Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 51 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu
501 den 510´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es selamu aleyküm canım benim.. Birlikte tutalım inşaallah. Ben 1 hafta sonra başlayabilirim.
    Tuttuğumuz, tutacağımız günleri buraya yazalım inşaallah.. Beraber
    Oruca kalktığımızda teheccüt namazımızı da kılmış oluruz.. Kafa karışıklığı bu aralar bende de baya bi var.Taşınacağız Allah kısmet ederse.. Sıkıntı yapmaya başladım. Dağınıklığa hiç tahammül edemiyorum.. Baklaım, hayırlısı..
    Tekrar işe başlayacağım sanırım Çalışmak hiç istemiyorum ama ...
    Benim kaza namazlarım 6 ay vardı sabit. Bir de zamanında kılarken bıraktığım, defterime not ettiklerim vardı. Onlar da az değilmiş.
    Ben de şaşırdım.. Daha bitmesine var yani.. Durmak yok.. Dualarda unutmayalım birbirimizi inşaallah.. İyiki varsınız
    canım nasılsın.ben bugün oruç tuttum ALLAHIN izniyle biraz sorun oldu ama olsun .canım ben her zaman tutamam yalnız oruç annem çünkü biliyorsun.onuda kırmak üzmek istemiyorum bir yandan.hastalığı tehlikeli çünkü.her an felç geçirebilir yada ALLAH vermesin daha kötüleride olabilir.canım inşallah taşınacağınız yerdeki komşularınız iyi insanlar olur .inşallah istediğiniz bir yerdir.canım neden çalışmak istemiyorsun eve alıştığın için mi.ben 2senedir evdeyim kurslar felan vardı.biraz tabi zorlanacağımı düşünüyorum ondanmı çekiniyorsun yeni ortam yeni insanlar yapamazsam diyemi.keşke benim işim olsa çalışsam o zaman evlenebileceğimde yuvamıda kurabileceğim.senin yinede senin bana göre çok ama çok az emin ol göz açıp kapayana kadar biter canım merak etme .ALLAHA emanet ol canım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serapcım üzüldüm inan hayal kırıklığını tahmin edebiliyorum. ama bizimde bir arsamız vardı ben lise çağındayken o satılsın istiyorduk satıldı kendi evimizin bahçesine ev yapıldı o ev yapılırken benim üni.sınavıma girmeme denk geldi dersaneye filan gidemedim tabi şimdide gelinimiz oturuyor sekiz yıldır annem hiç mutlu değil çok zor insanın istemediği kişilerle altlı üstlü oturması şimdi benimde altımda öyle birileri var üç aydır falan her gece ve iftarda dua ediyorum hayırlı komşu için insan bilmiyor olursa ne olacağını ama senin hakkında hayırlısı ne ise nasıl üzülmeyeceksen Rabbim onu nasip etsin herşeyin en güzelini nasip etsin inşallah çok mutlu olursunuz nişanlınla.
    canım çok ama çok teşekkür ederim.RABBİM inşallah seninde tüm istediklerini versin.istediğin kişilerle komşu olmayı ,çok hayırlı güzel mutluluk dolu bir yuvan olmasını ne istiyorsan versin inşallah.canım inşallah annende gelininizde nasıl mutlu olacaksa RABBİM onu versin.bizim işimizi ben bir türlü anlamıyorum.o kadar kurslara gittim o kadar okul bitirdim yurt dışına gittim ama iş bulamıyorum.ya çok kötü koşulları sabah 8.30 akşam 7 sigortasız hem temizlik hem yemek hemde büro işlerini yap birde asgari ücret verelim diyorlar.ben asgari ücretede razıyım yuvamı kurmak için ama giriş çıkış saati belli olan sigortalı bir işim olsun istiyorum ofis içi.ama olmuyor RABBİME dua ediyorum kolaylaştırması için hergün asla isyan etmiyorum.inşallah RABBİM bu güzel ailedeki senin ve tüm kardeşlerimin dualarını kabul eylesin .ALAHA emanet ol canım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ğüzel kardeşlerim nasılsınız inşallah iyisinizdir okuduma göre sıkıntılarınız var rabbim hepinizede yardımcı olsun sıkıntılarınızdan kurtarsın
    çekemeyeceğimiz yükü yüklemesin rabbim serap zümra ya benim bilmediğim bişey var tek dileğim nickinimi deyiştirdi yoksa yeni arkadaşmı
    bn dileğim galiba diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum eğer dileğimse demiş ya bn en az kaza kılanım bu ay diye yanılmış canım enaz bnm
    utanarak söylüyorum 6 ğünlük hiç bukadar az olmamaıştı ama olmadı maalesef dedim ya çok yoğun geçti buay bnm halada dvm ediyor yogunluk allaha şikayet olmasın canım kardeşlerim sizleri rabbime emanet ediyorum dualarımdasınız benide sizler dualarınaza katmayı unutmayın selametle kalın
    ablam dileğimiz o bizim.bende başta anlayamamıştım ama bana yazdığı yazılara mesajlara ve teşekkür sayısına bakınca anladım.üzülme ablam canım sağolsun bende bu ay diğer 2 aya göre çok kötüyüm ama şükür bunada yinede azalttım ya kaza namazlarımı bunada şükür.ALLAH sanada kolaylık vesin ablacım.ALLAHA emanet olasın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ablam dileğimiz o bizim.bende başta anlayamamıştım ama bana yazdığı yazılara mesajlara ve teşekkür sayısına bakınca anladım.üzülme ablam canım sağolsun bende bu ay diğer 2 aya göre çok kötüyüm ama şükür bunada yinede azalttım ya kaza namazlarımı bunada şükür.ALLAH sanada kolaylık vesin ablacım.ALLAHA emanet olasın
    canım benm tabiki namazlarımız gittikce azalıyo şükür bakalım bu ay kim birinci olucak artı dileğimde napmış öle nickini hiç beyenmedim ) duymasın beni alışmışım dileğim ismine bu bana çok yabancı geldi ama bunu münasip görmüş demekki dileğimde saygı duyarım ğüle ğüle kullansın canım çıkmak zorundayım kendine iyi bak allaha emanetsin bitanem

