Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 8 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu
71 den 80´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

cok guzel bir olaya vesile oluyorsunuz bende aranızda olmayı çok isterdim ama sadece istemekle kalacak gibi
    Rabbim nasip ederse 10 gun sonra yine iş başı yapacagım yogun bir tempo beni bekleyecek buyüzden katılamıyorum ama kalbim sizlerle
    1. olan arkadaşa dua edeceksiniz yanlıs anlamadıysam bende o arkadaş için dua edeceğim Rabbim izin verirse....
    Rabbim bu konuyu açandan ve katılanlardan binlerce kez razı olsun herkese hayırlı akşamlar

öncelikle ğüzel dileklerin için yürekten teşekkür edrim burcucum yeni işindede başarı ve bereketli olmasını dilerim ebuzer kardeşimin dediği gibi 1 ğünde olsa bize katıl 1 saat sonra ölücemizi kimse garanti edemez eğer kazalarına başladıktan sonra ecel gelse bile rabbim kılmadıgımız namazlarımızı kılmış kabul edicek burda niyet önemli okudugum kadarıylada sende çok istiyorsun ozaman hiç durma katıl bize derim artı bu ayın birincisi bakarsın sen olursun olamassanda biz seni dualarımıza katarız ğüzel kardeşim bence hiç durma hadi bismillah de ve başla bitanem derim rabbim yardımcın olsun selametle kal

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

KATILIM LİSTEMİZ

1-turk8487
    2-sıla1
    3-ebuzer25
    4-tek_dileğim
    5-serap8191
    6-Dudu Abla

7-Fadime
    8-Burcu

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet en güzelide inşallah birincilik olur da dua alırım ablacımaslında herkes isterse hergün kıldığımız namazlarımızıda ekleyebiliriz birbirimizi görüp rakamaı arttırmak için.yada böyle güzel süpriz olur derse4niz bana uyar.ama ben yavaş gidiyorum 2 günde 4 günlük namaz bitirebildim daha.ama birazdanda kılacağım yineona göreALLAHA emanet ol ablacım

serapcım siz nasıl yapmak isterseniz bana uyar bitanem ister herğün yazalım isterseniz ayda fark etmez diger arkdşlrlarında fikrini alalım ona göre uygularız bitanem yalnız biraz hızlan derim sana benden tavsiye sonra keşke deme canım duayı kap tabi ben kapmassam sen kaparsın
    diycem ama bende tek dilegimden korkuyom o birz daha hızlı gidiyo gibi geliyo bana bakalım digerleri napıyo valla çok sırlı bi yarış oluyo bence heyacanım artıyo böle napıyola diye düşündükce canım neyse sen hızlan bende gidip bi kaza kılayım nolur nolmaz tetbirli olmak lazım
    güçlü rakiplerimiz var) hadi a.e.ol bitanem
    rakipler hemde çok güçlü ama bana bu az olan rakam bile mutluluk veriyor .çok şükür uzun bir aradan sonra kazalarıma başladım.ama tabi dua almak var sonundaoh ne güzel yeni kardeşlerimizde katılmış aramıza süper oldu vallahahadi bakalım yarışa devam o zaman

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tek_dileğim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm abla.. Ooo maşallah listemiz artıyo..
    Ben çok az kıldım. Benden korkmayın Sürekli Kur'an okuyorum. Cüzlerim birikti..
    2 gün çok midem agrıdı.. Ayakta ve Namaz kılarken daha kötü oluyor.
    Bugün de öyle.. Doktora gitmiştim ama..
    Hap kullanıyorum işte sahurda, iftarda..
    Ramazandan sonra doktora gitcem tekrar inşaallah.
    Rabbim yardımcımız olsun.. Dua edin bana da inşaallah ben de rahat kılabileyim..
    canım çok ama çok geçmiş olsun benimde kaç gündür siniesel gastirit vardı o coştu.bende çok fazla kılamıyorum ama olsun bu yola baş koyduk ya az da olsa kılarız canım.kendine çok dikkat et olurmu?ALLAHA emanet ol

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı -Burcu-´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok guzel bir olaya vesile oluyorsunuz bende aranızda olmayı çok isterdim ama sadece istemekle kalacak gibi
    Rabbim nasip ederse 10 gun sonra yine iş başı yapacagım yogun bir tempo beni bekleyecek buyüzden katılamıyorum ama kalbim sizlerle
    1. olan arkadaşa dua edeceksiniz yanlıs anlamadıysam bende o arkadaş için dua edeceğim Rabbim izin verirse....
    Rabbim bu konuyu açandan ve katılanlardan binlerce kez razı olsun herkese hayırlı akşamlar
    meleğim hoş gelmişsin sana birşey yazmıştım onu görünce güleceksin sanırımbende sana burayı yazmıştım.ama benim melek kalplim daha önceden yazmış zaten buraya.kocaman öptüm tatlım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

serapcım valla içindeki coşkuna hayran kaldım neğüzel söyledin tabiki başlamamız bile çok büyük başarı ve azim gerektiren şey rabbim devamını nasip etsin inşallahta bitirelim artı sanada geçmiş olsun bitanem allah acil şfalar versin sanada tekdileğimede ve şifa isteyen herkese inşallah
    evet dediğin gibi ailemiz gittikce büyüyor buğün biri daha katılcak aramıza cannurcan isminde bi kardeşim sizlerde etrafınızdan katılması için arkdşlr bulursanız bir kişi kurtarsak ne mutluluk bize öyle demi serapcım şimdi seni rabbime emanet ediyorum selametle kal bitanem

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Hayırlı cumalar diliyorum.
    Bende varım inşallah.allaha emanet olun.selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

öncelikle ğüzel dileklerin için yürekten teşekkür edrim burcucum yeni işindede başarı ve bereketli olmasını dilerim ebuzer kardeşimin dediği gibi 1 ğünde olsa bize katıl 1 saat sonra ölücemizi kimse garanti edemez eğer kazalarına başladıktan sonra ecel gelse bile rabbim kılmadıgımız namazlarımızı kılmış kabul edicek burda niyet önemli okudugum kadarıylada sende çok istiyorsun ozaman hiç durma katıl bize derim artı bu ayın birincisi bakarsın sen olursun olamassanda biz seni dualarımıza katarız ğüzel kardeşim bence hiç durma hadi bismillah de ve başla bitanem derim rabbim yardımcın olsun selametle kal
    canım benim çok saol birkac gun sonra inşallah bende yanınızdayım Rabbim hepinizden razı olsun hayırlı Cumalar

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    meleğim hoş gelmişsin sana birşey yazmıştım onu görünce güleceksin sanırımbende sana burayı yazmıştım.ama benim melek kalplim daha önceden yazmış zaten buraya.kocaman öptüm tatlım
    serabım benim yüreğine hayran kaldığım canım arkadaşım böyle guzel insanların( harika bir şeye vesile oluyorlar) arasında bende varım canımsın serabım Rabbimeemnaetsin hayırlı cumalar

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sanada hayırlı cumalar burcucum bekletme bizi çabuk gel tamammı canım a.e ol

Sayfa 8 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 6789101858 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)