurmetıne bızlere acısın!
    selam ve dua ıle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

İstanbul diyince benim ilk aklıma gelenler Fatih Sultan Mehmet ve Sülmaniye Camii olmuştur.
    İstanbul 1000 yıl boyunca bizansta kalmış ve hiç kimse alamamıştr. takii 1453 yılına kadar.. Fatih Sultan Mehmet Hazratleri sayesinde İstanbul 700 yıldır bizde bulunmakta. Ve istanbul kolay kazanılmamıştır. Değerini bilmeyiliz. Fatih Sultan Mehmet'i buradan anıyoruz ve şükranlarımızı sunuyoruz.
    Peygamberimizde İleriki zamanlarda İstanbulun fethini müjdelemiştir. Şöyle buyuruyor Rasulallah: le tüftehunnel kstantiniyyeh felenimel emiru emiruhe ve enimel ceyşu zelikel c eyşu
    İstanbul mutlaka fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan!. Ve onu fetheden ordu ne güzel ordudur! Buyrmuştur..
    Buradan Fatih Sultan Mehmet için birer Yasin okuyalım kardeşlerim inşaAllah Fatih Sultan Mehmet 500 yılda yapılamıyacak işler yaptı.. Bunların aralarnda en önemliside İstanbul'un fethidir.
    İstanbul kolay kazanılmadı. Değerini biliniz inşaAllah
    Türkiye Şehirlerinin anası İSTANBUL dur..

KAAN ERDEM kardeşim gene güzel bir paylaşım yapmışsın Allah c.c. Rası oLsun inşaAllah..

Asırlardır şu gök kubbe altında
    asya ile avrupanın bağrında
    Kurulmuşsun yedi tepe ağında
    Canım İstanbul...
    __________________________________________________ ________

Allahaısmarladık...

Forum Yöneticisi
    Yer: .
    Teşekkür ve Beğeni

A.S .İNANIN İSTANBUL BENİM İÇİN BAMBAŞKA MAHSUS YAPMIYORUM OLUR MU HİÇ....BİLEREK YAPIYORUM İÇİNİZ GİTSİN DİYE....ŞAKA TABİ...ALLAH CC EMANET OLUN...SELAM VE DUA İLE....

aska mecnun yazdı:
    Selamünaleyküm;

Yaw kardeşim sen böyle istanbul dedikçe beni kalbimin ortasından vuruyorsun mahsuzçuktan mı yapıyorsun yaw. Sevgili kardeşim ama iyide yapıyorsun haaa dehşet manzaralar. Ben alıyorum Hakkını helal et Teşekkür ederim

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

A.S ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

Toron yazdı:
    Selamun Aleykum

İstanbul diyince benim ilk aklıma gelenler Fatih Sultan Mehmet ve Sülmaniye Camii olmuştur.
    İstanbul 1000 yıl boyunca bizansta kalmış ve hiç kimse alamamıştr. takii 1453 yılına kadar.. Fatih Sultan Mehmet Hazratleri sayesinde İstanbul 700 yıldır bizde bulunmakta. Ve istanbul kolay kazanılmamıştır. Değerini bilmeyiliz. Fatih Sultan Mehmet'i buradan anıyoruz ve şükranlarımızı sunuyoruz.
    Peygamberimizde İleriki zamanlarda İstanbulun fethini müjdelemiştir. Şöyle buyuruyor Rasulallah: le tüftehunnel kstantiniyyeh felenimel emiru emiruhe ve enimel ceyşu zelikel c eyşu
    İstanbul mutlaka fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan!. Ve onu fetheden ordu ne güzel ordudur! Buyrmuştur..
    Buradan Fatih Sultan Mehmet için birer Yasin okuyalım kardeşlerim inşaAllah Fatih Sultan Mehmet 500 yılda yapılamıyacak işler yaptı.. Bunların aralarnda en önemliside İstanbul'un fethidir.
    İstanbul kolay kazanılmadı. Değerini biliniz inşaAllah
    Türkiye Şehirlerinin anası İSTANBUL dur..

KAAN ERDEM kardeşim gene güzel bir paylaşım yapmışsın Allah c.c. Rası oLsun inşaAllah..

Asırlardır şu gök kubbe altında
    asya ile avrupanın bağrında
    Kurulmuşsun yedi tepe ağında
    Canım İstanbul...
    __________________________________________________ ________

Allahaısmarladık...

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

efsude yazdı:
    KAAN ERDEM yazdı:
    ben her ay bir kere nerelerden kalkıp geliyorum istanbula heeeyyy orda ikamet edenler oranın kıymetini bilin.....

olurmu..........

VEYS yazdı:
    istanbul da kalan arkadaslar kıymetını bılın guzel ıstanbulun.Enbüyük sahabelerden EYUP SULATN hz. yatmakta.Sahabelerden bırı olan bı ulkede yasamak buyuk bı sans bızde bunu ıyı degerlendırmemız lazım.Her ne kadar buyuk sehrın yasam sartları zor olsada. İyi bakın kendınıze

selamunaleykum!
    ınsallah kıymetını bılenlerdenızdır.eren evlıyalaların yuzu suyu hurmetıne ayakta kalan sehır ıstanbul! onların duaları olmasa ,bunca cırkınlıgın ,bunca yolsuzlugun ,bunca degeryargıların cogu zman hıce sayıldıgı bır sehır nasıl ayakta kalırdı? kavımlerın helak sebeplerıne bakıyorumda rabbım onların duaları ve bız ınanalarının duaları hurmetıne bızlere acısın!
    selam ve dua ıle...

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

A.S ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

M DENIZ yazdı:
    S.A BENDE HİÇ İTMEDİN AMA İNŞALLAH BİRGÜN GELİCEM. MANEVİYATI ÇOK OLAN BR ŞEHRİMİZ SAHİP ÇIKIN DEĞERİ BİLİN ARKADAŞLAR. A.E.O

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Çok harika yaa çok tşk ederim kardeşim bizlerle paylaştığın için ist gibi güzel şehir varmı yaa bu dünyada (mekke medine)hariç.SELAM VE DUA İLE

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)