Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 80 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 3070787980818290 ... SonuncuSonuncu
791 den 800´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm canım
    zaten benim yaşamımla deneyimimle ilgili birşey yani ben oruç tutmadığım zaman gecede kalkmıyorum gündüz yemeye içmeye daha fazla vaktim gidiyor o yüzden kaza namazına vakit kalmıyor. ondan kazalarımın bereketi gidiyor üç günüm böyle geçti bugün oruçluyum hemen farketti elhamdülillah. sabah erken kalktım bir günlük kaza kıldım kerahat vakti geçincede kıldım bir günlük. bugün böyle bereketli geçer inşallah inşallah hepsi de ayrı ayrı çok sevap Allahım hatalarımızı affetsin. Allahım ümmeti Muhammedi mağfiret etsin; Allahım ümmeti Muhammede hidayet versin.
    canım teyzenin torununa da Allah uzun hayırlı ömür versin. aman bundan sonra dikkat et bir ayı mutlaka tamamla. benim tamamdır bir ay. geçti hatta. iki ay olmalı mutlaka. evdeyim çalışmıyorum. değerlendirmem lazım. bugünde ezbere giderim Allahın izniyle. sonra grş inşallah dediğn kalemlerden alayım inşallah hoşçakal canım.
    aleyküm selam birtanem .ne güzel sen hem oruç hemde namazla uğraşabiliyorsun.sen kendi deneyimini yazmıştım bende şaşırdım eyvah dedimkendi kendime.ne güzel kendi evinde namaz kılıp oruç tutuyorsun geçen anneme orucu dedim birlikte kahvaltı yapalım dedi.içerde salavat okuyordum geldi kızdı.tesbih elinden düşmüyor diye.ama bin şükür yine RABBİM izin veriyorda namazımıda azda olsa kılıyorum orucumuda süresi uzasada aralarda tutuyorum.yok inşallah ALLAHIMINDA izniyle bir ayı tamamlarım gibi geliyor.aslında azim göstersem 2 aya bile yaklaşırım ama ne zaman namaz kılamay başlasam baş ağrısı baş dönmesi.nefsim şeytana uymamaya çalışıyor ama mücadele etmeye çalışıyorum.kutlarım canım namazlarda seni, helal olsun sana .maşallah bak bereketli bir gün gerçekten senin için.canım meleğimize o kalanlerden al bakalım birde öyle dene ben kocaman insanım hala bayılıyorum o renkli kalemlere.inşallah meleğimizde çalışır.kendine dikkat canım .ALLAHA emanet ol

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

mesude ablam nerelerdesin iyimisin?seni merak ediyoruz.eşinle barışınca unuttun amabizi olmazki canım ablam şakabir yana LALAH hep mutluluğunuzu daim etsin.ALLAHA emanet ol

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

-----------------------

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

oruçları daha seyrek tutmaya başladım artık azaldı ya artık sen ne güzel zamanında tutmuşsun. hamileyken ve sütlüyken de tutmadım onları da ödedim elhamdülillah. şimdi 17 gün orucum kaldı. hamd olsun. Allahım sağlık huzur versin. seninle aynı gün bitiririz belki canım biraz daha kendini zorla namazın kazasını ödememiz lazım tesbihte çekmek çok güzel birşey tabi bugün o konuda çok yetersizdim ben birini yapsam biri geri kalıyor zaten. namaz iyiydi bugün üç günlük ödedim şimdi uyuyacağm inşallah beşe kurdum saatimi kalkarımda bir günlükte gece kılarım. tamam alayım yarın inşallah. pilot kalem gibi galiba renkli uçlu. sen de Allaha emanet ol. hayırlı geceler olsun.
    canım maşallah sana ama 17 tane kaldı .ben yarın arkadaşımın yanında işe başlıyacağım geçici bir süre için.evlenene kadar kıza destek olacağım.onunda yaza düğünü olabilir.benim oruç ve kaza namazları artık düşer.sonuçta işi aksatacak bir şey yapmak istemem.o kız bana güvenip beni yanına alacak.ama kaza çok kılamasamda vakit namazlarımı kılacağım en azından bin şükür RABBİME.bir yandanda iş bakacağım yine .sen yani benden önce bitirirsin ALLAHIN izniyle oruçları.evet ben çok güzel zamanda tuttum vallaha oruçları.ALLAHIN izniyle 7 tane kaldı binşükür .sonra diğerlerinide tutacağım.maşallah namazıda güzel kılmışsın .hadi bakalım ALLAHA emanet ol canım

