Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 91 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 41818990919293 ... SonuncuSonuncu
901 den 910´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun canım burda doktor hiç birşey demedi flimde çekmedi hemen yok fıdıktır sinir sıkışması demişti ağrılar artınca kız kardeşimin yanında tekar gittim doktor kireçlenme var dedi bu yaşta olmaması gerekiyor dedi egzersiz verdi birde ayağa sürmek için krem ama ben egzersiz yapmıyorum öyle ama ağrılar canım bu aralar kaza namazı kılmaya başladım ya uzun süre durduğum için ondan öyle aynı hareketlerden dolayı oldu son zamanlarda iyice yüklenince aynı pozisizyonda Allah yar ve yardımcımız olsun Allah hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim sanada geçmiş olsun bu aralar başka rahatsızlıklarda çıktı kas gevşetici hap alerji yaptı kız kardeşimin yanından geleceğim gün kabarmamış kızarmadık yer kalmadı yüzüm kafam ayaklarım görsen canım bir anda çok kötü oldum eve gelince cildiyeciye gittim iğne verdi iki çeşit birini vurdurunca 3 tane çok şükür hiç birşey kalmadı ilacıda bıraktım diğer iğneyi kullanmaya gerek kalmadı geçen haftadan beride baş ağrısı baş dönmesi başladı o da üüzntü ve sıkıntıdan canım Allah beterin beterindne korusun Allah sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin sevdiklerimizle ailemizle hep beraber inşallah.Bu aralar doktora gitmek istemiyorum ayağımda ağrı öyle kalmadı zaten daha sonra iyi bir doktora giderim artık doktorlarda baştan atıyorlar öyle Allah düşürmesin yokluğunuda vermesin inşallah.
    Maşallah teyzesi çok tatlı doğduğunda biraz küçüktü ama toparlanıyor maşallah Allah sanada hayırlısıyla ikinci bebişi nasip etsin inşallah.Gelininde az kaldı doğuma doktor 10 mayıs demişti ama 10 mayısa kalmaz herhalde çarşamba günü belli olacak Allah kaolaylıklar hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.Kardeşiminde ilk bebeği olacak Allah o güzel duyguları herkesede yaşatmak nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
    Canım benim bende seni çok seviyorum sende Allah'a emanet ol herşey gönlümüzce olsun inşallah
    geçmiş olsun canım bir ara benimde egzersizlerim vardı şimdi yapmıyorum krem de nadir sürüyorum işte bakmıyoruz kendimize fiziğe gidiyorum inşallah faydası olur. bu ay zaten bir ay falan benim kazalarım ay da bitiyor pek iyi geçmedi. aslında bir hobi edinmek lazım yani bazıları el işi yapıyor, bazıları resim biz hiçbir şey yapmıyoruz benim evde yün dolu geçen yıl doldurmuştum ama yapmadım işte. ya da kursa gitmek lazım. Allaha emanet ol canım. inşallah iyileşiriz. hamd olsun yine de imtihan dünyası inşallah günahlarımıza keffaret olur.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Bu ay benim 86 gün kaza namazım Allah kabul etsin Allah bilerek ve idrak edenlerden olmak namazlarımızı dosdoğru kılanlardan dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak bu dünyada ve ahirette Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak doğrudan cennetine giren kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
    Allah herkesede namaz kılmayı dini görevlerini tam itikatiyle yapmak hidayete erdirmek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun canım bir ara benimde egzersizlerim vardı şimdi yapmıyorum krem de nadir sürüyorum işte bakmıyoruz kendimize fiziğe gidiyorum inşallah faydası olur. bu ay zaten bir ay falan benim kazalarım ay da bitiyor pek iyi geçmedi. aslında bir hobi edinmek lazım yani bazıları el işi yapıyor, bazıları resim biz hiçbir şey yapmıyoruz benim evde yün dolu geçen yıl doldurmuştum ama yapmadım işte. ya da kursa gitmek lazım. Allaha emanet ol canım. inşallah iyileşiriz. hamd olsun yine de imtihan dünyası inşallah günahlarımıza keffaret olur.
    Amin
    Allah hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim canım o kadar koşuşturmaya sağlık ne desin canım ben kendimi bildim bileli koşuştuyorum 12 yaşımdan beri Allah sağlık afiyet versinde koşuşturalım canım inşallah.Herşeyin başı sağlık insana başka şeylerin faydası yok insanın sağlığı yerind eolmazsa hiç birşey yapamıyor gerçekten.Canım moralim çok bozuk sana daha sonra detaylı mesaj yazacağım kaç gündür siteye giremedim bugün geç oldu daha namaz kılmadım bugün her zaman bu saate kalmıyordum ama misafir olunca.Canım Allah kısmet ederse yeğenim bu hafta dünyaya gelecek çarşamba günü doktora gidecekler kardeşimgil doktora kalsa perşembe hemen alırız demiş inşallah gelinde hayırlısıyla sağ sağlim bebeğini dünyaya getirmek nasip etsin Rabbim.
    Allah yar ve yardımcıları olsun Allah salih hayırlı ana babalı dini bütün evlatlar yetiştirmek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizede o güzel duyguları yaşatmak nasip etsin cümlemizinde inşallah.Allah güzel iyi günler bol bereketli hayırlı günler hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun canım kendine iyi bak öpüyorum

