Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 82 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 3272808182838492 ... SonuncuSonuncu
811 den 820´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es selamu aleyküm Mesude ablacım. Nasılsın? Umarım iyisindir, herşey yolundadır.. Ben de bildiğiniz gibiyim. Fazla giremiyorum siteye.. Arada bir işte..
    Sure okumalarımız vardı ya bizim.. Okunup okunmadığına dair senden haber alamadığım için bir sorayım dedim.. Aşağıya yazdım.. Kendine çok ama çok iyi bak.
    Rabbime emanetsin..

1.FÂTİHA SÛRESİ ...............................turk8487
    2 BAKARA SÛRESİ ...........................turk8487
    3 ÂL-İ İMRÂN SÛRESİ ...................turk8487
    4 NİSÂ SÛRESİ .................................turk8487
    5 MÂİDE SÛRESİ .............................turk8487
    6 EN'ÂM SÛRESİ .............................turk8487
    7 A'RÂF SÛRESİ ..............................turk8487
    8 ENFÂL SÛRESİ..............................turk8487
    9 TEVBE SÛRESİ ..............................turk8487
    10 YÛNUS SÛRESİ...........................turk8487

anaaa bu sureler benimdi demi bitanem unuttum ben bunları canım yaa ama 3 4 ğüne kadar müsait olucam hemen okur sana bildiririm tamammı bitanem sen nerelerdesin canım bende bu kız gözükmüyo hiç diyodum iyi olduna sevindim kendini özletme bitanem sık sık girmeye çalış alışmışz birbirimize kim girmese merak ediyoruz çalışma hayatın nasıl memnunmusun inşallah fazla yorulmuyondur kendine çok ama çok dikkat et bitanem benim iyilik meleğim seni rabbime emanet ediyorum herzaman dualarımdasın bunu sakın unutma seni çoooookkk seviyorum görüşürüz iyilik meleğim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar ay bitti inşallah herkes daha iyidir? yarınlarımız daha güzel olsun inşallah. bu ay geçen aya göre çok aşağılardayım hatta bugün son gün diye epey bir namaz kıldım gündüz iki saat falan. 83 güne zor çıkardım. daha da halim kalmadı. şimdi yatsıyı kılıp yatıcam. sabah Kuran öğrenmeye gelecekler artık mahalleden iki bayan ben de onlar gidince kendi dersimi vermeye gidiyorum orda da bir ablayı dinliyorum hatim yapıyor Allahım kabul etsin. sizler nasılsınız? nasıl gidiyor?
    zümracım senin az kılmış namazın buysa çok kılmış namazın ne kadar olucak allah bilir maşşallah bitanem süpersin valla
    keşke bende kıldım diyebilseydim ama maalesef ben kılamadım diğer aylar gibi sizlere yetişebilmem imkansız olmaya başladı ama yinede pes etmek yok tabiki sizlere baktıkca kendimden utanıyorum inaşallah bende bundan sonra kılmaya vakit bulurumda sizlere yetişirim
    bitanem canım seni rabbime emanet ediyorum rabbim emeklerinin mükafatını katbe kat versin inşallah dualarımdasın canım

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün aleyküm arkadaşlar ay bitti inşallah herkes daha iyidir? yarınlarımız daha güzel olsun inşallah. bu ay geçen aya göre çok aşağılardayım hatta bugün son gün diye epey bir namaz kıldım gündüz iki saat falan. 83 güne zor çıkardım. daha da halim kalmadı. şimdi yatsıyı kılıp yatıcam. sabah Kuran öğrenmeye gelecekler artık mahalleden iki bayan ben de onlar gidince kendi dersimi vermeye gidiyorum orda da bir ablayı dinliyorum hatim yapıyor Allahım kabul etsin. sizler nasılsınız? nasıl gidiyor?
    Amin
    Aleyküm Selam canım çok şükür bizlerde iyiyiz bende istanbul'a gidince hiç kaza namazı kılamadım maalesef gelince talafi edeyim derken bu sefer geçen aylara göre biraz daha fazla kılmaya çalıştım çok şükür 66 gün maşallah canım sen bizleden daha iyisin Allah kabul etsin.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin namazlarını dostdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi ibadetlerimizi tam itikatiyle yapmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.Allah şu anda zor durumda olan darda çaresiz olan bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin hayır kapılarımızı açmak nasip etsin inşallah canım sen nasılsın Eren nasıl oldu?Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah iyi ki varsınız canlarım benim kendinize iyi bakın hepinizi kocaman öpüyorum

