Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 62 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 1252606162636472 ... SonuncuSonuncu
611 den 620´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

bugun o kadar kotuyumkı ikindi namazını kacırdım okuldan cıktım aklımdan cıktı nasıl olduysa son 20 dk kala aklımageldı eve gondum abdest aldım tam namaza dururken ezan okundu cok kotu oldum yol uzerınde camı vardı ama abdestım yoktu abdest alacak yerde yoktu..off neyse masallah ne mutlu sıze allah kabul etsın kıldıgınız kazalarınızı..selametle

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı *ayşe*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum arkadaslarım
    ben de bugun 1 gunluk kıldım.Rabbımız kabul etsın ınsallah. ama bız bız olalım kazaya bırakmayalım sonradan nefsımıze cok agır gelıyoo Rabbım kabul eder ınsalllah.Kaza namazlarımız bıtınceye kadar kılmaya devam ınsalllah

Allah'a emanet olun......
    canım ALLAH kabul etsin inşallah.evet gerçekten kaza namazı nefse çok ağır geliyor çok zorlanıyormuşsun gibi geliyor ama burada inşallah hep birlikte bitireceğiz namazlarımızı.benim daha senelerim var bitmesine ama olsun buda bir adım nefsimizi yenmek için .ALLAHA emanet olasın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ebuzer25´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun o kadar kotuyumkı ikindi namazını kacırdım okuldan cıktım aklımdan cıktı nasıl olduysa son 20 dk kala aklımageldı eve gondum abdest aldım tam namaza dururken ezan okundu cok kotu oldum yol uzerınde camı vardı ama abdestım yoktu abdest alacak yerde yoktu..off neyse masallah ne mutlu sıze allah kabul etsın kıldıgınız kazalarınızı..selametle
    ebuzer kardeşim hep birlikte inşallah burada bu engelleride aşacağız .bir ara evde olduğum halde hiç namaz kılamıyordum hepimizin yapmaması gerektiği ama yaptığımız hatalarımız oluyor .şimdi önemli olan kazalarınıza ve vakit namazlarınıza devam etmek.bu ay sizde şu kadar kıldım diye yazdığınız zaman eminim hepimiz çok mutlu olacağız.inşallah sizde kazalara devam edip en iddialı rakiplerimizden olacaksınız.ALLAHA emanet olun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyiyim canım Allaha şükür.. Sen nasılsın? İstemiyordum ama zorunlu biraz.. Rabbim hayırlısını nasip etsin. Hayırlı bir iş inşaallah.. Hayırlısıyla da evlenirsin canım inşaallah. Evlilik bir bayan için en büyük hicret.. Benim için öyle.. Hayırlısı olsun.. 1 günlük kılabilirim inşaallah. İş yerimde herkes kılıyor..Arkadaşlarla cemaat oluyoruz Rabbim inşaallah tüm ibadetlerimizi daim etsin.. Hayırlı akşamlar canım. Kendine iyi bak..
    hiç iyi değilim bir tanem .ama şükür.annem her dakika hayatıma karıştığı için yoruldum ne sinir kalıyor ne dayanma gücü.ama ben ALLAHIMA sığınıyorum ve sizler varsınız benim canım ailem.ALLAHA emanet ol canım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç iyi değilim bir tanem .ama şükür.annem her dakika hayatıma karıştığı için yoruldum ne sinir kalıyor ne dayanma gücü.ama ben ALLAHIMA sığınıyorum ve sizler varsınız benim canım ailem.ALLAHA emanet ol canım
    Canım benim yaaa. Rabbim yardımcın olsun. Sabır versin. İmtihan dünyası.. Hepimizin sınavı ayrı ayrı.. Kimizi eşiyle, kimisi ailesiyle, kimizi işiyle, sağlığıyla, hastalığıyla... imtihan oluyor. Rabbim sabırlar versin. Varlığının hissini bizden almasın inşaallah.. O 'nu bilmek, Rabbimizi hissedip yanımızda olduğunu bilmek mutluluğun zirvesi.. Gercekten öyle.. Rabbim yolundan, rızasından ayırmasın hiçbirimizi.. Sizler de iyiki varsınız. Sizlerle mutlu oluyorum.. Hayırlı geceler canım. Dualarımdasın. Yatsıyı kılmadım daha.. Dua edicem inşaallah sana.. Hayırlı geceler canım..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAHIM meleğimizin ateşini bir an önce düşürsün inşallah.amin canım.çok ama çok geçmiş olmuş gerçekten çok zor hastalık birde yüksek tansiyon diyorsun ne olur dikkat et kendine annemdede yüksek şeker ,yüksek tansiyon birde yüksek tansiyon çıkmıştı bir anda ne olduğunu anlamadan hastaneye kaldırdık.tekrar diyorum ne olur dikkat et kendine.evlatların için,ailen için benim ve bu güzel ailemiz için.hastalık bir anda yakalıyor çok haklısın.her sene bir önceki seneyi aratıyor .sinir stres ince ince alıp götürüyor herşeyi.Ama şükürler olsun ki inancımız var birbirimize destek olup ALLAHTAN gelene şükredebiliyoruz .benimde namazlarımda bir gevşeklik oluyor aralarda sonra bir gün bakmmışım farkı kapatıyorum.ister istemez fire verdiğimiz oluyor aralarda.ama şükür ki artık namazlarımızı bırakmıyoruz mücadele ediyoruz.inşallah dahada iyi yapacağız namazlarımızı kazalarımız azalacak canım.RABBİM hepimizin gönlüne göre versin ve bizleri hiç ayırmasın nefsimizle başbaşa bırakmasın inşALLAH.ALLAHA emanet ol
    canım ara ara yükseliyor özellikle gece inşallah ağırlaşmaz geçen hafta iki gün götürmedim okula zaten. zor oluyor derslerini yetiştirmek. hamd olsun canım uzun yıllardır günlük namazlarımı kazaya bırakmadım. Allahım kabul etsin inşallah. baya mücadele ediyoruz gerçekten ayşenin dediği gibi nefse ağır geliyor. amin inşallah herşey sizlerle daha güzel olacak hamd olsun. sen de Allaha emanet ol.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleykm ğüzel kardeşlerim bana seslendinizi duydum hemen geldim)
    nasılsınız iyimisin canım fazla giremiyorum nete eltimin babası vefat etti onlarla ugraşıyoz 1 haftadır allah rahmet etsin
    ama artık evdeyim diyeyimde evde olayım yoruldum koşturmalardan ibadetlerimde aksadı ister istemez ama inşallah başlıycam artık sizler naptınız nasıl gidiyo namazlarınız inşallah azimle devam ediyonuzdur canım namaz vakti sonra görüşürüz rabbime emanet olun sizi çok ama çok seviyorum dualarınıza benide katın
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. hadi yetiş bize artık bu ay birinciliği senden bekliyorum.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı *ayşe*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum arkadaslarım
    ben de bugun 1 gunluk kıldım.Rabbımız kabul etsın ınsallah. ama bız bız olalım kazaya bırakmayalım sonradan nefsımıze cok agır gelıyoo Rabbım kabul eder ınsalllah.Kaza namazlarımız bıtınceye kadar kılmaya devam ınsalllah

