Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu

Konu: Sayın Nemire... Neredesiniz...?

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Muhterem üstadım mesajınız beni çok duygulandırdı teşekkür ederim dostlar tarafından aranmak ne güzel.Gönlü güzel üstadım size bir gece 03 sularında özel bir mesaj yazmış ve hemen silmiştim herhalde hatırlamışsınızdır,daha fazla açıklamak istemiyorum siz anladınız anlamayan kardeşlerim de beni bağışlasın.Ben sizleri unuturmuyum böyle bir şeyi nasıl düşünürsünüz,ancak.......? Şimdi biraz iyiyim hamdolsun.bu yaşlı hafızın gönlü her zaman sizinle beraberdir.

Selam ve saygılarımla.
    geçmiş olsun rabbim şifalar versin inşallah....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun rabbim şifalar versin inşallah....

Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim.Rabbimiz c.c size sağlık ve afiyetler versin,Rızkınızı ve hayrınızı arttırsın.Siz bizi hoşnut ettiniz Rabbimiz'de sizi hoşnut eylesin.

Selam ve Saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum saygideger buyugum ibrahim hocam hayirdir neyiniz var cok sasirdim yazilanlari okuyunca rabbim ne derdiniz varsa tez vakitte dermanini versin ne sikintiniz varsa tez vakitte gidersin ne muradiniz varsa tez vakitte size nasip eylesin insallah selametle duamdasiniz...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum saygideger buyugum ibrahim hocam hayirdir neyiniz var cok sasirdim yazilanlari okuyunca rabbim ne derdiniz varsa tez vakitte dermanini versin ne sikintiniz varsa tez vakitte gidersin ne muradiniz varsa tez vakitte size nasip eylesin insallah selametle duamdasiniz...

Aleykum Selam muhterem kardeşim ; Allah razı olsun dualarınız için teşekkür ederim,şimdi benden önce Cahide'cik nasıl lütfen sevindirici bir haber veriniz,biz önemli değiliz,biz olmasakda dünya döner,mühim olan Cahide'cik nası oldu?
    Yaşımız malüm artık,tabiki bundan sonra günlerimiz zor işin sonu maalesef zor,olsun Rabbimizden gelen her taktir başımızın tacıdır,şimdi biraz iyiyim,merak etmeyiniz,Siz bizi hoşnut ettiniz yüceler yücesi Rabbimiz'de sizi hoşnut etsin.

Selam ve saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Cahideyle suanda tip fakultesindeyiz durumu cok sukur iyi bir kac gune cikacagiz insallah ....sizin neyiniz var? Sizler bize lazimsiniz daha hocam...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'a c.c şükürler olsun Cahide'yi sizlere bağışlasın artık bize 41 Rekat şükür namazı kılmak farz olmuştur,Biz önemli değiliz,yeterki kızınız şifa ya kavuşsun,Bir gün cahide büyüdüğü zaman onu görmeden seven ve her namazında dua eden bir dedesi olduğunu ve aklına geldikçe bir fatiha bu dedesi için okumasını söylermisiniz.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Can ...canım Sayın nemire...Dert iptila... ancak kaldıracak iptila olsun...Su içmek iptila dert su içmek kadar kolay iptila olsun...
    İnşallah ...Rabbim C.C. sana arz ediyoruz...
    Rabbimiz C.C. su içmek kadar kolay iptilaya devretsin...
    saygı ve sevgiler...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum çok geçmiş olsun RABBİM sizler gibi ilim irfan sahibi büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var yazılarınızı yorumlarınızı okudukça Rabbime şükürler olsun ki bulmuşum bu siteyi diyorum o kadar boşmuşum ki çok boş yaşıyormuşum bunu anladım Rabbim hepinizden razı olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı repsol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum çok geçmiş olsun RABBİM sizler gibi ilim irfan sahibi büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var yazılarınızı yorumlarınızı okudukça Rabbime şükürler olsun ki bulmuşum bu siteyi diyorum o kadar boşmuşum ki çok boş yaşıyormuşum bunu anladım Rabbim hepinizden razı olsun
    Aleykum Selam

Sayın kardeşim ilginize çok teşekkür ederim,Rabbimiz c.c Sizin gibi gençlerimizi her türlü tehlikelerden muhafaza buyursun,sizin gibi edepli hayalı ve vefalı gençlerin varlığı bizlere Rabbimiz'in hediyesidir.Siz bizi hoşnut ettiniz.Rabbimiz'de sizi hoşnut etsin.

Selam ve saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı yakais´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can ...canım Sayın nemire...Dert iptila... ancak kaldıracak iptila olsun...Su içmek iptila dert su içmek kadar kolay iptila olsun...
    İnşallah ...Rabbim C.C. sana arz ediyoruz...
    Rabbimiz C.C. su içmek kadar kolay iptilaya devretsin...
    saygı ve sevgiler...

Selamun Aleykum

Muhterem gönül dostum,sayın Yakais.Bizim için Canı gönülden yaptığınız dualara şükran ve minnetlerimi arz ederim,ne mutlu bana'ki sizin gibi dostum var ne mutlu bana'ki sizin gibi bir bilge,hak aşığı bize dua etmekte,

Muhterem Üstadım ; Lütfu'da hoş Kahrı'da hoş sevgililer sevgilisinden gelen her türlü taktir başımızın tacıdır.Allah c.c sizi her türlü üzüntülerden ve hastalıklardan muhafaza buyursun hayırlı ömürler nasip etsin dünya ve ahiret hayatınızda size Rahim sıfatı ile tecelli buyursun ve Alemler içersinde en büyük mükafat olan O muhteşem cemâl'i ile mükafatlandırsın.Sağ olunuz var olunuz,iki cihanda'da berhüdâr olunuz.

Sonsuz sevgi ve Selamlarımla.

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)