Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
21 den 29´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu

Konu: KUL 'un aciz oluşu;

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

33 yaş ?????????????????
    hayır bizim acımız hep taze sağolun .......

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

ADEM A.S. Cenneti. yani yukarıda 0 Yaş ...33 dür Adem A.S. 33 yaşında yaratıldı...o yüzden yukarı yaşı 33 sabitlidir...Dünyaya teşrifte bazen 33 bazen dünya yaşı ile zuhur ederler..Dünyada 100 aşında olsanız dahi NEFİS yaşınız hep 33 kalır... Tüm İNSAN lar bu şekildedir...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Allah C.C.na dayanın ve güvenin o size yeter...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

rüyamda 33 yaşındaki halinimi göreceğim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

rüyaya takılı kaldım sanmayın kendimi böyle avutuyorum annesi olarak ben onu kimselere bırakmadım yanındaydım hep şimdi çok zor geliyor bu hasret biliyorum çok rahat ama görürsem o zaman rahat edicem ve hayata dönücem....

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Hayır dünya yaşını ama o da olabilir ,Allah C.C.sizin en çok mutlu olacağınız RÜYA yı yaşatır..Endişe etmeyin..Giysilerinden hatırayı saklayıp diğerlerini fakir fukaraya dağıtın...O mutlu olur...
    Namaz abdesti alın.İki REKAT ...DUA namazı kılıp ...dua edin konuşmadan abdestli uyuyun..Takdir Alah C.C. dandır...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Hayırlı gece ve taziye dileklerimle...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır dünya yaşını ama o da olabilir ,Allah C.C.sizin en çok mutlu olacağınız RÜYA yı yaşatır..Endişe etmeyin..Giysilerinden hatırayı saklayıp diğerlerini fakir fukaraya dağıtın...O mutlu olur...
    Namaz abdesti alın.İki REKAT ...DUA namazı kılıp ...dua edin konuşmadan abdestli uyuyun..Takdir Alah C.C. dandır...
    daha hiç dokunmadan ben hastaneden eve gelmeden toplamışlar herşeyini bir iğnesi bir tokası bile kalmamış sanki hiç yaşamamış o evde babanesi yapılması gerekenleri yapıcak ben iyi değilim evde bile bırakmıyolar kalmıyoruz...allah razı olsun.........

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuanda hiçbir anlamı yok ne sevdiğim yemeğim ne oturmanın uyku yok sayılır yardım almamı istiyor herkes......
    her sabah nuray bugün kendine gel diyorum ama mezarına gidip gelince yine hersey basa sarıyor hergün gidiyorum yasin okuyorum başında dualar ediyorum gece rüyama gel diyorum ama o gelmiyor arkadaşlarıyla oyundan vazgeçemiyor ..........
    dilimdekiler başka yüreğim başka dışım ne kadar sakin olsada içimde fırtınalar kopuyor......
    daha hiç dokunmadan ben hastaneden eve gelmeden toplamışlar herşeyini bir iğnesi bir tokası bile kalmamış sanki hiç yaşamamış o evde babanesi yapılması gerekenleri yapıcak ben iyi değilim evde bile bırakmıyolar kalmıyoruz...allah razı olsun.........
    Canım Ya sabır Ya Sabır Ya Sabır biliyorum kolay bir şey değil acın Allah yar ve yardımcınız olsun Allah sabır dayanma gücü versin 9 sene önce abimi(teyzemin oğlu) ama biz birlikte büyüdük ve bu ayın 23'ü olunca yeğenimi(vefat eden teyzemin küçük oğlu)oda 10 yaşındaydı sitede hep beraber dua ettik Allah razı olsun bütün kardeşlerimizden bizleri yalnız bırakmadılar emeklerine gönüllerine sağlık yeğenim vefat edeli 4 yıl olacak acısı hala ilk günkü gibi değişmedi acın yeni olduğu için için daha çok canım yanacak acıyacak canım kolay bir şey değil Allah'ım sabrınıda versin inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)