Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 67 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 1757656667686977 ... SonuncuSonuncu
661 den 670´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama sabah namazını kılınca yine yatıyorum uykum geliyor zaten yoruluyorum aslında alışmakla alakalı. sanki gündüz gibi geliyor inşallah böyle devam ettirebilirim hep. ama olmuyor tabi. ben de burası sizlerin vesileysiyle daha fazla kaza kılıyorum bu yarıştan önce üç ayda bir aylık anca ödemişim baktımda deftere. amin inşallah hayırlı komşu için günde birkaç kere dua ediyorum. Allahım iyilerle karşılaştırsın. sen de Allaha emanet ol.
    canım bende eski halime bakınca çok çok iyiyim.eskiden evde olduğum halde namazlarımı kılmıyordum ne kadar utanç verici.ama RABBİM o kadar büyükki sizleri vesile kıldı 3 aydır maşallah diyeyim iyi gittim bana göre çok 1000 tane bitti kazam.bana göre hemde çok çok iyi.ama sizler sayesinde tabi.Hep dualaeımdasın canım hayırlı komşu için.ALLAHA emanet olasın

fazla Kuran okuyamadım bugün nasip olmadı ama biraz sohbet dinleyebildim hamd olsun.
    ben salavatlarla uğraştım nişanlımlaydım bana kuran okuyabilmek için harfleri öğretti .esreli üstünlü felan okuyuşlarını 20 sayfa kadar çalıştık .bin şükür olsun.ALLAHA emanet ol canım

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım bende eski halime bakınca çok çok iyiyim.eskiden evde olduğum halde namazlarımı kılmıyordum ne kadar utanç verici.ama RABBİM o kadar büyükki sizleri vesile kıldı 3 aydır maşallah diyeyim iyi gittim bana göre çok 1000 tane bitti kazam.bana göre hemde çok çok iyi.ama sizler sayesinde tabi.Hep dualaeımdasın canım hayırlı komşu için.ALLAHA emanet olasın