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin
    Allah hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim canım o kadar koşuşturmaya sağlık ne desin canım ben kendimi bildim bileli koşuştuyorum 12 yaşımdan beri Allah sağlık afiyet versinde koşuşturalım canım inşallah.Herşeyin başı sağlık insana başka şeylerin faydası yok insanın sağlığı yerind eolmazsa hiç birşey yapamıyor gerçekten.Canım moralim çok bozuk sana daha sonra detaylı mesaj yazacağım kaç gündür siteye giremedim bugün geç oldu daha namaz kılmadım bugün her zaman bu saate kalmıyordum ama misafir olunca.Canım Allah kısmet ederse yeğenim bu hafta dünyaya gelecek çarşamba günü doktora gidecekler kardeşimgil doktora kalsa perşembe hemen alırız demiş inşallah gelinde hayırlısıyla sağ sağlim bebeğini dünyaya getirmek nasip etsin Rabbim.
    Allah yar ve yardımcıları olsun Allah salih hayırlı ana babalı dini bütün evlatlar yetiştirmek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizede o güzel duyguları yaşatmak nasip etsin cümlemizinde inşallah.Allah güzel iyi günler bol bereketli hayırlı günler hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun canım kendine iyi bak öpüyorum
    selamün aleyküm canım inşallah sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin Rabbim. Allahım sana da nasip etsin inşallah iyi insanlar çıkarsın karşna. canım bu ay benimde kazalarım çok azaldı böyle bir gaflet hali var üzerimde Allahım affetsin. hastaneye git gel o da yordu beni. hatta dizimden de gitmek istiyorum aslında fiziğe ve sırtımda ağrıyor ama biraz ara vermek istiyorum. o zamanda havalar ısınacak çocuk yanımda olacak hayırlısı artık. benimde kazalarım otuz gün. galiba ikimiz kaldık. canım tebrik ederim seni bu ayın birincisi oldun maşallah

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

canım melek ailem 11 günlük namaz kıldım haber veriyim istedim .koşturmacam var 27 gün sonra düğünüm varya .sizleri çok seviyorum .ALLAHA emanet olun

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

nisan ayı

leyla................86
    zümra..............30
    serap...............11

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

nisan ayı

leyla................86
    zümra..............30
    serap...............11
    canım eline sağlık nasıl oldun.iyimisin melekler nasıl,annemiz nasıl?bu aralar fazla gelemedim ama aklım hep sizlerde .ALLAHA emanet ol canım

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

selamün aleyküm canım inşallah sağlıkla dünyaya gelmeyi nasip etsin Rabbim. Allahım sana da nasip etsin inşallah iyi insanlar çıkarsın karşna. canım bu ay benimde kazalarım çok azaldı böyle bir gaflet hali var üzerimde Allahım affetsin. hastaneye git gel o da yordu beni. hatta dizimden de gitmek istiyorum aslında fiziğe ve sırtımda ağrıyor ama biraz ara vermek istiyorum. o zamanda havalar ısınacak çocuk yanımda olacak hayırlısı artık. benimde kazalarım otuz gün. galiba ikimiz kaldık. canım tebrik ederim seni bu ayın birincisi oldun maşallah
    Amin
    Aleyküm Selam canım çok şükür ikinci bebişimizde 3 mayısta dünyaya geldi doğum biraz zor oldu ama annede bebişte çok şükür iyiler maşallah Allah'ım kem gözlerden korusun .Canım o duyugu çok güzel bir duygu Allah hepimizede nasip etsin hayırlısıyla inşallah.
    Allah hayırlı şifalar nasip etsin canım benimde ağrılarım devam ettiği gibi geçen nasıl oldu anlamadım cadde ortasında düştüm aynı anda iki dizim iki kolum ve iki avucumun üstüne düştüm anlamadım bile ne olduğunu telefonum arabanın altına düştü birde o halimle onu almaya uğraştım sağ olsunlar orda sandelyeyeye oturtup ıslak mendil getirdile kaç gün sızladı ağrıdı halada geçmedi allah beterin beterinden korusun bununla geçmiş olsun inşallah.Namaz kılarkende zorlanıyoruz canım Allah kolaylıklar versin inşallah.Hayırlısı olsun canım maşallah senin kazaların bitti herhalde bizim yeni başlıyor Allah hayırlı yaşlar hayırlı ömür versinde hep beraber kaza namazlarımızı bitirmek nasip etsin Rabbim.,
    Allah cümlemizede nasip etsin inşallah.Canıkm sende dikkat et fizikle ilgili hareketler vardı ama ona fırsat mı kalıyor koşuşturmalardan Allah yar ve tyardımcımız olsun.Sağol canım inşallah her zaman böyle devam ederde borçlarımızı öderiz inşallah.
    Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    ,Allah hepimizin hayır kapılarımızı açmak yaşamımıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun canım.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım melek ailem 11 günlük namaz kıldım haber veriyim istedim .koşturmacam var 27 gün sonra düğünüm varya .sizleri çok seviyorum .ALLAHA emanet olun

Allah kabul etsin canım benim Allah kolaylıklar nasip etsin Allah tamamına erdirsin inşallah.Allah kısmet ederse düğününe gelmek istiyorum canım kız kardeşime bağlı işeri olmazsa beraber geliriz inşallah.Allah bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin darısı tüm bekarların başına inşallah.
    Canım benim allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım eline sağlık nasıl oldun.iyimisin melekler nasıl,annemiz nasıl?bu aralar fazla gelemedim ama aklım hep sizlerde .ALLAHA emanet ol canım
    HAMD olsun canım iyiyiz biraz sıkıntılar var işle ilgili inşallah geçecek Allahım hayırlı kapılar açsın. canım 27 gün sonra düğün demişsin ben de fazla giremedim bu aralar sadece hatimlere. yani düğünün bugün veya dündü inşallah herşey iyi geçmiştir Allahım kolaylıklar versin. haberlerini bekliyoruz.

Sayfa 91 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 41818990919293 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)