Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 24 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 1422232425263474 ... SonuncuSonuncu
231 den 240´e kadar. Toplam 962 Sayfa bulundu

Konu: Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim

Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah kardeşim, düğünden önceki zaman gerçekten çok zor geçebiliyor. Benim de çok sorunlarım oldu, şu anda 2 aile görüşmüyor, inşAllah siz benim gibi arada kalmazsınız, inanın olan size oluyor çünkü

selam ve dua ile,

Alıntı ebuzer25´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizlerden dua beklliyorum namazların ardından banada dua edin suan cok zor bir dönemdeyim aslında 1 ay sonra dügünüm vardı bazı aksilikden dolayı uzadı ama ne zamanda belli degil ortalık biraz karısık dua edin ne olur ailelerin arasında muhabbet olsuntatlılık olsun unutmayın benı...

Teşekkür ve Beğeni

ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühü

Rabbim şifa versin inşAllah canım kardeşim, Allah Celle Celalühu ibadetlerini daim etsin ve kabul etsin inşAllah

selam ve dua ile,

Alıntı serap8191´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm kardeşlerim bende mümkün olduğu kadar kılmaya çalışıyorum namazlarımı.annem
    için gittiğimiz kaplıcada camiye gidip kılıyordum ama tabi hergün iki günlük kılıyordum evde orada 1 günlük kazalarımı bile zor kıldım .ALLAH affetsin inşallah.evdede gelince gelen giden hastane derken fazla kılamadım ama olsun düşününce 1 günlük bile kazamızı kılsak ne kadar güzel hiç yapmamaktan daha iyidir bence.ALAHA emanet olun kardeşlerim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı turk8487´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim geride olman hiç önemli deil önemli olan başlaman onuda başarmışın zaten
    artı önümüzdeki ay senden korkucaz demekki çok kararlısın maşşallah rabbim azmini artırsın devamını getirsin senin adına çok sevindim
    katılmaklada bizleri onurlandırdın allah razı olsun senden dualarımdasın canım a.e.ol
    evet canımm amin inşallah namaza başlayıpda bırakmak çok kötü ya onun vicdan azabını çok iyi biliyorum..Sizlerdende allah razı Olsun bende dua edicemm Hayırlı akşamlar

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ceylantur´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah kardeşim, düğünden önceki zaman gerçekten çok zor geçebiliyor. Benim de çok sorunlarım oldu, şu anda 2 aile görüşmüyor, inşAllah siz benim gibi arada kalmazsınız, inanın olan size oluyor çünkü

selam ve dua ile,
    Rabbİm yardımcınız oldum çok üzüldüm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

arkadaşlar ne bu sessizlik kimse ne yapıyor ne ediyor yazan yok valla sıkı bi çalışma içersindesiniz galiba kazaları fullediniz demi
    az kaldı artık bakalım kim birinci olucak herkes bomba gibi gelmesse iyi neyse dur bende bi kaza kılam gelem bari
    görüşürüz

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Elhamdulillah birkaç gündür başladım ve devam ediyorum... Rabbim bu yolda yar ve yardımcımız olsun İnşaallah. Teşvikte bulunan kardeşim Allah (c.c.) razı olsun İnşaallah..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Elhamdulillah birkaç gündür başladım ve devam ediyorum... Rabbim bu yolda yar ve yardımcımız olsun İnşaallah. Teşvikte bulunan kardeşim Allah (c.c.) razı olsun İnşaallah..

ne ğüzel ne mutluluk ğüzel kardeşim sonuçta başlamışın ve devam ediyosun rabbim kolaylık versin
    rabbim hepimize ödemek nasip etsin ğüzel duaların içinde allahta senden memnun kalsın inşallah saolasın kardeşim rabbime emanetsin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün aleyküm, ben yarışınıza katılmadım ama takipteyim. Bu konu ilk açıldığında ben de netteydim. (o zaman üye değildim, hariçten takip ediyordum). Ramazanda ben de her gün düzenli olarak 3 günlük kaza kıldım. Sonra birkaç gün kaldı. Şimdi günde 1 günlük kılarak devam ediyorum. Sizin yarışta bu ayın birincisi kim olacak merak ediyorum Hepiniz Allaha emanet olun kardeşlerim. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. AMİN

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Şule_i cevval´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm, ben yarışınıza katılmadım ama takipteyim. Bu konu ilk açıldığında ben de netteydim. (o zaman üye değildim, hariçten takip ediyordum). Ramazanda ben de her gün düzenli olarak 3 günlük kaza kıldım. Sonra birkaç gün kaldı. Şimdi günde 1 günlük kılarak devam ediyorum. Sizin yarışta bu ayın birincisi kim olacak merak ediyorum Hepiniz Allaha emanet olun kardeşlerim. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın. AMİN
    Ve aleyküm selam ablacm.. Maşaallah barekallah.. Çok iyi kılmışsınız Rabbim kabul etsin inşaallah..
    O zaman siz de aramızdasınız artık hatta aramızdaymışsınız da bizim haberimiz yokmuş..
    Bakalım az kaldı birincinin belirlenmesine.. Ben çok az kılabildim. Siz benden öndesiniz
    Rabbim rızasından ayırmasın bizleri.. Hayırlı akşamlar..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Başlangıç Tarihimiz: 31 Ağustos 2010

KATILIM LİSTEMİZ

1-turk8487
    2-_ZÜMRA_
    3-ebuzer25
    4-tek_dileğim
    5-serap8191
    6-Dudu Abla
    7.Yeşilyol
    8-Fadime
    9-Burcu
    10-Kardelele
    11-e.s.r.a
    12-can kırıkları
    13-leyla-1
    14-ümit
    15-nevin_70
    16-arzu74
    17-kurşunkalem
    18-nil_e
    19-acem kızı
    20.penye.zZ
    21.Ehl-i Aşk
    22.Şule_i Cevval

Sayfa 24 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 1422232425263474 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)