ben salavatlarla uğraştım nişanlımlaydım bana kuran okuyabilmek için harfleri öğretti .esreli üstünlü felan okuyuşlarını 20 sayfa kadar çalıştık .bin şükür olsun.ALLAHA emanet ol canım
    bin vakit çok çok iyi maşallah gerçekten çok faydası oldu buranın sayfayı açan kardeşimizden Allah celle celaühü razı olsun. o maşallah Kuran öğreniyorsun yani çok sevindim. bak sana bir nacizane tavsiyem baştan mahreçli öğren yani peltek harfler boğazdan hırıltılı harfleri ve harfleri yazarak çalış. üç dört satır çünkü bazıları karışıyor. cuma günü iki teyzenin derslerini aldım gittiğim yerde cidden karıştırılıyor. mesela keskin se ve peltek se üstünlü okuyuşlarını yazdım. doğrusu se ve sin harfi. keskin ze ve peltek ze. yani ze ve zel harfi. bir de be ve nun karışır çok. ye ve te de karışır. birinin altında iki nokta var birinin üstünde. yazman çok iyi olur. bir de nette dinlenilen yerler var. harfleri dinliyorsun sesli alfabe yaz çıkar inşallah. ben de iki gündür oruç tutmadım. beşten beri uyanığım sabah namazı iki günlük kaza bolca salavat tevhid çektim normal günler daha az çekiyordum iyi oldu. birazdn da kahvaltı hazırlarım. sonra kuşluk namazı kaza biraz çocuğun dersi devam eder günüm. hayırlı komşu için dua ediyormuşsun inan çok ihtiyacım var. en azından selamün aleyküm dediğimde selamımı cevapsız bırakmayacak bir komşum olsun gerçekten çok ayıp günah neyse boşver bana kalsın sinir oluyorum aklıma geldikçe gerçi pek çıkmıyor aklımdan ama. sen de Allaha emanet ol.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bin vakit çok çok iyi maşallah gerçekten çok faydası oldu buranın sayfayı açan kardeşimizden Allah celle celaühü razı olsun. o maşallah Kuran öğreniyorsun yani çok sevindim. bak sana bir nacizane tavsiyem baştan mahreçli öğren yani peltek harfler boğazdan hırıltılı harfleri ve harfleri yazarak çalış. üç dört satır çünkü bazıları karışıyor. cuma günü iki teyzenin derslerini aldım gittiğim yerde cidden karıştırılıyor. mesela keskin se ve peltek se üstünlü okuyuşlarını yazdım. doğrusu se ve sin harfi. keskin ze ve peltek ze. yani ze ve zel harfi. bir de be ve nun karışır çok. ye ve te de karışır. birinin altında iki nokta var birinin üstünde. yazman çok iyi olur. bir de nette dinlenilen yerler var. harfleri dinliyorsun sesli alfabe yaz çıkar inşallah. ben de iki gündür oruç tutmadım. beşten beri uyanığım sabah namazı iki günlük kaza bolca salavat tevhid çektim normal günler daha az çekiyordum iyi oldu. birazdn da kahvaltı hazırlarım. sonra kuşluk namazı kaza biraz çocuğun dersi devam eder günüm. hayırlı komşu için dua ediyormuşsun inan çok ihtiyacım var. en azından selamün aleyküm dediğimde selamımı cevapsız bırakmayacak bir komşum olsun gerçekten çok ayıp günah neyse boşver bana kalsın sinir oluyorum aklıma geldikçe gerçi pek çıkmıyor aklımdan ama. sen de Allaha emanet ol.
    maşallah vallaha maşallah bin kere: sesli alfabeyede bakıyım o zaman daha kolay olur hem.bir ara çalışmaya başlamıştım sonradan işe girince kalmıştı aslında öğrenmiştim bayağı bir .tavsiyen içinde çok sağol canım evet bende bir kaç harfte zorlanıyorum.ama okudukça yerleşir yerine inşallah.bende namazlarımı kılmaya çlışıyorum geçen aylara görede iyi gibi ama bu araar baş ağrım çok biraz fazla eğilip kalkınca başım çatlıyor.işte şeytan yapmamı istemiyor.ama mesude ablamızdan ALLAH binlerce kez razı olsun vesile olduya bu güzelliğe.canım inşallah komşunda hayırlı biri olur .ne demek ALLAHIN selamını almamak.olsun üzülme sen en güzelini yapıp selam vermişsin günahı ona .sen üstünden atmışsın iinşallah hayırlı istediğin gibi bir komşun olsun .ALLAHA emanet ol canım

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

maşallah vallaha maşallah bin kere: sesli alfabeyede bakıyım o zaman daha kolay olur hem.bir ara çalışmaya başlamıştım sonradan işe girince kalmıştı aslında öğrenmiştim bayağı bir .tavsiyen içinde çok sağol canım evet bende bir kaç harfte zorlanıyorum.ama okudukça yerleşir yerine inşallah.bende namazlarımı kılmaya çlışıyorum geçen aylara görede iyi gibi ama bu araar baş ağrım çok biraz fazla eğilip kalkınca başım çatlıyor.işte şeytan yapmamı istemiyor.ama mesude ablamızdan ALLAH binlerce kez razı olsun vesile olduya bu güzelliğe.canım inşallah komşunda hayırlı biri olur .ne demek ALLAHIN selamını almamak.olsun üzülme sen en güzelini yapıp selam vermişsin günahı ona .sen üstünden atmışsın iinşallah hayırlı istediğin gibi bir komşun olsun .ALLAHA emanet ol canım
    inşallah aminnnnn. planladığım gibi kuşlukta namaz kılamadım çocukla oyun hamuru oynadık epeydir çıkarmamıştım ortaya dalmışız gitmişiz elleri çok zayıf kasları da öyle. şimdi de kaç oldu söylediğim bir fotokopisi var yazmıyor altı üstü birkaç kelime Allah içinden versin. gece kalkmak istiyorum sahura şu an çok bitkinim inşallah gece sağlam uyanırım. baş ağrısı neden oluyor acaba belli bir sebebi var mı galiba biberiye çayıydı günde bir iki fincan iç bir dene bakalım. Allah şifanı versin. dinimiz çok güzel aslında kolaylık dini hastayken oturarakta namaz kılınabiliniyor. sen de Allaha emanet ol yarınımız bugünümüzden güzel olsun inşallah hoşçakal.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

