Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 50 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu
491 den 500´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleyküm serapçım. Nasılsın canım ?
    Yazdıklarınızı okudum Zümra ablamın da seninkileri de.
    Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Oruç tutmana annenin tepkisini çok iyi anlıyorum.
    Ben de düne kadar aynı dertten müzdariptim. Şimdi tutabiliyorum artık elhamdülillah.
    Kaza namazlarım ayın başında çok iyi gidiyordu. Sonlarına doğru bıraktım diyebilirim.
    Bu ayın en az kaza kılanı ben olcam 18 gün..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

---------------------

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

----------------------

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm serapçım. Nasılsın canım ?
    Yazdıklarınızı okudum Zümra ablamın da seninkileri de.
    Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Oruç tutmana annenin tepkisini çok iyi anlıyorum.
    Ben de düne kadar aynı dertten müzdariptim. Şimdi tutabiliyorum artık elhamdülillah.
    Kaza namazlarım ayın başında çok iyi gidiyordu. Sonlarına doğru bıraktım diyebilirim.
    Bu ayın en az kaza kılanı ben olcam 18 gün..
    ALLAH nasip ederse belki pazartesi bende oruç tutabilirim.inşallah benimde herşey yoluna girer artık çok daralıyorum bu aralar.kafam karmakarışık .ne olur benden dualarını eksik etme canım.senin sanırım çok ama çok az kaldı değilmi kaza namazlarının bitmesine.darısı bize olsun inşallah diyelim.ALLAHA emanet ol canım

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dün gece beş günlük kaza kıldım elhamdülillah bilg. açmadım vakit geçmesin diye. ama islamiyet gen. tr ailesine ve serabımızın gözlerinin iyileşmesi için dua ettim. birazdan bir günlük kaza ve iki rekat kuşluk kılıcam inşallah. hayırlı hafta sonları
    canım çok ama çok teşekkür ederim RABBİMDE seni zorda darda koymasın yollarını hep açsın .ne olur dualarını eksik etme.hergün kötü haber alıyorum biliyorum RABBİMİN sınavı ama çok zorlanıyorum.nişanlımın tarlası için alıcı çıkmış bugün kapora verip pazartesi alacaklarmış sonunda evlenebilecektik bugün vazgeçmişler.benim iş için başvurduğum yerler olmadı.nişanlımın işi değişmedi ben artık çok daralıyorum.hep dua ediyorum RABBİME.Ne olur sen o güzel yüreğinle dua edersen olur .tertemiz kalbin var çünkü.ALLAHA emanet olasın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ALLAH nasip ederse belki pazartesi bende oruç tutabilirim.inşallah benimde herşey yoluna girer artık çok daralıyorum bu aralar.kafam karmakarışık .ne olur benden dualarını eksik etme canım.senin sanırım çok ama çok az kaldı değilmi kaza namazlarının bitmesine.darısı bize olsun inşallah diyelim.ALLAHA emanet ol canım
    Es selamu aleyküm canım benim.. Birlikte tutalım inşaallah. Ben 1 hafta sonra başlayabilirim.
    Tuttuğumuz, tutacağımız günleri buraya yazalım inşaallah.. Beraber
    Oruca kalktığımızda teheccüt namazımızı da kılmış oluruz.. Kafa karışıklığı bu aralar bende de baya bi var.Taşınacağız Allah kısmet ederse.. Sıkıntı yapmaya başladım. Dağınıklığa hiç tahammül edemiyorum.. Baklaım, hayırlısı..
    Tekrar işe başlayacağım sanırım Çalışmak hiç istemiyorum ama ...
    Benim kaza namazlarım 6 ay vardı sabit. Bir de zamanında kılarken bıraktığım, defterime not ettiklerim vardı. Onlar da az değilmiş.
    Ben de şaşırdım.. Daha bitmesine var yani.. Durmak yok.. Dualarda unutmayalım birbirimizi inşaallah.. İyiki varsınız

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım çok ama çok teşekkür ederim RABBİMDE seni zorda darda koymasın yollarını hep açsın .ne olur dualarını eksik etme.hergün kötü haber alıyorum biliyorum RABBİMİN sınavı ama çok zorlanıyorum.nişanlımın tarlası için alıcı çıkmış bugün kapora verip pazartesi alacaklarmış sonunda evlenebilecektik bugün vazgeçmişler.benim iş için başvurduğum yerler olmadı.nişanlımın işi değişmedi ben artık çok daralıyorum.hep dua ediyorum RABBİME.Ne olur sen o güzel yüreğinle dua edersen olur .tertemiz kalbin var çünkü.ALLAHA emanet olasın
    Her seyde bir hayır var canım. Rabbim yardımcın olsun.. Hayırlısı olsun..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

---------------------

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

--------------------

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ğüzel kardeşlerim nasılsınız inşallah iyisinizdir okuduma göre sıkıntılarınız var rabbim hepinizede yardımcı olsun sıkıntılarınızdan kurtarsın
    çekemeyeceğimiz yükü yüklemesin rabbim serap zümra ya benim bilmediğim bişey var tek dileğim nickinimi deyiştirdi yoksa yeni arkadaşmı
    bn dileğim galiba diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum eğer dileğimse demiş ya bn en az kaza kılanım bu ay diye yanılmış canım enaz bnm
    utanarak söylüyorum 6 ğünlük hiç bukadar az olmamaıştı ama olmadı maalesef dedim ya çok yoğun geçti buay bnm halada dvm ediyor yogunluk allaha şikayet olmasın canım kardeşlerim sizleri rabbime emanet ediyorum dualarımdasınız benide sizler dualarınaza katmayı unutmayın selametle kalın

Sayfa 50 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 40484950515260 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)