Google’ın Android 4.2 işletim sistemi ile birlikte geliştirdiği ve büyük ilgi gören akıllı telefonu Nexus 4, nihayet beyaz renge kavuştu. İşte beyaz Nexus 4 detayları.

4.7 inç boyutundaki True HD IPS Plus ekranı ve siyah rengi ile büyük ilgi gören ve stokların yetişmediği Nexus 4 için uzun süredir beyaz renk ile geleceği konuşuluyordu.

Google'ın LG ile birlikte kullanıcılara sunduğu yüksek talep yüzünden stok sorunu yaşadığı Nexus 4 modeli, yenilenen beyaz kasası ile görücüye çıktı.

Qualcomm'un 1.5 GHz hızında çalışan, 4 çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 2 GB RAM ve 4.7 inç büyüklüğünde True HD IPS ekranın kullanıldığı Nexus 4, Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan ilk akıllı telefon özelliğini de taşıyor.


Teknosa ve Turcekll ile ülkemizde satışa sunulan Nexus 4'ün, beyaz renk seçeneğinin ülkemize gelmesinin epey zaman alacağını düşünüyoruz.

Beyaz renge sahip olan Nexus 4, beyaz renk seçeneği ile birlikte beraberinde ufak değişiklikleri de getireceği belirtildi.

Değişikliğin,ortaya çıkan beyaz Nexus 4 görselleri ile birlikte sadece dış görüntüsünde olduğu görülsede,değişikliklerin neler olduğu hakkında resmi bir açıklama gelmedi.