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

21 YASİN YENİ LİSTESİ BAŞLAMIŞTIR

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)
    MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN

Yeni Yasin Listemiz hayırlara vesile olur inşallah:Listeye katılmak isteyan kardeşlerim aını yadırsınlar amaç Allah rızası için hep beraber dua kardeşliğine katılmak kardeşin gıyabında yaptığı dualara daha makbuldur Allah kabul etsin.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    zümracım senin az kılmış namazın buysa çok kılmış namazın ne kadar olucak allah bilir maşşallah bitanem süpersin valla
    keşke bende kıldım diyebilseydim ama maalesef ben kılamadım diğer aylar gibi sizlere yetişebilmem imkansız olmaya başladı ama yinede pes etmek yok tabiki sizlere baktıkca kendimden utanıyorum inaşallah bende bundan sonra kılmaya vakit bulurumda sizlere yetişirim
    bitanem canım seni rabbime emanet ediyorum rabbim emeklerinin mükafatını katbe kat versin inşallah dualarımdasın canım
    canım geçen aya göre kıyasladım Allah senden bin kere razı olsun bu sayfa sayesinde inan kaza namazlarımı üçe katladım. böyle bir yere rapor verince daha iyi oluyor hem bir yarışma gibi oluyor. inşallah bundan sonra vakit bulmaya çalış inan iki arada bir derede hemen fırsat bulmaya çalışıyorum. bugün sabah namazından sonra kıldım biraz kuşlukta biraz akşam namazından sonra kıldım inşallah bu ayda iyi geçer Allahım hepimize de sağlık, sıhhat, huzur versin. namazlarımızı kılalım yoksa insan vakit namazlarını zor kılıyor. amin canım sen de Allaha emanet ol. Allahım yuvalarımıza sevgi, saygı, geçim, merhamet, muhabbet iyilikler güzellikler versin.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin
    Aleyküm Selam canım çok şükür bizlerde iyiyiz bende istanbul'a gidince hiç kaza namazı kılamadım maalesef gelince talafi edeyim derken bu sefer geçen aylara göre biraz daha fazla kılmaya çalıştım çok şükür 66 gün maşallah canım sen bizleden daha iyisin Allah kabul etsin.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin namazlarını dostdoğru kılanlardan olmak dini görevlerimizi ibadetlerimizi tam itikatiyle yapmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.Allah şu anda zor durumda olan darda çaresiz olan bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin hayır kapılarımızı açmak nasip etsin inşallah canım sen nasılsın Eren nasıl oldu?Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah iyi ki varsınız canlarım benim kendinize iyi bakın hepinizi kocaman öpüyorum
    maşallah istanbula gitmene rağmen 66 gün çok çok iyi. madem bu sayfaya katıldık biraz gayret gösterelim tabiki. canım ben bir yere gitmedim hep evdeydim ama bir ara çok saldım kendimi. bir günlük zor kıldım. ara veriyoruz ya mecbur bir bayan olarak sonra toparlanması zor oluyor. bu ay daha kısa gün olarak onu da aklımda tutayım. Allahım o kadar çok istiyorum ki bu yıl kazalarımı bitirmeyi umudum var ama sizin gibi değerli kardeşlerim var kalbi Allah diye atan her anını Allah rızası için değerlendirmeye çalışan. canım biz iyiyiz Eren de iyi elhamdülillah. yanlız devamlı beni yanında istiyor ders yaparken kendi beceremiyor inşallah kendi kendine yapmayı da öğrenir. çünkü okulda yanlızken şaşırıyor. işte canım onun hiperaktivitesi var dikkat dağınıklığı var en büyük duam onun iyileşmesi. ömrü boyunca devam etmesin bu hastalık. sınıfta işte araba kullanırken her zaman etkileyecek çünkü. Allahım herkesin yardımcısı olsun. Allaha emane ol canım ben de öptüm.

