Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 38 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 2836373839404888 ... SonuncuSonuncu
371 den 380´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ablacım nasılsın kaç gündür siteye gelemedim.annemin rahatsızlığı için fizik tedaviye başlamıştık süreyi uzattı doktor ağrılar dinmediği için .bir yandan orası,bir yandan iş görüşmeleri,bir yandanda kum döküyorum böbrek ağrım var .bazen çok fazla oluyor daha öncede taş için ameliyat olmuştum ya korkuyorum böbreğim ağrıyınca ama şükür sadece kum şu anda.bende çok zorlanıyorum kaza namazlarımı kılarken.ama RABBİm bizlere güç versin inşallah yolumuzdan şaşırtmasın bizleri.ALLAHA emanet ol ablacım.
    Selamun aleyküm canım benimm.. Çok çok geçmiş olsun.. Taş düşürmek, kum düşürmek çok zoor.. Annemden biliyorum.. Ben de zamanında çok böbrek ağrısı çekmiştim.. Yürüyemeyecek hale geliyordum, ne demek olduğunu iyi bilirim.. Rabbim şifa versin inşaallah.. Günahlarımıza kefaret olsun tüm hastalıklarımız inşaallah..
    Zorlamayın kendinizi.. Sağlık en büyük nimet.. Sağlığımız olsun da.. Sağlıklıyken daha da çok gayret edelim.. Hastalıkta çok zor.. Rabbim sağlık, güç, kuvvet versin inşaallah..
    Ben de kılamadım fazla..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah cc razı olsun,çok güzel bir fikir kardeş.
    Borçlu gitmemek lazım velhasıl.

sendenda rabbim razı olsun kurana sevdalı kardeşim allah kimseyi borçlu
    çıkarmasın karşısına ödemek bitirmek nasip etsin a.e.ol

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ablacım nasılsın kaç gündür siteye gelemedim.annemin rahatsızlığı için fizik tedaviye başlamıştık süreyi uzattı doktor ağrılar dinmediği için .bir yandan orası,bir yandan iş görüşmeleri,bir yandanda kum döküyorum böbrek ağrım var .bazen çok fazla oluyor daha öncede taş için ameliyat olmuştum ya korkuyorum böbreğim ağrıyınca ama şükür sadece kum şu anda.bende çok zorlanıyorum kaza namazlarımı kılarken.ama RABBİm bizlere güç versin inşallah yolumuzdan şaşırtmasın bizleri.ALLAHA emanet ol ablacım

iyiyim bitanem allah razı olsun sana çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin annenede sanada inşallah
    bende 8 ğündür kılamıyorum çok yoğun geçiyor ğünlerim eşimin annesi babası hasta onlarla ilgileniyorum hastaneye gidip geliyorum
    kılamıyorum ama o insanları mutlu etmeye çalışıyorum dualarını alıyorum buda bana büyük keyif veriyor inşallah kendimide toparlarımda kılarım biran önce selametle kal rabbim yardımcın olsun bitanem hayırlı geceler

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Hayırlı geceler mesude ablacım ben cıkıyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

sanada hayılı geceler bitanem huzurla uyu inşallah

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tek_dileğim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm canım benimm.. Çok çok geçmiş olsun.. Taş düşürmek, kum düşürmek çok zoor.. Annemden biliyorum.. Ben de zamanında çok böbrek ağrısı çekmiştim.. Yürüyemeyecek hale geliyordum, ne demek olduğunu iyi bilirim.. Rabbim şifa versin inşaallah.. Günahlarımıza kefaret olsun tüm hastalıklarımız inşaallah..
    Zorlamayın kendinizi.. Sağlık en büyük nimet.. Sağlığımız olsun da.. Sağlıklıyken daha da çok gayret edelim.. Hastalıkta çok zor.. Rabbim sağlık, güç, kuvvet versin inşaallah..
    Ben de kılamadım fazla..
    canım aleyküm selam.sen beni çok ama çok iyi anlarsın böbrek ağrısı çektiysen .ama çok şükür taş kadar zor değil.ağrım oluyor ama buda bir sınav.inşallah günahlarımızada kefaret olur.ayın sonuda hepimiz tek tek döükleceğiz sınavımızı veremiyecek gibimiyiz ama bin şükür yinede kılmaya çalışıyorum bir sürü namaz borcum bitti bin şükür.ALLAHA emanet ol canım

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ablacım nasılsın kaç gündür siteye gelemedim.annemin rahatsızlığı için fizik tedaviye başlamıştık süreyi uzattı doktor ağrılar dinmediği için .bir yandan orası,bir yandan iş görüşmeleri,bir yandanda kum döküyorum böbrek ağrım var .bazen çok fazla oluyor daha öncede taş için ameliyat olmuştum ya korkuyorum böbreğim ağrıyınca ama şükür sadece kum şu anda.bende çok zorlanıyorum kaza namazlarımı kılarken.ama RABBİm bizlere güç versin inşallah yolumuzdan şaşırtmasın bizleri.ALLAHA emanet ol ablacım

iyiyim bitanem allah razı olsun sana çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin annenede sanada inşallah
    bende 8 ğündür kılamıyorum çok yoğun geçiyor ğünlerim eşimin annesi babası hasta onlarla ilgileniyorum hastaneye gidip geliyorum
    kılamıyorum ama o insanları mutlu etmeye çalışıyorum dualarını alıyorum buda bana büyük keyif veriyor inşallah kendimide toparlarımda kılarım biran önce selametle kal rabbim yardımcın olsun bitanem hayırlı geceler
    ablacım nasılsın.çok güzel bir şey yapıyorsun mesude ablacım .dua almak çok ama çok önemli.bayağı bir kılamamışsın ablacım.ben bin şükür hergün kıldım kaza namazlarımı ablam ama geçen ay kadar olmaz sanırım rakamlarım.Ama tabi daha ay bitmedi.en azından bir sürü kaza namazım eksildi bu ayda ALLAHA emanet ol ablacım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım aleyküm selam.sen beni çok ama çok iyi anlarsın böbrek ağrısı çektiysen .ama çok şükür taş kadar zor değil.ağrım oluyor ama buda bir sınav.inşallah günahlarımızada kefaret olur.ayın sonuda hepimiz tek tek döükleceğiz sınavımızı veremiyecek gibimiyiz ama bin şükür yinede kılmaya çalışıyorum bir sürü namaz borcum bitti bin şükür.ALLAHA emanet ol canım
    İçim cız ediyor sanki böbrek ağrısı deyince.. İnşaallah canım..
    Rabbim yardımcımız olsun..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

selamün aleyküm arkadaşlar bire bir kılmaya çalışıyorum hamd olsun bugün oruçlara başladım bu haftayı oruçlu geçirmek istiyorum inşallah. zilkade ayı haram ay bu ayda oruç tutmak çok sevapmış inşallah faydalananlardan oluruz Allahım hepimize kolaylıklar versin Serabımıza bütün şifa bekleyenlere şifa versin. benim oğlumunda dikkat dağınıklığına inşallah dualarınızı beklerim hayırlı günler.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Aleyküm selam zümra kardeşim oğluna da bütün hasta kardeşlerimizede Rabbim şifalık versin inşallah.
    Rabbimin izniyle bende aranıza katılmak istiyorum yarış yapamam ama inşallah borçlarımı kılmaya çalışırım.
    Kendim başladığımda biraz kıldığımda yine kalıyor belki sizinle olunca Rabbiminde izniyle kılarım inşallah.
    böyle bir konu açtığınız için Rabbim razı olsun inşallah selam ve dua ile.

Sayfa 38 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 2836373839404888 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)