Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 57 Sayfa bulundu

Konu: Eyvah! Çocuğum İnternette!!!

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

S.a Ben Bu Sitenin Yeni üyesiyim Bu Siteyi Yapandan,tasarlayandan Ve Bilgi Paylaşanlardan Allah Razi Olsun... Ben şuanda 16 Yaşinda Bir Gencim Açikçasi Ben Bir Internet Kurduyum Bu Yaşima Kadar Geldim Hep Internette Dolaştim Ama Bu Aralarda Artik Midem Bulanmaya Başladi Bir çok Site Gördüm Bir çok Ahlaka Aykiri şeyler Gördüm.. Ben Buradan Sevgili Anne Babalara Sesleniyorum çocuğunuz Daha 16 Yaşina Gelene Kadar Az Da Olsa Bilgisayara,internete Ve Oyuna Yaklaştirmayin Lütfen Ben çevremde Bazilarini Uyariyorum Diyorum Ki " Bilgisayari Ne Yapacan Bana Verdiği Cevap Direk ödev Araştiracam Tamam Araştiracan Sonra Ne Yapcan Oyun Hadi Bu Da Tamam Internette Başka Ne Yapacan Bilmem şu şu Sitelere Takilacam. çocuğu Yanliz Başina Biraktiğiniz Zaman Ne Yapacaği Belli Olmaz çünkü Ben Kendimden Biliyorum. Tekarar Lütfen Lütfen Anne Babalar Eğer çocuğunuz 16 Veya Belli Bir Yaşita Gelmemiş Ise Bilgisayara Yaklaştirmayin Işi Var Ise Yaninda Bulun... Saygilarimla..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ilk defa böyle bi siteye kayıt oldum. çokta memnun oldum
    çocuklarımıza nekadar sahip çıksakta arkadaş ortamı değiştiriyor çocuklarımızı
    evinde bilgisayarı olan çocuk artık onunla yetinmeyip internet kafelerde beraber oyun oynamayı tercih ediyor Allah çocuklarımıza doğru yolu göstersin bilgileriniz için allah razı olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

burda suç çocukların değil ailerede çok büyük bir görev düşüyor takip etmeli aileler tamam çocuklar oyun oynamasın demiyorum oynasınlar ama yararlı bilgileri aileleri de göstermeli. konu için teşekürler

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Çok güzel bir paylaşım olmuş Eline sağlık arkadaşım
    Gerçekten internet kullanmasını bilenler için güzel , iyi yanı oldugu kadar birçok kötülüğüde var

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Benimde iki kız çocuğum var. Müstehcen sitelere girmemeleri için aile koruma şifresini kurduk. Oyun için sınırlama getirmeye çalışıyoruz, bunda da eşimle birlikte biraz başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Allah (c.c.) hepimizin yar ve yardımcısı olsun aminnn

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

rabbimiz dünyadaki tüm nimetlerin bir helal birde haram kısmını yaratmış.bizler helal olan kısmını kullanalım inş.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

s.a boyle bir konuyu actiginiz icinAllah(c.c) razi olsun kardes.benim 16 yasim var ve taaaa sabaha kadar internetteyim inanirmisiniz sabah namazini kildikdan sonra uyuyorum. ama elimden geldiyince internette oldugum zamani kisitlamaya calisacam bu kardeasinize bunun icun dua ederseniz minnettar olurum.Allah(c.c) tum emegi gecenlerden razi olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

azeri kardes su sitenin adinive programin tam adini verirsen cok sevinirim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

biraz güvenmek gerekiyor çocuklarımıza.benim 3 oğlum var bir turizm beldesinde yaşıyoruz.18 yaşından küçüklerin giremeyeceği sitelerde olan ile burada yaşananların bir farkı yok.avrupalılar için herşey normal.ÇAĞDAŞLAR.internete aile koruma şifresi aldık.zararlı olan çoğu şeylerden koruyor ama soruna çözüm değil.çocuğumuzun doğruyu görmesi için ona yardım etmeliyiz .ona uygun bir dille gördüklerini açıklamalıyız tehlikelerin sonu yok ahlaksızlık diz boyu .diziler sayesinde herkese artık normal geliyor ahlaksızlıklar.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün aleyküm arkadaşlar
    burada en büyük iş ailelere anne babalara düşüyor. Topluma yararli insanlar yetiştirmek için önce anne babalar eğitilmeli çocuklarini düzgün bir şekilde yetiştirmeleri için allah hepimizin yardimcisi olsun

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)