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

----------------------

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

evet elhamdülillah. demek işe başlıyorsun hayırlı olsun. yani burada zaten ikimiz kalmıştık demek sen de fazla kılamayacaksın artık tek kaldım ben buralarda...evet bugün namazı güzel kıldım tam saymadım ama beş günlük vardır gece ve sabah namazından sonra üç günlük kılmıştım zaten gündüz fazla vaktim olmadı. kuşlukta sadece iki rekat kuşluk ve dört rekat yatsı kıldım o kadar.akşam ders sabah ders derken olmuyorda öğlen namazından sonrada bir saat falan kaza kıldım elhamdülillah oruçlu olunca zaten benim kazalarımda iyi geçiyor. birkaç gün kılamayacağım artık şimdilik sonucu görebiliyorum iki aylık falan benim. ay sonu üç beş gün daha kılarım keşke üç aya tamamlayabilsem geçen aya göre çok kötü cidden bu ayım. bakalım Allah Kerim. ben yatayım artık. Allaha emanet ol. hayırlı geceler.
    işe başladım ama annemler sigorta yok diye işten bile saymadılar.herkes birbirinedüştü.nişanlımla ayrıldık dedik.olaylar çok karıştı benim 1 aylık bileolmayacak sanırım bu ay.çünkü akşama kadar işteyiz.şükür vakitleri kılıyorum kazalarıda çok az yarım günlük felan kılıyorum.orucada başlayacağız arkadaşımla.pazartesi perşembe günleri.kuranımıda okumaya çalışıyorum.birde arkadaşım olduğu için ilkokuldan buyana sağolsun oturuyoruz dizimizi izliyoruz.yemek yiyiyoruz.500 milyona gidiyorum ama bin şükür.mutluyumbirde ailerle sorunlarımız bitse kafayı yemek üzereyiz.bir an öncetarla satsa yada adam akıllı işim olsa .başka ne isterim .sen maşallah bomba gibisin.süpersin vallaha .tekrar maşallah.ALLAHA emanet ol canım.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH razı olsun hep birlikte hak yolunda ilerlemeyi nasip etsin RABBİM inşallah.

sende ALLAHA emanet ol inş kızım...

kızım ben seni çok sevdim,benim kızım yok sen benim manevi kızım olurmusun inş..

aslında ben bu sitedeki herkesi çok sevdim,hep güzel insanlar burayamı toplanmışlar...ne güzel yaa..hep böyle kalın hiç değişmeyin olurmu..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Kardeşlerim, aslında bu konu pek hoşuma gitmedi.Çünkü kaza namazının ifşat edilmesi demek günahlardan herkesi haberdar etmek demektir.Günahlarımızı Allah'tan başkasının bilmemesi gerekirken ben bu fikirlere katılmıyorum.Günahlarımız gizli kalsın istiyorum..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesude ablam nerelerdesin iyimisin?seni merak ediyoruz.eşinle barışınca unuttun amabizi olmazki canım ablam şakabir yana LALAH hep mutluluğunuzu daim etsin.ALLAHA emanet ol

canım benim ğüzel yüreklim burlardayım yalnız bilsyr soguk odada pek giremiyorum birde bnm minik hasta onla ugraşıyorum ateş kusma ishal hepsi var gece 2lerde hastanedeydik serum verildi bu ğün tahliller yapıldı bnm ortanca oğlan yatılıdaydı o geldi onun tıp fakültesinde ğöz ameliyatı var onu yaptırcam tahlilleri yapıldı onunda pazartesi amaliyat olabilir yani boş vaktim yok bitanem koşturuyorum öle hiç eşimle barıştım diye ben sizi bırakırmıyım aşkım benim siz benm en değerli arkadaşlarımsınız sizleri tanıdığım için çok şükür rabbime allah aratmasın sizleri canlarım benim iyiki varsınız rabbime emanet ol bitanem namaz kılıcam artı bnm kazalar herzamanki gibi sıfır inşallah sizlere yetişebilirim selametle kal bitanem

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Hmmmm ödeyelim biri benide dürtüklesin nooolluuuurr

Sayfa 80 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 3070787980818290 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)