Allah'a emanet olun......
    aleyküm selam canım hoşgeldin amin inşallah

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ebuzer25´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdest alacak yer olmaması kötü oluyor gerçekten ama bu durumda acaba duvardan falan teyemmüm alınabilir mi hiç bilmiyorum sormak lazım. sen okuyor muydun hiç bilmiyorum.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

acaba annenin üzerine birşeyler okusan yani ayetel kürsi olabilir esmaül hüsna olabilir onunda sinirleri yıprnmış başka şeylere sinir oluyor senden çıkarıyor olabilir. maalesef anneler yapıyoruz bunu. Allahım kapalı kapıları açsın inşallah hayatına bir düzen bir yön vermeyi nasip etsin. bugünde buraya kar yağdı beş dk falan. hayatımda pek kar görmedim ben. aydın izmir kar görmez. bir de ev arkadaşım vardı okuldan hamileymiş uzun zamandır istiyordu benim gibi aynı Allah nasip etmiş inşallah tamamlar hamileliğini sağlıklı doğar seninde arkdşına tüm isteyenlere versin Rabbim. ben de gece ve kuşlukta kaza kıldım toplam üç günlük sularda soğuk çivi gibi ama hamd olsun imanımız var bize engel olamaz zorluklar.

Sayfa 62 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 1252606162636472 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)