Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 47 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu
461 den 470´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

ğüzel kardeşlerim nasılsınız inşallah iyisinizdir hepinizin kurban bayramını kutlar

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tek_dileğim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Es selamu aleyküm ablacm.
    Allah celle celaluhu razı olsun.. Rabbime şükür iyiyiz hamdolsun.
    Serapçım da sen de leyla ablacm da görünmüyorsunuz..
    Senin ve tüm kardeşlerimin Bayramı Mübarek Olsun.. Sağolasın..
    Rabbime emanet ol
    canım malum telaşlarla uğraşıyoruz sizler gibi allah böyle ğüzel telaş versin herzaman inşallah bende çok şükür iyiyim bende seni rabbime emanet ediyorum bitanem dualarımdasın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı MAVİL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ğüzel kardeşlerim nasılsınız inşallah iyisinizdir hepinizin kurban bayramını kutlar
    seninde bayramın mubarek olsun ğüzel kardeşim şükür rabbime çok iyiyiz allah buğünlerimizi aratmasın en kötü ğünlerimiz böyle geçsin inşallah rabbime emnet ol kardeşim selam ve duayla kal

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    saglıklı huzurlu olmasını rabbimden dilerim enğüzel hayatı sizler yaşayın inşallah hepinizide rabbime emanet ediyorum huzurla kalın
    ablam kusura bakma ancak yazabildim kaç gündür gözümde kanlanma vardı enfeksiyon kapmış siteye de bakamadım gözlerimin ağrısından .ALLAHA emanet ol ablam

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Es selamu aleyküm ablacm.
    Allah celle celaluhu razı olsun.. Rabbime şükür iyiyiz hamdolsun.
    Serapçım da sen de leyla ablacm da görünmüyorsunuz..
    Senin ve tüm kardeşlerimin Bayramı Mübarek Olsun.. Sağolasın..
    Rabbime emanet ol
    canım nasılsın?kusura bakma ancak yazabildim.ablamada dedim enfeksiyon kapmış gözüm kaç gündür kanlıydı yazamadım.dün acile gittimde ilaç yazıldı ancak gelebildim.ALLAHA emanet ol canım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım nasılsın?kusura bakma ancak yazabildim.ablamada dedim enfeksiyon kapmış gözüm kaç gündür kanlıydı yazamadım.dün acile gittimde ilaç yazıldı ancak gelebildim.ALLAHA emanet ol canım
    Selamun aleyküm İyiyim canım sağolasın. Sana da geçmiş olsun. Şimdi nasıl durumun?
    Bu arada Bayramın Mübarek Olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleyküm İyiyim canım sağolasın. Sana da geçmiş olsun. Şimdi nasıl durumun?
    Bu arada Bayramın Mübarek Olsun
    aleyküm selam birtanem daha iyi kanlanma kalmadı ama hala gözüm yanıyor ışığa karşı hassas.alerji varmış birde gözümde.ama buna bin şükür ALLAH daha beterinden korusun.seninde bayramın mübarek olsun.ALLAHA emanet ol

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün aleyküm canlarım nasılsınız? ben bir haftadır pek kılamadım kaza namazı ama bu hafta inşallah kılıcam şimdilik 19 gün. kaza oruçlarıma devam ediyorum. dün tuttum bugünde niyetliyim Allahım sağlık versin tutabilelim inşallah bu kısa günlerde. siz ne yaptınız? Serapcığımın gözleri rahatsızmış Allahım şifanı versin canım. ben de gece kalktım sabaha kadar uyumadım namazı bekledim. midemi üşütmüş gibiyim ama hafif yarınlarımız daha güzel olsun inşallah. hoşçakalın

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

hayırlı geceler biraz kaza kılıcam inşallah bakalım ilk üçe girebilecek miyim bu ay

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm canlarım nasılsınız? ben bir haftadır pek kılamadım kaza namazı ama bu hafta inşallah kılıcam şimdilik 19 gün. kaza oruçlarıma devam ediyorum. dün tuttum bugünde niyetliyim Allahım sağlık versin tutabilelim inşallah bu kısa günlerde. siz ne yaptınız? Serapcığımın gözleri rahatsızmış Allahım şifanı versin canım. ben de gece kalktım sabaha kadar uyumadım namazı bekledim. midemi üşütmüş gibiyim ama hafif yarınlarımız daha güzel olsun inşallah. hoşçakalın
    aleyküm selam bende bu ay çok ama çok kötü gidiyorum.bayramda namazlar çok yavaşladı .gözlerim hala kötü kanlanma gitti ama fazla bilgisayara bakamıyorum gözlerimdeki yanma ve batma gitmedi çünkü.ama bunada bin şükür olsun.mide ağrısıda yanması ve üşütme çok kötü oluyor .gastritten dolayı bilirim.çok ama çok geçmiş olsun benim canım zümra kardeşim.kendine çok ama çok dikkat et olurmu?ALLAHA emanet olasın

Sayfa 47 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)