Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 7 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

evet en güzelide inşallah birincilik olur da dua alırım ablacımaslında herkes isterse hergün kıldığımız namazlarımızıda ekleyebiliriz birbirimizi görüp rakamaı arttırmak için.yada böyle güzel süpriz olur derse4niz bana uyar.ama ben yavaş gidiyorum 2 günde 4 günlük namaz bitirebildim daha.ama birazdanda kılacağım yineona göreALLAHA emanet ol ablacım

serapcım siz nasıl yapmak isterseniz bana uyar bitanem ister herğün yazalım isterseniz ayda fark etmez diger arkdşlrlarında fikrini alalım ona göre uygularız bitanem yalnız biraz hızlan derim sana benden tavsiye sonra keşke deme canım duayı kap tabi ben kapmassam sen kaparsın
    diycem ama bende tek dilegimden korkuyom o birz daha hızlı gidiyo gibi geliyo bana bakalım digerleri napıyo valla çok sırlı bi yarış oluyo bence heyacanım artıyo böle napıyola diye düşündükce canım neyse sen hızlan bende gidip bi kaza kılayım nolur nolmaz tetbirli olmak lazım
    güçlü rakiplerimiz var) hadi a.e.ol bitanem

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

rica ederim abla nedemek
    Sayımız artsın inşaallah.. Eklemek büyük bir zevk
    Rabbim senden, katılan tüm kardeşlerimizden razı olsun inşaallah..
    Hayırlı geceler..

tekdilegim bitane daha eklemeni istiycem senden sana sahmet kardeşim fadime isminde bi arkadaşta katıldı onuda ilave edersen sevinirim artı sizlerde etrafınızdan aramıza katılcak arkdşlr bulmaya çalışınki bir kişi bile kurtarsak ne mutluluk bize öle demi kardeşim ama şunuda söyliyeyim gerçekten çok sırlı bi yarışma oluyo ben çok memnunum allah hepinizden razı olsun kardeşim rabbime emanet ediyorum seni
    selam ve duayla kal

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim abla nedemek
    Sayımız artsın inşaallah.. Eklemek büyük bir zevk
    Rabbim senden, katılan tüm kardeşlerimizden razı olsun inşaallah..
    Hayırlı geceler..

tekdilegim bitane daha eklemeni istiycem senden sana sahmet kardeşim fadime isminde bi arkadaşta katıldı onuda ilave edersen sevinirim artı sizlerde etrafınızdan aramıza katılcak arkdşlr bulmaya çalışınki bir kişi bile kurtarsak ne mutluluk bize öle demi kardeşim ama şunuda söyliyeyim gerçekten çok sırlı bi yarışma oluyo ben çok memnunum allah hepinizden razı olsun kardeşim rabbime emanet ediyorum seni
    selam ve duayla kal

Selamun aleyküm abla.. Ooo maşallah listemiz artıyo..
    Ben çok az kıldım. Benden korkmayın Sürekli Kur'an okuyorum. Cüzlerim birikti..
    2 gün çok midem agrıdı.. Ayakta ve Namaz kılarken daha kötü oluyor.
    Bugün de öyle.. Doktora gitmiştim ama..
    Hap kullanıyorum işte sahurda, iftarda..
    Ramazandan sonra doktora gitcem tekrar inşaallah.
    Rabbim yardımcımız olsun.. Dua edin bana da inşaallah ben de rahat kılabileyim..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

geçmiş olsun kardeşim inşallah rabbim şifa versinde rahatca ibadetlerini tamamla ğüzel kardeşim kendini zorlama pek kılabildigin kadar kıl
    işimiz muhabbet amaç arkdşlrı teşfik etmek inşallah sende iyileşirsin acil şifa versin rabbim dualarımdasın kardeşim selametle kal

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim inşallah rabbim şifa versinde rahatca ibadetlerini tamamla ğüzel kardeşim kendini zorlama pek kılabildigin kadar kıl
    işimiz muhabbet amaç arkdşlrı teşfik etmek inşallah sende iyileşirsin acil şifa versin rabbim dualarımdasın kardeşim selametle kal
    Allah celle celaluhu razı olsun ablacm..
    Sizler de dualarımdasınız inşaallah..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tek_dileğim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm abla.. Ooo maşallah listemiz artıyo..
    Ben çok az kıldım. Benden korkmayın Sürekli Kur'an okuyorum. Cüzlerim birikti..
    2 gün çok midem agrıdı.. Ayakta ve Namaz kılarken daha kötü oluyor.
    Bugün de öyle.. Doktora gitmiştim ama..
    Hap kullanıyorum işte sahurda, iftarda..
    Ramazandan sonra doktora gitcem tekrar inşaallah.
    Rabbim yardımcımız olsun.. Dua edin bana da inşaallah ben de rahat kılabileyim..
    gecmış olsun tek dılegım ALLAH şifanı versın türk ablamın dedıgı gibi kendını cok yorma iyileştigin zaman kılarsın mgde agrısı zordur.cok baharatlı yemekler gazlı içeçekler içme pehriz yap..gecmış olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

cok guzel bir olaya vesile oluyorsunuz bende aranızda olmayı çok isterdim ama sadece istemekle kalacak gibi
    Rabbim nasip ederse 10 gun sonra yine iş başı yapacagım yogun bir tempo beni bekleyecek buyüzden katılamıyorum ama kalbim sizlerle
    1. olan arkadaşa dua edeceksiniz yanlıs anlamadıysam bende o arkadaş için dua edeceğim Rabbim izin verirse....
    Rabbim bu konuyu açandan ve katılanlardan binlerce kez razı olsun herkese hayırlı akşamlar

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı -Burcu-´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok guzel bir olaya vesile oluyorsunuz bende aranızda olmayı çok isterdim ama sadece istemekle kalacak gibi
    Rabbim nasip ederse 10 gun sonra yine iş başı yapacagım yogun bir tempo beni bekleyecek buyüzden katılamıyorum ama kalbim sizlerle
    1. olan arkadaşa dua edeceksiniz yanlıs anlamadıysam bende o arkadaş için dua edeceğim Rabbim izin verirse....
    Rabbim bu konuyu açandan ve katılanlardan binlerce kez razı olsun herkese hayırlı akşamlar
    allah yenı işini hayırlı etsin burcu kardeşim olsun on gunde olsa katıl bize on gunun ardında sana dua ederız olmazmı?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ebuzer25´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah yenı işini hayırlı etsin burcu kardeşim olsun on gunde olsa katıl bize on gunun ardında sana dua ederız olmazmı?
    canım benim Rabbim razı olsun senden ozaman bende birkac gün içinde Rabbim izin verirse katılırım bir bakarsınız devam ederim işten eve gelince kılarım
    canım cok teşekkur ederim Rabbim ne duan varsa en kısa zamanda kabul eylesin yürekten amin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ebuzer25´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmış olsun tek dılegım ALLAH şifanı versın türk ablamın dedıgı gibi kendını cok yorma iyileştigin zaman kılarsın mgde agrısı zordur.cok baharatlı yemekler gazlı içeçekler içme pehriz yap..gecmış olsun
    Selamun aleyküm kardeşim..
    Ben de dikkat etmeye çalışıyorum yediklerime..
    Rabbim razı olsun, sağolasın..
    Rabbime emanet ol..

Sayfa 7 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)