her gün yap canım üşenme zor oluyor hatta dr a git alerjik mi acaba bu ya? sık sık oluyor benim oğlan gibi. kana bakıyorlar. benimde iki ay önce oldu gittim dr a ağrısı uykumdan uyandırmıştı artık. iyiki gitmişim hala çekerdim geçmiyor çünkü. inşallah hastada olmam oruç tutamam yoksa. Allahım sana da şifa versin canım. bilg. taşıma imkanınız yok mu acaba oturduğunuz odaya?
    Selam Aleyküm canım benim maalesef bugünler hiç yapamadım öyle Bende hiç öyle doktora gitmedim uzun zamandır çok kötü olunca bir sağlık ocağına gidiyorum kan tahili yaptırmadım Allah dermansız dert hastalık vermesin bütün hastalarımıza tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.Yok canım ya bilgisayar kocaman laptop olsa ii olurdu ama evde de benden başka kimse olmayınca kullananda yok ben siteye giriyorum bu aralar yine sık sık giremiyorum geçen haftalar 3 gün geceye kadar başında olunca başım ağrıdı birde havalarda çok soğuk hemen insan hastalanıyor canım.Bu aralar sık sık görüşemeiyoruz canım Eren nasıl oldu dersleri nasıl gidiyor sende iyisindir inşallah canım?Çok şükür bende iyiyim.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
    Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırnak nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin hepimizin hayır kapılarımızı açmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin namazlarını ibadetlerini dualarını kabul etsin inşallah.Allah bilerek ve idrak edenlerden olmak nasip etsin selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun canım kendine iyi bak öpüyorum

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

leyla ablam canım birtanecik ablam RABBİM şu mübarek günde seninde tüm sıkıntılarını alsın.sana istediğin her ne varsa versin .hastalığını bir an önce iyileştirsin.çok geçmiş olsun güzel ablam.ALLAH kuş gibi hafifletsin seni ablam .ALLAHA emanet ol ablam
    Amin Amin Amin cümlemizinde inşallah bitanem Allah sendinde ne muardın varsa Rabbim tez zamanda versin inşallah içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
    Çok sağol canım benim Allah tez zamanda hayırlı rızk iş kısmet kapılarımızı açmak nasip etsin etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah Alalh'a emanet ol canım benim herşey o kalbinin güzelliğine göre versin Rabbim kendine iyi bak öpüyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

inşallah aminnnnn. planladığım gibi kuşlukta namaz kılamadım çocukla oyun hamuru oynadık epeydir çıkarmamıştım ortaya dalmışız gitmişiz elleri çok zayıf kasları da öyle. şimdi de kaç oldu söylediğim bir fotokopisi var yazmıyor altı üstü birkaç kelime Allah içinden versin. gece kalkmak istiyorum sahura şu an çok bitkinim inşallah gece sağlam uyanırım. baş ağrısı neden oluyor acaba belli bir sebebi var mı galiba biberiye çayıydı günde bir iki fincan iç bir dene bakalım. Allah şifanı versin. dinimiz çok güzel aslında kolaylık dini hastayken oturarakta namaz kılınabiliniyor. sen de Allaha emanet ol yarınımız bugünümüzden güzel olsun inşallah hoşçakal.
    canım oyun hamuru oynadığınız iyi olmuş kasları zayıfsa.sanada zor gerçekten çocukta var birde.ALLAH kolaylığını versin .tabi bir yandanda ödevde yapmıyorsa kızma ama annesi emin ol ilerde biraz bilinci yerine gelince çok iyi ders çalışacak.bende ilkokulda çok çalışmazdım ama lisede felan hep teşekkür alırdım sınıfta ilk 3 e girerdim.emin ol sonradan iyi olacak .annesi gibi güzel bir örnek var.baş ağrısı için bir ara doktor migren dedi ama o kadar şiddetli değil.biraz fazla eğilip kalkınca başım ağrıyor ve dönüyor.namaz kılarken 20 rekatı felan geçtiyse baş ağrısı ve dönmesi oluyor .e tabi bilgisayarda var .hepsi birden .hastalık değil o yüzden.canım kendine çok dikkat et .ALLAHA emanet ol