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ğüzel kardeşlerim nasılsınız inşallah iyisinizdir okuduma göre sıkıntılarınız var rabbim hepinizede yardımcı olsun sıkıntılarınızdan kurtarsın
    çekemeyeceğimiz yükü yüklemesin rabbim serap zümra ya benim bilmediğim bişey var tek dileğim nickinimi deyiştirdi yoksa yeni arkadaşmı
    bn dileğim galiba diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum eğer dileğimse demiş ya bn en az kaza kılanım bu ay diye yanılmış canım enaz bnm
    utanarak söylüyorum 6 ğünlük hiç bukadar az olmamaıştı ama olmadı maalesef dedim ya çok yoğun geçti buay bnm halada dvm ediyor yogunluk allaha şikayet olmasın canım kardeşlerim sizleri rabbime emanet ediyorum dualarımdasınız benide sizler dualarınaza katmayı unutmayın selametle kalın
    hamd olsun sen nasılsın? Allah kabul etsin inşallah önümüzdeki ay telafi edersin

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

---------------------

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım nasılsın.ben bugün oruç tuttum ALLAHIN izniyle biraz sorun oldu ama olsun .canım ben her zaman tutamam yalnız oruç annem çünkü biliyorsun.onuda kırmak üzmek istemiyorum bir yandan.hastalığı tehlikeli çünkü.her an felç geçirebilir yada ALLAH vermesin daha kötüleride olabilir.canım inşallah taşınacağınız yerdeki komşularınız iyi insanlar olur .inşallah istediğiniz bir yerdir.canım neden çalışmak istemiyorsun eve alıştığın için mi.ben 2senedir evdeyim kurslar felan vardı.biraz tabi zorlanacağımı düşünüyorum ondanmı çekiniyorsun yeni ortam yeni insanlar yapamazsam diyemi.keşke benim işim olsa çalışsam o zaman evlenebileceğimde yuvamıda kurabileceğim.senin yinede senin bana göre çok ama çok az emin ol göz açıp kapayana kadar biter canım merak etme .ALLAHA emanet ol canım
    Selamun aleyküm iyiyim kardeşim hamdolsun.. Sen nasılsın? Rabbim kabul etsin..
    Rabbim annecine de acil şifalar versin. Benim annem de öyleydi ama artık alıştı Beraber tutuyoruz artık elhamdülillah..
    Taşınacağımız yerde akrabamızın da olması bizim açımızdan iyi..
    Çalışmak istemiyorum. Bayanların çalışmasına tamamen karşı olan biri nasıl isteyebilir ki?
    Ben işten çıkalı 4 ay oldu. 1.5 senedir çalışıyordum. Bu zaman içerisinde kaza namazlarımı bırakmıştım. Yani 1.5 senedir. İşyerim çok rahattı. Ortamım arkadaşlarım.. Bulunamaz bir yer. Ama erkek de var. Benim bölümümde yoktu ama sonuçta var. ZATEN başka yerde çalıştırmazlar beni.. Tesettür konusunda.. Yine aynı yere geri dönücem artık. Çok yoğun oluyorum, yoruluyorum. Fazla değil ama biraz çalışmam gerekiyor.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

canım benm tabiki namazlarımız gittikce azalıyo şükür bakalım bu ay kim birinci olucak artı dileğimde napmış öle nickini hiç beyenmedim ) duymasın beni alışmışım dileğim ismine bu bana çok yabancı geldi ama bunu münasip görmüş demekki dileğimde saygı duyarım ğüle ğüle kullansın canım çıkmak zorundayım kendine iyi bak allaha emanetsin bitanem
    Es selamu aleyküm ablacım. Güldürdün beni Kullanıcı adımı beğenmemişsin
    Siz istediğiniz gibi söyleyin hiç farketmez.. Tek kelimesinden çok rahatsızlık duyuyordum.
    Değiştirdiler sağolsunlar..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es selamu aleyküm ablacım. Güldürdün beni Kullanıcı adımı beğenmemişsin
    Siz istediğiniz gibi söyleyin hiç farketmez.. Tek kelimesinden çok rahatsızlık duyuyordum.
    Değiştirdiler sağolsunlar..
    aleyküm selam canımım içi allahım herzaman güldürsün inşallah ne bileyim ben bana çok yabancı geldi nickin
    tek olmak neğüzel kızz niye rahatsız oldun ama olsun böyle rahat ettiysen benim içinde fark etmez bitanem sadece senmisin deilmisin şüphe ettim ama serapcımdı ğaliba senin oldunu söledi bnde rahatladım sen gibi tebessüm ederek kullan tamamı)
    dualarımdasın bitanem görüşürüz

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

aleyküm selam canımım içi allahım herzaman güldürsün inşallah ne bileyim ben bana çok yabancı geldi nickin
    tek olmak neğüzel kızz niye rahatsız oldun ama olsun böyle rahat ettiysen benim içinde fark etmez bitanem sadece senmisin deilmisin şüphe ettim ama serapcımdı ğaliba senin oldunu söledi bnde rahatladım sen gibi tebessüm ederek kullan tamamı)
    dualarımdasın bitanem görüşürüz
    SEN de benim dualarımdasın ablacm. Hayırlı geceler..

Sayfa 51 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 41495051525361 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)