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

canım ailem kusura bakmayın ben daha yeni yazabiliyorum durumu biliyorsunuz malesef herşey aynı.ben sadece 25 günlük kıldım artık çok fazla kılabileceğimide sanmıyorum .ama olsun .ALLAHA emanet olun canım kardeşlerim .ALLAHA emanet olun

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım ailem kusura bakmayın ben daha yeni yazabiliyorum durumu biliyorsunuz malesef herşey aynı.ben sadece 25 günlük kıldım artık çok fazla kılabileceğimide sanmıyorum .ama olsun .ALLAHA emanet olun canım kardeşlerim .ALLAHA emanet olun
    canım inşallah düzelir de huzurun yerine gelir.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

canım geçen aya göre kıyasladım Allah senden bin kere razı olsun bu sayfa sayesinde inan kaza namazlarımı üçe katladım. böyle bir yere rapor verince daha iyi oluyor hem bir yarışma gibi oluyor. inşallah bundan sonra vakit bulmaya çalış inan iki arada bir derede hemen fırsat bulmaya çalışıyorum. bugün sabah namazından sonra kıldım biraz kuşlukta biraz akşam namazından sonra kıldım inşallah bu ayda iyi geçer Allahım hepimize de sağlık, sıhhat, huzur versin. namazlarımızı kılalım yoksa insan vakit namazlarını zor kılıyor. amin canım sen de Allaha emanet ol. Allahım yuvalarımıza sevgi, saygı, geçim, merhamet, muhabbet iyilikler güzellikler versin.
    canım benim evet dediğin gibi inşallah bu ay daha iyi olurum senin adına çok sevindim ne ğüzel şevkle kılıyorsun maşşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun azmine hayran kaldım valla keşke bende kılabilseydim ama bnmde olmadı işte bazı sebebler yüzünden senin söyledikleriniokuyunca içimden namaz kılmak geldi insanı teşfik ediyon canım benim allah sendende razı olsun çocuğunada sakinlik nasip etsin inşallah en ğüzel hayatı sizler yaşayın inşallah canım seni rabbime emanet ediyorum herzaman dualarımdasın selametle kal canım benm

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım benim evet dediğin gibi inşallah bu ay daha iyi olurum senin adına çok sevindim ne ğüzel şevkle kılıyorsun maşşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun azmine hayran kaldım valla keşke bende kılabilseydim ama bnmde olmadı işte bazı sebebler yüzünden senin söyledikleriniokuyunca içimden namaz kılmak geldi insanı teşfik ediyon canım benim allah sendende razı olsun çocuğunada sakinlik nasip etsin inşallah en ğüzel hayatı sizler yaşayın inşallah canım seni rabbime emanet ediyorum herzaman dualarımdasın selametle kal canım benm
    amin canım kardeşim işte sen bu sayfayı açınca bir de kurşun kalem kardeşimz yazmıştı beş günlük kılıyorum diye ondan sonra bende bir şevk oldu ama ara ara gidiyor geliyor canım geçici dünya yarın bile ölebilirz bilmiyoruz ne olacağız? en iyisi şimdi fırsatımız varken namazlarımızı kılalım bir günlük mutlaka kılalım. ben borcu hiç sevmiyorum bu da bir borç yükü ağır geliyor bir an önce üstümden atmak istiyorum. Allahım kabul etsin. inşallah benim oğlumda biraz durulur aklı başına gelir. Allahım seninde sıkıntılarından kurtarsın iyilikler güzellikler versin şifa versin çocuklarına.

Sayfa 82 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 3272808182838492 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)