İkiz Kulelerin Enkazında Türk Bayrağı!ABD'de, neoliberal küresel talancılığın sembolleri olan ikiz kulelerin yıkıldığı sıfır noktasına cami yapılmasına karşı kampanya yürüten "Hristiyan Eylem Şebekesi" adlı aşırı dinci örgüt hazırladığı bir belgeselin afişi ve DVD kapağı olarak enterasan bir grafik düzenleme yapmış...

18 Ekim 2010
Anadolu Haber
İkiz Kuleler’in yıkıldığı “Sıfır Noktası” adı verilen bölgenin yakınında cami yapılmasına karşı çıkan bir Hıristiyan grup, hazırladığı belgeselin afişinde, 11 Eylül saldırılarının faili gibi göstermek amacıyla Türk bayrağı kullandı.

ABD’de, Christian Action Network (CAN - Hıristiyan Eylem Şebekesi) adlı kuruluşun 28 Ekim’de düzenleyeceği gala sonrasında DVD olarak piyasaya sürüceği 45 dakikalık “Sacrificed Survivors: The Untold Story of the Ground Zero Mega Mosque” (Kurban Olan Yaşayanlar - Sıfır Noktası Mega Camisi’nin Anlatılmamış Öyküsü) adlı belgesel film için “ilginç” bir afiş ve kapak hazırlandı. Filmin afişinde ve DVD kapağında, İkiz Kuleler’in enkazı yakınında göndere çekilmiş bir Türk Bayrağı görülüyor.


Artık kimin aklına nasıl geldiyse...

İlk gösterimi 28 Ekim’de New York’ta yapılacak olan "Sıfır Noktası Camii’nin Anlatılmamış Öyküsü" adlı belgeselin afişi ve DVD’sinin kapağında, ikiz kulelerin enkazında, göndere çekilmiş Türk bayrağı yer alıyormuş.

Vallahi helâl osun...

Olması gereken oydu...

Ve bir gün olacak olan odur...


Oraya AB-D emperyalizminin katlettiği milyonlarca kahraman şehidimiz için dikilecek abidenin bayrak direğinin gönderine hilalli ve yıldızlı bayrak bizce pek münasip olur...

Kendisinden hiç umulmayacak kadar iyi bir şey söyleyene Allah söyletti derler ya...

Bu keferelere de o güzel işi Allah yaptırtmış olmalı...

Uyuyan ve çoktandır dünyaya nizam verme görevini ihmal eden Ümmet-i Muhammed'in çoğunluğuna bir ikaz olarak...


Anlayana sivrisinek saz misal

Kaynak: Entellektüel Forum