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin Amin Amin cümlemizinde inşallah bitanem Allah sendinde ne muardın varsa Rabbim tez zamanda versin inşallah içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
    Çok sağol canım benim Allah tez zamanda hayırlı rızk iş kısmet kapılarımızı açmak nasip etsin etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah Alalh'a emanet ol canım benim herşey o kalbinin güzelliğine göre versin Rabbim kendine iyi bak öpüyorum
    canım ablam ballar damlamış yine her zaman ki gibi.ablam namazlar nasıl gidiyor ben şu 2 gündür biraz zorlandım ama yinede iyi sayılır ablam.inşallah güzel ablam bir iş bulabilsem.yoksa çok zor olacak banada .inşallah seninde o melek kalbinden geçirdiklerin hep olsun ablacım hemde hep.iyi varsın güzel ablam hep dualarımdasın .ALLAHA emanet ol ablam

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

canım ablam ballar damlamış yine her zaman ki gibi.ablam namazlar nasıl gidiyor ben şu 2 gündür biraz zorlandım ama yinede iyi sayılır ablam.inşallah güzel ablam bir iş bulabilsem.yoksa çok zor olacak banada .inşallah seninde o melek kalbinden geçirdiklerin hep olsun ablacım hemde hep.iyi varsın güzel ablam hep dualarımdasın .ALLAHA emanet ol ablam
    Amin
    Canım benim senin kalbinin gönlünün güzelliğinden bitanem çok şükür iyi gidiyor daha fazla kılmak istyorum her zamanınkinden ama br türlü olmuyor canım hayırlısı olsun canım biliyorsun önemli olan çok kılınması değil her namazın ibadetlerin makbul kabul olması.CAnım inşallah Allah Ya fettah Ya Rezzak isimleri ile hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması nasip etsin Rabbim.
    Allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim hayatımızdaki engelleri olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin Rabbim hayırlısıyla.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Kendine iyi bak canım benim herşey o melek gibi kalbine göre versin Rabbim kocaman öpüyorum seni hayırlı akşamlar bitanem

Ya Rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve Cehennem azabından bizi koru!
    Yâ Rabbî! Kıldığımız namazları kabûl eyle! Âhir ve âkıbetimizi hayr eyle.
    Son nefesimizde Kelime-i tevhîd söylememizi nasîb eyle. Amin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin
    Canım benim senin kalbinin gönlünün güzelliğinden bitanem çok şükür iyi gidiyor daha fazla kılmak istyorum her zamanınkinden ama br türlü olmuyor canım hayırlısı olsun canım biliyorsun önemli olan çok kılınması değil her namazın ibadetlerin makbul kabul olması.CAnım inşallah Allah Ya fettah Ya Rezzak isimleri ile hayırlı rızk iş kısmet kapılarının açılması nasip etsin Rabbim.
    Allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim hayatımızdaki engelleri olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin Rabbim hayırlısıyla.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Kendine iyi bak canım benim herşey o melek gibi kalbine göre versin Rabbim kocaman öpüyorum seni hayırlı akşamlar bitanem

Ya Rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve Cehennem azabından bizi koru!
    Yâ Rabbî! Kıldığımız namazları kabûl eyle! Âhir ve âkıbetimizi hayr eyle.
    Son nefesimizde Kelime-i tevhîd söylememizi nasîb eyle. Amin
    dünyalar tatlısı ablam RABBİM inşallah en yakın zamanda hepimizin kalbine göre verir .inşallah bizi çaresiz bırakmaz.bende her zamankinden daha fazla kılmaya çalışıyorum ama şeytandan kesin nefsimi zorluyor fazlada kıldırtmamaya çlışıyor.yada bir anda bir sıkıntı oluşturuyor ablam .vallaha zümra kardeşime nasıl özeniyorum anlatamam maşallah ne güzel namaz kılıyo oruç tutuyor.bende yarın oruç tutacağım ALLAHIN izniyle.kaza borçlarımı bitirmem lazım.ablam sende melek kalplisin birtanesin.bende kocaman kocaman öptüm güzel ablam .ALLAHA emanet olasın

Sayfa 67 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 1757656667686977 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)